0 oy
159 göst.
Diğer kategorisinde (67 puan) tarafından

Evdeki kablolu süpürgem bozuldu. Yeni bir süpürge almam lazım ama kablolu mu alsam şarjlı mi alsam karar veremedim kablolu alırsam philips maraton onu iyi diye duydum ama başka tavsiye de bulunan varsa bakarım gene 

dik süpürge olarak da Bosch marka düşünüyorum sizce ne yapayım 

Özellikle boschun dik süpürgelerinden kullanıp memnun olan var mı

Dyson alamam bu arada onu söylemeyin :)

12 Cevaplar

0 oy
tarafından
Canım illede Dyson alacaksın diye bişey yokki zaten bu maddiyata bağlı bende almam ola bile hepsi aynı sonuçta dik Süpürge hangisi hesabına geliyorsa onu al istersen 
(67 puan) tarafından
Dyson düşünmüyorum zaten o yüzden belirttim güzel bir süpürge olduğu için kesin önerirler diye düşünüp o yüzden açıkladım alamam diye bende senin gibi düşünüyorum
tarafından
Aynen canım
-Reklam-
0 oy
(6,827 puan) tarafından
ben bosch aldim 2 hafta oldu oyle pratik ki 10 veya 15 dakikada evi supur oldu bitti digeriyle aman kablo cikar tak cikar tak rezil olmusum simdiye kadar haftada 1 diger supurgemi aciyorum ama 6 gun dik supurge eco modda butun evi supuruyorum hatta sarjida kaliyor
(67 puan) tarafından
Hangi modelini aldin canım şarjı ne kadar gidiyor birde
(6,827 puan) tarafından
foto wkliyorum bak canim bu kırilan model var ya o
0 oy
tarafından
Bosch sarjli al derim . Memnuniyet yüksek 
(67 puan) tarafından
Hangi modeli tavsiye edersiniz
tarafından
Su koltugun altina falan bükülerek giren varya . O harika duruyor ya . Kullanisi çok pratikmis arastirmistim . Dyson muadili diyor  hatta inceleyenler.
0 oy
(8,914 puan) tarafından
Ay ben de alcam yorumlara bakmaya geldim.
(278 puan) tarafından
Philips maraton annem kullanıyor oda güzel süpürüyor annem çok memnun
(8,914 puan) tarafından
Ben de çalışıyorum aslında robot istiyorum günlük temizlik için. Benim xioami vardı. Yetiyodu bana. Ablamla kız kardeşim roborock almışlar. İkisi de beğeniyo. Karar veremedim
(278 puan) tarafından
Ben çok memnunum bende hiç almak istemiyodum temiz yapmaz diye baktım herkes mennum bende aldım tavsiye ederim çalışmıyorum evdeyim hamile olduğumu öğrenince eşim almak istedi daha önce 5 kaybım oldu bunda dikkat edelim diye
(8,914 puan) tarafından
Ben de xioami olan robotu doğum yaptığımda eşim almıştı. Malesef bir ay filan kullandım depremde gitti malesef ama güzeldi yetiyodu yani günlük. Şimdi tekrar almak istiyorum bakalım daha nasip olmadı. Rabbim inşallah sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin canım. Şimdi kaç haftalık oldunuz
(278 puan) tarafından
Teşekkür ederim Allah can sağlığı versin giden eşya olsun 14 haftalık olduk
0 oy
tarafından
Sarjlim var cokkkkk memnunum lükse gerek yok yetiyo
0 oy
(9,005 puan) tarafından
Dik Süpürge al canım. Yani benim evdeki supurgem Arnica Tesla premium çok güzel 6 yıl önce almıştım. Şimdilik çok iyi bozulursa bende kablosuz alırdım.
0 oy
(986 puan) tarafından
Ya o dik süpürgeler ağır olmuyor mu? Ben de merak ediyorum. Bana çok hantal geliyorlar. Zaten kollarım çabuk incinir. Diğeriyle bile tüm evi süpürünce kolum ağrıyor. Bi de ağırsa hiç kullanamam. Dolaşım bozukluğu var bende. 
(986 puan) tarafından
Eymen Kuşum seninle birlikte üye olmuşuz bu mecraya 4,5 yıl önce :-)
(6,827 puan) tarafından
masallah nice 4,5 yıllara cocugun var mi?
(986 puan) tarafından
Sağol canım, iki çocuğum var. Üçüncü yolda
(6,827 puan) tarafından
masallahhh kayit oldugun zaman ilk gebeliginmiydi varmiydi beben ben hamile oldugumda kayit olmustuk 1 cocukta kaldim  :)
(986 puan) tarafından
İkinciydi canım, Allah bağışlasın :-)
0 oy
(6,827 puan) tarafından

bak bu canim eco modda baya gidiyor 135 metre kre evi ustten supuruyor birde 2 dis sarji kaliyor her gun aciyorum hergun ayni tozda cikiyor 

image

(6,827 puan) tarafından
unlimited 7 model canim
(67 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım benim güle güle kullan sende
(6,827 puan) tarafından
saol canim darisi basina
0 oy
(245 puan) tarafından
Dyson kullanıyorum büyük rahatlık gerçekten Dyson alacak durumunuz olmasa bile kesinlikle şarjlı dik süpürge alın bence
0 oy
tarafından
Sakın ola ki karaca alma gırgır şamata al daha iyi,kullanıyorum ama mecburiyetten 
0 oy
(4,250 puan) tarafından
Kesinlikle dikey süpürge. Hiç yer kaplamıyor. Kullanımı da çok rahat. Arkadaşım bosh almıştı memnundu gayet
0 oy
(478 puan) tarafından

image

Bosch ben kullanıyorum sarjli dik süpürge güzel ama sarjı az gittiği için tüm genel temizliklerde kullanmıyorum. Onu daha çok çocuklardan sonra mutfaga falan kullanıyorum ya da elimde hemen gezdirmek için. 2. Bir süpürge olarak memnunum ama tek olsa kesin kablolu isterim çünkü hem çekimleri daha iyi hem de uzun süre kullanabiliyorsun. Robotum da var o da güzel tam bir kurtarıcı ama hiç biri kablolu süpürge etkisi vermiyor bence :) koltukların altına falan giriyor tam yatabiliyor aslında kullanışlı çokta memnunum

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 70 göst.
26 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Merve111 (67 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 196 göst.
0 oy
3 cevap 59 göst.
18 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Nurtopum (596 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 84 göst.
9 Eylül 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde &Sukufe& (7,006 puan) tarafından soruldu

379,685 soru

11,365,701 cevap

34,845 kullanıcı

...