0 oy
185 göst.
Diğer kategorisinde (8 puan) tarafından
Günaydın kızlar nasilsiniz kandiliniz mübarek olsun. Ay ben çok bunaldım artık hergün ayni şeyleri yaşamaktan kalk cocuk bak temizlik yemek cay kahve yat kalk vsvsv. Sizde durumlar nasil ??

10 Cevaplar

+1 oy
(349 puan) tarafından
Rutinler rahmettir kiymetlidir 
(2,847 puan) tarafından
Kesinlikle öyle buna katılıyorum ,Allah bugünümüzden geri koymasın.
-Reklam-
0 oy
(1,315 puan) tarafından
Aynı canım arada bı parka gidiyirz memeleketw gidiyirz. El işi vs de yapabilirsin mesela.  Ben bı ara yapmıştım terapi gibi gelmisti
(8 puan) tarafından
Ayy el işi mii benden uzak olsun. Ben onu yapcam diye sinir krizleri geçiriyorum  ahh canim annem cok da jsterdi bir seyler ormemi, ama napim hic içimden gelmiyioo
0 oy
tarafından
İnanirmisin benimde syniiiii 
0 oy
tarafından
aynn hergun bir öncekinin aynısı hiç bişi degismiyo
0 oy
(4,259 puan) tarafından
7 de kalkariz, 9 da ev supurur ,9:30 da parka cikariz 10:30 da gelir 11 de kahvalti ederiz. 12:15 de bebegim uyur 2:30 a kadar. Bende o arada yemek veya temizlik yapar bi kahve icerim. 14:30 da uyanir. 15:30 da yemek yer. 16:30 da esim gelir. 17 de aksam yemegi yeriz. 18 de cay iceriz. 19 da cocugu tekrar parka cikarir yemegini orda yediririz. 20:30 da eve doneriz. 21 de cocugu dus aldirim 21:30 da uyuturum. 

Abartmiyorum haftaici hergun saati saatine ayni :(
(99 puan) tarafından
Okurken yoruldum
0 oy
(8,969 puan) tarafından
Ben de işe geliyorum. Keşke evde kalsam diyorum. evde kalınca işe gidince nefes alıyorum diyorum sjsj
(99 puan) tarafından
Insanoglu iste :) yaz gelince de kışı ozler kis gelince bi an once yaz gelsin der mesela
0 oy
(13,887 puan) tarafından
Bazen rutin hayatta iyidir canm Rabbım sıkıntı vermesin Allah korusun hergun ayrı bir dertte başımıza gelebilir 
0 oy
tarafından
Bende felaket bunaldım bu işlerden 
0 oy
(119,461 puan) tarafından

bekarkeb bende oyle diyodum sokaga cimiyo. hep ayni suratlar ayni insanlar yokmu farkli ortam diyodum anaamm dustum belcikanyaya gavur gormekten biktim burdada :silly:

0 oy
(7,778 puan) tarafından
"İki günü aynı olan ziyandadır." hadisi şerifi ile ben öyle değilim. Program yapıyorum her gece yatmadan önce. Uyanır uyanmaz o programa uymaya çalışıyorum. Değişik şeyler eklemiyorum. Mesela bir gün çamaşır asıyorsam ertesi gün ütü yapıyorsam diğer gün de evi süpürüyorum. Onun haricinde kendime de değişik vakitler olmuş oluyor. Mesela kitap okuma saati kızımla eğlence, oyun, etkinlik saati, hobi saati, düzen saati gibi gibi. 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 445 göst.
2 gün önce Diğer kategorisinde Glstanbeste (261 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 404 göst.
19 Aralık 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Yeni evli1 (1,629 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 186 göst.
0 oy
10 cevap 229 göst.
21 Ekim 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Lokumcum (96 puan) tarafından soruldu

381,006 soru

11,406,669 cevap

34,943 kullanıcı

...