0 oy
359 göst.
Diğer kategorisinde (318 puan) tarafından
Bebeğimde hırıltı ve öksürük var burnu da akıyor antibiyotik ve hava kullanıyoruz vicks de kullansam zarari olurmu aceba bi de nerelerde kullaniyorsunuz bu vicksi 7.5 aylik kızım 

9 Cevaplar

0 oy
(7,451 puan) tarafından
Evet canım zararlı maalesef onun yerine bol bol serum fizyolojik yap
(318 puan) tarafından
Burnunu açıyorum ama sanki tam açılmiyormuş gibi geliyo bide çok agliyor huysuzlaniyor yaparken
(7,451 puan) tarafından
Bütün bebekler yaparken huyzuzlaşır ama en iyi yöntem bu birde soğana karanfil sapla odasına koy biz birde çin yağı damlattık sıcak suya bir kase içinde odamıza koyduk burnunu açıyor o da
(318 puan) tarafından
Teşekkür ederim soğanla karanfili deneyeceğim
(7,451 puan) tarafından
Rica ederim canım benim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben kullanıyorum ayak altlarına sırtına sürüyorum 
(318 puan) tarafından
Sırt ve göğüse süremek zararli diye gördüm intte korktum doğrusu bnde ayak altina sürsem mi diye düşündüm
tarafından
Bilemiyorum tercih sizin.
Ayak altlarına sürdüğümde bile çok hafifliyor oğlum
tarafından
Bu arada burun dışına delik kenarına da sürüyorum hemen açılıyor burnu
(318 puan) tarafından
Deneyecem galiba uyurken mi sürülüyor uyanikkende olurmu
0 oy
(1,892 puan) tarafından
Ben kullanıyorum çok faydasını gördük bir damlacık burun ucuna ve göğsüne sürüyorum çok hırıltısı varsa ayak altına da sürüyorum zaten kullanım süremiz 3 4 günü geçmiyor ondan sonra tee bir dahaki hasta olmasında kullanıyorum devamlı kullanmadığım için bir zararı olacağını düşünmüyorum 
(318 puan) tarafından
Bende ayak altina surmeyi düşünüyorum
0 oy
(684 puan) tarafından
Ben daha dün aldırdım kızımın ayağına sürdüm 7 yaşında çorapla yatırdım oğlumun sırtına öksürük bı nevi gitti çok terletti ama gece aşırı 
(318 puan) tarafından
Sizinki büyükmüş benim kızım daha 7.5 aylık o yuzden tereddüt ettim
0 oy
(6,315 puan) tarafından
Ayak altına sürüp çorap giydiriyorum faydası oluyor. Burnu tıkalı oluyorsa buhar makinen varsa onu aç odayı da bol bol havalandr 
(318 puan) tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
(1,205 puan) tarafından
Bebekler için tehlikeli.dha önce ölüm olduğunu da duymuştum. İlk aldığım çöp oldu. Büyüyünce yine aldım ama cesaret edemiyorum. Duruyor kenarda 
(318 puan) tarafından
Bende  tereddütteyim
0 oy
(2,104 puan) tarafından
Ben bebeğim 3 aylıkken acı elma yağı ile vicks baby sürüyorsun hastayken bşrde hızursuz olduğu zamanlar iyi uyusun diye 
(318 puan) tarafından
İlk defa duydum ve ilk defa ayaklarina deneyeceğim
(2,104 puan) tarafından
Canım aktardan acı elma yağı da alabilirsin mentollu gibi ben bebeğim doğduğu günden bu güne sürerim gram gaz sorunu yaşamadım vicks gibi aynı sadece bitkisel
(318 puan) tarafından
Gaz problemimiz olmadı pek şükür ama bakalim onuda araştiriyim bi
0 oy
(976 puan) tarafından
Sanırım bebeklere kullanılmıyor. Kullanma talimatına bakın yazar orada 
(318 puan) tarafından
Bebekler için bu krem
0 oy
(7,709 puan) tarafından
Ben hep ayaklarının altına sürüyordum küçükken. Bir zararını görmedim çok şükür. Ama hep diyorlar zararlı diye de ısıtıyor. Bir de çorabını ütülyordum. Sıcak sıcak giydiriyordum. Ona elini değdirmemiş oluyordu. 
(318 puan) tarafından
Bende intte zararlı diye gördüm tereddüt ettim

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 1,787 göst.
4 Şubat 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde minislerim (395 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 70 göst.
22 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Ecem'in Annesi ☺️♥️ (3,107 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 134 göst.
10 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 206 göst.

379,314 soru

11,353,841 cevap

34,827 kullanıcı

...