0 oy
548 göst.
Diğer kategorisinde (262 puan) tarafından
Geçen gün bahsettim eşim öğrencileriyle şehir dışına köy çocuklarına yardım etmek için gidecekler. Çocuklara oyuncak vs alacaklarmış. Dün mesajlarına baktım bir bayan hocada bu konuda yardımcı oluyor ve ona bir sürü oyuncak göndermiş. Ve sonra da isterseniz yarın ya da öbürgün sizinle de gidip bakabiliriz yazmış. Kadın da olabilir yazmış. Neyse bugün de eşime çarşıya çıkacaksan beni alır mısın benimde işlerim var dedim önce cevap vermedi. Sonra yine sordum çarşıda işlerim var sen geçerken al beni de bırak dedim işlerim çok yoğun dedi bende tamam seninle işim yok sadece gideceğin zaman beni de al sonra herkes kendi işine baksın dedim ayarlandı bende hayırdır başka biri mi olacakta beni almıyorsun dedim hayır dedi sonrq da diğer odaya çekti gitti. Yaaa ben mi abartıyorum Allah aşkına siz bu durumda ne yapardınız. Ya da gitsinler bende başka bir arabayla gidip karşılaşmış gibi yaparım. Diye düşündüm siz olsanız ne yapardınız 

9 Cevaplar

+1 oy
(1,323 puan) tarafından
Bana kalirsa bisiler sakliyor normal gelmedi baska biri var yada kadina yuruyor yada flort ediyoar.acik acik derdm acikcasi ben
(262 puan) tarafından
Mesajlarını okuduğumu anlarsa yine beni suçlar kendini üste çıkartır. Niyetim karşılaşmış gibl yapmak
(400 puan) tarafından
Karşılaşmış gibi bı anda cikmazdim karşılarına. Önce takip ederdim bakardım. Hal ve hareketleri nasıl diye. En ufak bi kıvılcım sezdigim zamanda hortlar çıkardım karşılarına. Eşinin eli ayağı birbirine dolabirsaaaaaa bu işte bı b.okluk var demektir.
(1,323 puan) tarafından
Iste bu bile sucu oldgunu gosterir canm arkadsn dedigi gibi ilk  i takip et bakalim.hal hareketlerine gore hareket edersn olmadi video resim de cek bisi varsa eger delil.olarak sakla
(262 puan) tarafından
Öyle yapacağım canım. Zaten bir süre takipte kalırım. Sonra da ya ışıklarda ya da park ettiği yerde karşısına çıkacağım
-Reklam-
0 oy
(33 puan) tarafından
Asla öyle planlı yapmam direk burnundan getiririm ki eşin bence senin gelmeni istemiyor kadınla laubali bir muhabbet vs. Var demek ki 
(262 puan) tarafından
Laubali mi bilmem ama gelmemi istemediğinden ya da açıkça söylemesinden bile şüphelendim
0 oy
(1,357 puan) tarafından
Bu tavrına karşı şüphelenmeye haklısın, tamam gel deseydi muhabbeti bornal karsilardim ama israrina rağmen senden kaçıyor. Peşini birakma
(262 puan) tarafından
Evet önce duymamazlığa verdi sonra kızıp diğer odaya geçti. Sonra da ben niye arabaya başkası mı gelecek deyince hayır deyip gitti
0 oy
(481 puan) tarafından
Ne kadar üzücü bir durum böyle bir mesajı ben görsem beni al dememe rağmen almasa şüpheli davransa onu doğduğuna pişman ederim.  Hayır yani işin gereği gidebilirsin ama sana da söyleyebilir yardım dağıtmak için gitmemiz gerekiyor haberin olsun diye haber verebilir ne bu bölye gizli saklı 
(262 puan) tarafından
Açıkça dese ben de yardım ederim. Ayrıca gizli saklı ben yapsam delirirdi. İşin garibi ne biliyor musunuz? Eşime blyle bir mesaj gördüm deyip konuyu açsam beni haksız çıkaracak ve beni suçlu görüp kendisi üste çıkacak yine.
0 oy
(39 puan) tarafından
Telefonu okuduğunu bilirse kesin üste çıkmaya çalışacak. Ben yakaladım yakın zamanda eşim olacak adi herifi iş yerinden. İr bayanla konuşmasıni. Beyfendi yazdiklarina bakmiyorda benim telefonu karistirmama kıyamet kopardı 1 aydır konusmuyoruz
(262 puan) tarafından
Bizimde öyle olur muhtemelen. O yüzden karşılaşmış gibi yapacağım
0 oy
(89 puan) tarafından
Esler iş arkadaşlarıyla samimiyse karısını uzak tutar ona çaktırmayın ama her her erkekte öyle olmaz mesela komşum var eşi din kültürü öğretmeni kendi 2 üniversite pkumus ama 2 cocuk üst üste olunca çalışmıyor o söylüyor bazi kadın öğretmeni çok labali eşimin yaninda bana cahilmisin 2 cocuk yapmışsın demiş falan baya sorun olmustu belki karşı taraf labali siz rahatsız olmayın diye de söylememiş olabilir 
(492 puan) tarafından
Karşı tarafın Laubali olması yine kişinin kendisiyle alakalıdır. Mesafeli olunmalı. Mesafeli olmasına rağmen laubali ise eşine bu durumu anlatmalı.
(262 puan) tarafından
Karşı tarafın laubali olup olmadığını bilmem ama ben kimseye o fırsatı vermem zaten. Ama yine de birlikte gidip oyuncak bakalım demek ayrı kabahat olabilir deyip kabul etmek ayrı kabahat ve bunu eşine söylemeyen adam ayrı kabahatli
(89 puan) tarafından
Açıkcasi postlarini cevap yazdıktan sonra okudum eşine takintilisin bütün postlar eşinle ilgili takmamissin da ne yapmışsın valla bunalıma girer insan kusura bakmayın fikrim bu
0 oy
(492 puan) tarafından
Büyük konuşmak istemiyorum ama parçalardımmmmmm. Elin kadınıyla oyuncak bakıcak ama bana gelince yoğunum diyecek. Oyuncak bakmak çok zor iş ya. Tek başına bakamıyorlar mı bir oyuncaya. Ay aşırı sinirlenirdim. 
(262 puan) tarafından
İşte bende qşoır sinirliyim ve gerginim. Saat 3 gibi çıkarım dedi fakülteden. Uzaktan takip edeceğim
0 oy
(4,647 puan) tarafından
Kesinlikle abartıyorsun ve abarttığın için senden gereksiz şeyleri saklamaya devam edecek. Eşin akademisyendi yanlış hatırlamıyorsam. Yani bu adamın etrafında her zaman ve her daim genç kızlar olacak. Sen bunu hazmedemeyeceksen bence başında otur düşün karar ver bitir bu işi. Böyle yürümez. Sen de yaşlanırsın adamın da ömründen çalarsın
0 oy
(6,733 puan) tarafından

Glstan şöyle bir postlarina baktimda hep eşim diye başlıyor :(

Çocuğun varmi 

(262 puan) tarafından
Evet hep eşimle başlıyor ama emin olun benim yerimde hangi kadın olsa bu adama karşı böyle olur
(6,733 puan) tarafından
Az çok postlarini hatırlıyorum ama bence haklisin

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 576 göst.
12 Mart 2020 Aile kategorisinde Melike☺️ (1,697 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 388 göst.
15 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Elif&hanim (5,491 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 196 göst.
0 oy