0 oy
238 göst.
Aile kategorisinde (31 puan) tarafından
Merhaba hanımlar.! Dün akşam ben eşim kaynanam oturuyoruz. Eşime dedim Ekim'de bana bilet al memlekete gideyim o da dedii ki çocuk şimdi küçük (3 aylık) sizi Mart'ta göndereyim gidin 1 ay kalın hem çocuk biraz büyümüş olur diye. Kaynanam ordan direk lafa daldı bir ay kalırsa ailesi bunu kovar dedi. Bende ailem beni Niye kovuyormus ya. Kızın bir aydır evinde sen kızını kovuyor musun dedim. Ben onun annesiyim senin annen yok kardeşlerin çocukları tahammül etmez dedi. O kadar zoruma gitti dediği. Eşime kalk eve gidiyoruz dedim kalktım geldim. Ama sonra düşündüm niye daha büyük bir tepki vermedim diye. Bunda sonra mesafeli olayı ve onun evine gitmeyi düşünmüyorum. Sizce de bundan sonra gitmeyim mi

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
Görüş ama samimi olma yani böyle konuşan biriyle ben Samimi olmam 
(31 puan) tarafından
Zaten kaç defadır böyle laf sokuyor. Samimi değilim zaten hep bir mesafeli davranıyorum ama gene de lafını sokuyor
tarafından
Sende laf sok noluyor yani hiç sevmem böyle
-Reklam-
0 oy
(311 puan) tarafından
Bazen gerçekten bu kayinvalidemlere anlamıyorum ya bu kadar boş konuşmayı nasıl başarıyorlar cidden burda okudukça şok oluyorm . Bence mesafeni koy gitme gelirsede soğuk davran hatasını anlasin
(31 puan) tarafından
Aynen öyle yapacağım.
0 oy
(224 puan) tarafından
Senin annen yok nedir ya kötü kalpli kadın
(31 puan) tarafından
Vicdansız işte
0 oy
(659 puan) tarafından
Annemı yenı kaybetmiş bırı olarak belkı cok hassas davranıyorum bilemiyorum ama ınsallah onun evlatları da tadar annesizlıgı. Zaten ınsanın annesinin olmaması o kadar buruk o kadar ıc yakıcı bısey kı bunu nasıl cumle ıcınde sana karsı kullanır. Yuce mevlam versın cezasını. 
(31 puan) tarafından
Annesizlik tarifi olmayan bir acı. Allah düşmanımı annesiz bırakmasın. Allah böyle insanlara vicdan merhamet versin
(7,196 puan) tarafından
Ne kadar yanlış bir düşünce annesi yüzünden evlatlarına neden beddua ediyorsun . Sanki annesi ölünce o çocukların çektiği acıdan haberdar mı olacak canı mı yanacak o vercegi hesabın derdine düşerken olan geride kalana olacak ne kadar gaddarca bir beddua
(659 puan) tarafından
Valla beddua etmedım ıcımden geceni dedım. Duyar kasma hemen zavallı kıza dedıgını okumadın galiba senin annen yok benım kızımın var demıs ıste.
(7,196 puan) tarafından
İçinden geçen beddua oluyor duyar kasmak ne alaka suçsuz insanlara annesiz kalsın diye dua ediyorsun diyeceksen kadına de evlatlarına değil .
0 oy
(9,007 puan) tarafından
Yani benim takıldığım nokta niye bunları kayananin yanında konuşuyorsunuz kendi evinizde baş başa iken konuşun. Nasıl daha büyük tepki verecektin cevabını vermişsin zaten 
(31 puan) tarafından
Konu açıldı öyle söyledim. Yoksa asla onun yanında eşimle böyle konuşmalar yapmam.
(9,007 puan) tarafından
Dengesiz biri belli aklı başında insan annesi olmayan birine direk yüzüne yüzüne annen yok demez diyemez.
(31 puan) tarafından
Aynen hem dengesiz hem vicdansız
0 oy
(606 puan) tarafından
Patavatsız kadın ya terbiyesiz. benimde babam yok bu konular açılınca içim buruk oluyorum yanlarında hiç lafı uzatmadan kestirip atıyorum.. o yaptığından utansın canım sen hiç kafana takıp sinir olma. eşinde annesinin bu hatasını görüp uyarmaliydi nasıl konusuyosun diye kizmaliydi. Mesafeni koy sakın yüz verme 
(31 puan) tarafından
Aynen hiç yüz vermeyeceğim. Eşim de benim yanımda annesine bişey demez. Sonra Söyler mı bilmiyorum.
0 oy
(4,983 puan) tarafından
Senin annen yok ne demek yaa insanın en hassas noktası nasıl bunu dile getirebilir vicdan yokmuş bu kadında 

Bosver kendini onla bir etme 
(31 puan) tarafından
İnsanın canını sıkıyor işte. Ve anne konusunda ne kadar hassas olduğumu biliyor.annem vefat edeli 15 yıl oldu hala onun konusu geçince gözlerim dolar
0 oy
(332 puan) tarafından
Nasıl vicdansiz bir insan ya. Annen memleket dışındamı yada afedersin rahmetlimi oldu? Eger degilse o kadının bi daha yüzünede bakma. Merhametsiz düşmana bile söylenmez o laf annen yok diye
(31 puan) tarafından
Annem vefat etti. Maalesef böyle vicdansız insanlarla uğraşıyorum
(332 puan) tarafından
Allah rahmet eylesin canım. Söz bulamadım o insanin çirkinliyine. Allahından bulsun en hassas nokta ya nasıl söylenir anlam veremiyorum
(31 puan) tarafından
Allah razı olsun canım.
0 oy
(1,925 puan) tarafından
O anın siniri ile belki tepkisiz kaldın insan olabiliyor. Ama ben evime de almam evine de gitmem o söz üzerine. Dengesiz. Aklı olan insan öyle cümle kurmaz. 
(31 puan) tarafından
Zaten çok samimi değildim bundan sonra daha çok mesafeli olurum
(1,925 puan) tarafından
Hiç gerek yok. Ben oturduğum yerden sinir oldum.
0 oy
(11,076 puan) tarafından
Terbiyesiz yaa... Mesafe iyidir 
(31 puan) tarafından
Kesinlikle

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 500 göst.
9 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Nalankt (1,028 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 276 göst.
15 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 607 göst.
6 Ocak 2023 Aile kategorisinde Peripella (165 puan) tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 621 göst.
11 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Prensimibekliyorum (192 puan) tarafından soruldu

380,098 soru

11,378,789 cevap

34,864 kullanıcı

...