0 oy
486 göst.
Aile kategorisinde (1,082 puan) tarafından
Kızlar daha önce yazmıştım yine yazcam. 2.5 sene olacak evleneli. Gorumcem karşı binada oturuyor 1 sene önce taşındı evi kira. Ev sahibi satcam demis sürekli satılığa çıkarıyor ama alan yok. Neyse işte bugün de eşimle konuştular kaynanam da vardı. Eşim evi size satayım dedi. Kendisi müstakil ev hayranı. Her fırsatta satıp müstakil alcam diyor ama iyi bi müstakil bulamadı daha. Neyse işte gorumcem de bana niye satıyon babama sat dedi. Sana müstakil alsın Bende senin eve oturaym dedi. Her fırsatta babasından ev ister. Ve sürekli de oğluna müstakil al bende onun eve geceym der.. Bu arada evin hala kredisini ödüyorz. Eşim kendi aldi evi. Kayın babam durumun iyi olmasına rağmen bi kuruş vermedi eve..7 sene kaldı kredisi. Şimdi ben ne yapaym. Gerçekten sıkıldım sürekli demesinden. Eşim müstakil alsa bile asla ama asla evi ona sattirmam ki zaten kayın babamın  gorumceme ev almasida rüyada gerçeklesecek bisey. Siz olsanız ne derdinz gorumcenize. Lütfen linclemeyn!!!

9 Cevaplar

+1 oy
(665 puan) tarafından
Evi satmayı düşünmüyorum diyeceksiniz 
(1,082 puan) tarafından
Ben desem ne olacak eşim diyor sataym diye.
(665 puan) tarafından
O zaman önce eşinle halletmen gerekiyor ki görümcenin ağzı kapansın
-Reklam-
0 oy
(734 puan) tarafından
Haklıısnız ama parasını verirse görümcen sorun olmaz 
(1,082 puan) tarafından
Gorumcem vermeyecek kayın babam verecek. Gorumcem boşuna mı babam ev alsn diyor para ne gezer anca yesin :))
0 oy
(3,333 puan) tarafından
Az calista kendin al derim ne diyecem. Yada ayy şaka yapip duuyorsunuz ama baydi ya. Bu konuda şaka yapmazsaniz artık sevinirim can sıkıcı olmaya basladi dersin.

Evlilik birligi icinde kredi ödeniyorya o evin yarisi zaten senin. Istersen git aile konutu serh koydur. Icin rahat etsin

Arsiz baya bu kadin belli
0 oy
(658 puan) tarafından
Niye linçleyelim gayet haklısın babasının evi olsa derim hakkı var senin ödediğin evde hakkı yok ki isterse 10 evim olsun istemezsem vermem çok nadir durumda olur gönlünden kopar ayrı konu 
0 oy
(2,588 puan) tarafından
Haklısın.  Ama evin degeri elinize verilsin de onlar kendileri halletsin bence 
(1,082 puan) tarafından
Verilsede istemiyorum. Yabancıya satarm daha iyi.
(2,588 puan) tarafından
Neden peki yani
0 oy
(848 puan) tarafından
Böyle söylenince de İnan insan malından hayır görmüyor ebonde  gözü var resmen
0 oy
(892 puan) tarafından
Sana evi bedava ver ben oturayım demiyor ki.. Babama sat o sana ev alsın bunu da bana versin diyor satınca o ev zaten babasının evi olacak size de paranızı verecek üstüne çökmeyecekler ki.. Özetle şunu söyle sırf sevmediğimden onlara satmak istemiyorum de bunu anlarım haklı da bulurum kendimce ama babasından ev istemesi babasının ev alması sizi ilgilendirmez.. Miras kalır hakkını istersin o ayrı ben şimdi anlıyorum seni biz kredi ödüyoruz da o niye bedavadan eve oturuyor oluyor kendince haklısın ama bu dengeyi baba sağlayacak görümce değil. 
0 oy
tarafından
Baba size müstakil ev alacaksa gayet mantıklı ben alacağı müstakil eve bakarım.
0 oy
(1,911 puan) tarafından

Görümcen eve para vermek istemiyor. Kayınpeder de almaz diyorsun. Sen boşa darlıyorsun kendini :D

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 103 göst.
2 gün önce Aile kategorisinde Acemianne06 (66 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 270 göst.
0 oy
16 cevap 689 göst.
0 oy
53 cevap 1,684 göst.

379,297 soru

11,353,418 cevap