+1 oy
643 göst.
Aile kategorisinde (731 puan) tarafından
Kızlar eşim işe gitti sabah 8 gibi eşimden 15 20 dakika sonra tekrar kapı çaldı eşim asla kapı çalmaz anahtar ile girer eve anahtarını da unutmamış baktım neyse dedim yanlış çalmışlardır tam kahvaltıya odaklanacaktım tekrar çaldı  kimo diye sordum ben elektirikciyim elektrik arıza için geldim yöneticinin tel numarasını verirmisiniz diye sordu kusura bakmayın üzerim müsait değil yöneticinin evi karşı daire dedim orayı çalın yöneticinin de gerçekten evi hemen evimin karşısı aynı kattayız ses kesildi gözetleme deliğinden baktım gittimi diğe adam hala kapıda bekliyor sonra son kata çıkan merdivene doğru geçti gövdesini tamamen sakladı kafasını sündürüp sündürüp hala kapımı gözlüyor Du tipini de görseniz üstü başı darmadağın saç sakal birbirine karışmış görseniz bu elektici olamaz dersiniz neyin nesiydi sabah sabah anlamadım bir kere daha anladım kapıyı tanımadığımız kimseye açmayacakmışız  üst kata çıkacaktı desem üst katta daire yok son daire bizim ki üst katta asansör motoru çatıya çıkan kapı bide temizlikçi malzemeleri var 

16 Cevaplar

0 oy
tarafından
Manyak lar iyi türemis
(731 puan) tarafından
Bacım heryer sapık ya zaten oturduğum mahallede semt de sıkıntılı sapık maddeci çok ev kendimizin olmasa bu mahallede 1 gün oturmam
-Reklam-
0 oy
(311 puan) tarafından
Ay ben çok korkuyorum ve asla kapıyı açmam kim olursa olsun ve hep kilitlidir kapım sizde iyiki acmamissiniz
(731 puan) tarafından
Heryer sapık pislik olmuş kız evlere dadanmışlar hayır bide madem yönetici için geldin evi karşımda dedim neden kapısını çalmadın
0 oy
(1,070 puan) tarafından
Benim de çok kez başıma geldi ama kimseye kapıyı acmam zaten bana gelecek kişi arayıp haber verir yanlışlıkla bile zile bassalar açmam 
(731 puan) tarafından
Banada kimse gelmez eşimin ailesi uzakta kendi ailem memlekette komşularım da hamileyim diye bana yük olmamak için gelmez hep bişey hazırlar çağırırlar bazen aşağı kapıyı çalarlar kime geldiyseniz o dairenin kapısını çalın çocuğum uyuyor derim mikrofondan
(1,070 puan) tarafından
Bende aynısını söylüyorum kime geldiysen ara zilini öğren diyorum
0 oy
tarafından
Benim de yeni taşındığım evde delik yok o yüzden bizimkiler hep dedim kapıya vurmayın zile basmayın beni arayın ben size öyle kapıyı acacam diye kapı çalınca korkarım 
(731 puan) tarafından
1 buçuk yıldan beri bu evdeyim gelen çalıyor zili giden çiçekcisi geliyor çalıyor kargosu geliyor çalıyor bıktık vallahi
0 oy
tarafından
Allah korusun sakın açma bencede anlattığın gibiyse belki sapık belki kötü biri 
(731 puan) tarafından
En çok zaten kafamı karıştıran sen yönetici için çaldın kapımı madem yönetici için geldin evi karşımdaki kapı dedim neden çalmadın zilini
tarafından
Kesinlikle var bunda bir iş
0 oy
(48,634 puan) tarafından
yöneticiyi arasaydin hemen polisi arasaydin belli ne oldugu
(731 puan) tarafından
Kuzum koskoca dairede hiç kimse yok benim katım tamamen perdeci dükkanda oluyorlar genelde hep bir alt komşum köye gitti en alt katımda 2 çift oturuyor Du yeni evli adam kendini astı öldü kadın memlekette gitti eşi ölünce bir tek evde ben varım o yüzden kimseye açmıyorum kapıyı
(224 puan) tarafından
Adam niye astı kendini cnm
(731 puan) tarafından
İş yeri vardı batırmış iflas etmiş eşi ile de sürekli kavgalı idi bide yazık kadın hamileydi bide kadın evde yatak odasında uyurken yapmış bunu kıza diyorum dua et o piskoloji ile sana bişey yapmadı oda diyor yapardı beklerim ondan hamileyim diye bana zarar vermemiştir diyor
(224 puan) tarafından
Allah korumuş
(224 puan) tarafından
Kadın üzülmüştür şimdi baya hamile haliyle
0 oy
(8,860 puan) tarafından
Ayy çok korkunç ya
(731 puan) tarafından
Evimizde bile güvende değiliz ya
(8,860 puan) tarafından
Aynen valla.. okuyunca bir gerildim
0 oy
(2,698 puan) tarafından
İyiki acmadin sapik deli hırsız da olabilir
(731 puan) tarafından
Saha çok sapığa benziyor Du ya o yüzden korktum sabah sabah
(2,698 puan) tarafından
İyi yapmasın
0 oy
(119,248 puan) tarafından
hızır da olabilir dun kandildi
0 oy
(935 puan) tarafından

