0 oy
73 göst.
Diğer kategorisinde (67 puan) tarafından

Evdeki kablolu süpürgem bozuldu. Yeni bir süpürge almam lazım ama kablolu mu alsam şarjlı mi alsam karar veremedim kablolu alırsam philips maraton onu iyi diye duydum ama başka tavsiye de bulunan varsa bakarım gene 

dik süpürge olarak da Bosch marka düşünüyorum sizce ne yapayım 

Özellikle boschun dik süpürgelerinden kullanıp memnun olan var mı

Dyson alamam bu arada onu söylemeyin :)

4 Cevaplar

0 oy
(451 puan) tarafından
Benim ki bozulsa şarjlı alırdım. Kablo tak çıkar süpürgeyi çekme derdi yok
(67 puan) tarafından
Aslında bende şarjı çok istiyorum ama bu seferde uzun ömürlü olmazsa diye korkuyorun az para değil vermişken hem uzun ömürlü olsun hem pratik olsun  ama galiba bende dik Süpürge Alicam saniyorum
-Reklam-
0 oy
(2,295 puan) tarafından
Benim kablolu dik süpürge jsjsjaj 
(67 puan) tarafından
Fantomculardan misiniz :))
0 oy
(1,683 puan) tarafından
Ben de 2 si de var yerleri farklı yaa dyson almucaksan eğer kablususuzu kablolu al çünkü bi süre sonra gırgır gibi oluyor kablolu bozulmazsa ömürlük yani
0 oy
(448 puan) tarafından
Bende hem philips marathon var hemde bosch unlimited 7 dikey süpürge var ikisi de cok güzel cekiyor. Bochun süpürgesini alınca kablolunun yüzüne bakmadım. Uzun vadeli gider mi bilmiyorum 3 aydır kullanıyorum memnunum şimdilik. Kabloluyu dip köşe temizlik yaparken kullanıyorum diğerinin şarjı yetmeyebiliyor yedek batarya var ama kablolu olmasa batarya degistirip devam edilir 

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 161 göst.
26 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Merve111 (67 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 35 göst.
4 gün önce Alışveriş-Hediye kategorisinde Ebbbo (17 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 61 göst.
18 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Nurtopum (613 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 85 göst.
9 Eylül 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde &Sukufe& (7,072 puan) tarafından soruldu

381,599 soru

11,423,767 cevap

34,981 kullanıcı

...