0 oy
1,074 göst.
Diğer kategorisinde (1,013 puan) tarafından
Kizlar çocuğu hastaneye götürdüm dönerken tramvaya bindik çocuğumu ynıma oturtdum.daha sonra başka durakda binenler oldu yaşlı amca vardı çocuğu kaldırayım dedim yok yok oturun dedi.tabi dha sonra başka duraklarda yine binen oldu ama hep genç delikanlılar.daha sonra o amca dedi ki sen buraya çocuğu oturdun kaldırsana diyor bana bnde dedim amca sana dedim ben oturmadn dedim.niye smdi laf söylüyorsun dedim.snra başka kadında diyor ki senin bu çocuğun  yüzünden toplum bozuluyor (coxuk daha 3 yaşında) konuşamıyor bile daha düzgün. 3 yaşında her dediğinizi yapıyor mu kızlar Allahın aşkına. Neymiş biz terbiyesimz  cocuk terbiyesiz ben terbiyesiz saygısız hiç biseyimiz kalmadı. 

27 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bende genelde yanıma oturturum çünkü bi bebegim daha var ikisini sigdiramam kucagima
-Reklam-
0 oy
(624 puan) tarafından
Yaşlı olunca hepsi terbiyeli mi olmuş oluyor anlamıyorum.

He deyin geçin terbiyeli demek kişiden kişiye değişiyor boşverin ya
(1,013 puan) tarafından
Normalde arabamz ile giderz ama bugün böyle denk geldi bin pişman oldum. Normalde verrm ama ölüyoruz yorgunluktan. Bi kere  de vermeyince hersey oluyorsun versen benden iyisi olmaz di.
0 oy
(2,516 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Ayy gecen gun bende aynisini yasadim. Oglum 5 kucugu daha 4,5 aylik. Yanima oturttum. Full genc var. 50lilerinde bi teyze bindi. Ben gormedim. Hos gorsemde 5 yasnda cocugu kaldircak halim yok. Bi adam bsyler homurdandi sanirim kekemeydi. Bende akla gerek yok sagolun dedm dondum. Baska bi kadin genc kendisi kocasiyla binmis. Cocugu kocasinin kucagnda yani kendi yer verebilir bana konusuyo. Dedm 5 yasnda cocuk mu ayakta durucak. Sen gencsin kalk sen yer ver dedim. Benim cocugum bak kucakta diyo. Dedm cocuk diye oturmaya hakki yok mu? Ayrica istersem veririm oncelik benim dedim sustu. Kaldirmadm da cocugumu. Ay genclere cok afedersn k.clari yemez laf etmeye isleri gucleri annelerle cocuklarla. Ben cocugumu oturtuyorm kmseye de yer vermiyorum. Hamile karnim burnumda cocukla bindigimde bile kimseye yer verin diye bi tarafimi yirtmadim ki cogu zaman vermiyolardi da. Isteyen yer verir zaten. Milleti mecbur tutmaya gerek yok.
(1,013 puan) tarafından
Bencede isteyen yer verir isteyen vermez bnde kac kere karnı burnunda bindim hc laf etmedim.ama hastaneden dönüyoruz hc halimiz yok.
0 oy
tarafından
sordugunuz halde adamin tekrar laf etmesi yanlis.. Ama ellerim dolu dolu degilse 3 yasinda cocugumu yanima oturmam acikcasi.. sadece yasli degil isteyen herkes otursun.. sonucta kucuk cocugun agirligi yok ki kucagimda oturtur boylece kimseyle muhattap da olmak durumunda kalmam.. Sahsen cocugumu bosken yanima koydugumda surekli biri geldimi gelecek mi die bakmaktan rahat etmem ben..
(1,013 puan) tarafından
Bi kere zaten böyle yaptm ondada suclu olduk herkes para veriyor ama hep yaşlının oluyor hersey bize hiç yok.
tarafından
valla bn 33 yasinda zor duruyorum ayakta yaslaninca da oturmak isterim bilemiyorum belki siz daha dincsinizdir
0 oy
(2,136 puan) tarafından
Çocuklu ikende hamile ikende kimse yer vermedi ben herkese veririm
(1,013 puan) tarafından
Bnde verirdim bu sefer vermedim dye hersey olduk
(2,136 puan) tarafından
Belki çocuk hasta yani
0 oy
(771 puan) tarafından
Tiktoklarda facebooklarda türlü türlü şebeklik yapmayı biliyorlar o zaman yaşlı değiller toplu tasimada yasliliklari akıllarına geliyor heralde özellikle yaşlı dedeler kudurmuş ya bitanesi de benim kayınbaba yaşlılardan soğudum yeminle..
0 oy
(4,696 puan) tarafından
Valla öyle durumda bi bilet daha başardım esim yokken kimse laf soyleyemezdi özellikle de şoförün arkasina ve otururdum

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 240 göst.
8 Mart 2021 Aile kategorisinde Nihalinannesi (1,238 puan) tarafından soruldu
+1 oy
11 cevap 370 göst.
9 Mart 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 101 göst.
23 Mayıs 2022 Kültür-Sanat kategorisinde ezber (213 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 252 göst.