Ay Allah korusun demek ki açsan başına neler gelecekti :ermm: Ben de açmayım ya, genelde bana kargo gelir ama onda da mesaj gelir dağıtıma çıktı diye.

Geçen gün de adamın biri geldi bi isim dedi hayır burası değil dedim ama belli paket getirmis. Bundan sonra ben de daha dikkatli olurum,korktum valla 

(731 puan) tarafından
Ay valla sorma korktum sabah sabah hayır bide eşimin evden çıktığı saatlerde takip mi ediyor Du anlamadım işte kim olursa olsun açmamak en iyisi kadın erkek fark etmez erkeği kadını kalmadı valla bu işin
0 oy
tarafından
Ayy Allah korumuş açıp gitti diye baksan eve girecekti belli ki benimde diyafondan çaldılar dün yöneticinin numarasını verebilir misin müsait değilim whsatp gurubunda var başka birinden isteyip diyip kapattım kapıyı kim çalarsa çalsın komşum dışında kadın erkek acmiyroum ben 
(731 puan) tarafından
Zaten bende ona takıldım yönetici için gelmiş güya kapısı karşısı çal dedim çalmadı madem yönetici için geldin neden çalmadın kapısını
tarafından
Bahane o oda yeni çıkmış yönetici sorma bahanesi kendini saklamasi zaten belli ediyor arkasndan açıp baksan kapına dadanicak belli ki
0 oy
(13,889 puan) tarafından
Ben açmam ya eşim evdeyse tanimiyorsam o açar eşim yoksa da ben kim olduğunu anlayıp öyle konuşurum kapiyi en son açarım gerçekten etraf iğrenç. Bir hal aldı Rabbım yardımcımiz olsun
0 oy
(734 puan) tarafından
Allah korusun cnm verilmiş sadakan varmış dikkat et açma yönetcye söyle şikayet et önüne gelen öyle olursa önlem alınsın baktı devam polis direk 
0 oy
(11,093 puan) tarafından
Ya hırsız ya sapık çok belli. Hemen polisi aramalıydın.. Sen kurtuldun ama başka bi kapıya gidebilir.. Çevrede kamera falan varsa ordan tespit edilir yakalanırdı ya.. 
0 oy
(478 puan) tarafından
Ayy çok korkutucu bir durum
0 oy
(210 puan) tarafından
Canım bende Antalya daym hangi mahalledesin söyle de eğer aynı yerdeysek bu gibi durumlarda bende acmiyom xaten acmyorum da 
(2,672 puan) tarafından
Eylül'deki post
(210 puan) tarafından
Evt biliyorum ama yinede bu pislikler her yerde

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 323 göst.
31 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Tugba1234567 (1,253 puan) tarafından soruldu
+1 oy
41 cevap 1,731 göst.
7 Aralık 2023 Aile kategorisinde Nzlfatihkayabasi (99 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 194 göst.
8 Ağustos 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 605 göst.
7 Ocak 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde MARMELAT -_- (556 puan) tarafından soruldu

379,212 soru

11,351,608 cevap

34,822 kullanıcı

...