0 oy
69 göst.
Diğer kategorisinde (200 puan) tarafından
Kızlar oğlum 20 günde bir enfeksiyon kapıyor boğaz enfeksiyonu kapıyor bu kadar antibiyotik kullanmak ne kadar doğru olabilir niye boğazı sürekli enfeksiyon kapıyor beynim yorgun kaldıramıyorum artık ya 26 günlük bebeğim de var 

4 Cevaplar

0 oy
(1,219 puan) tarafından
Canım viyamini düşük bağışıklığı zayıftır ondan baktır istersen bı kan ver
(200 puan) tarafından
Kan değerleri iyi çıkıyor kansızlık felan da yok 4 aylıktan bu yana hep böyle ateşi düşmüyor bazen 12 gün bile sürüyor ateşi bir hafta iyi oluyor sonra tekrar başlıyor
(1,219 puan) tarafından
Bağışıklığı zayıf ozaman destekleyici takviyeler ver
-Reklam-
0 oy
(1,074 puan) tarafından
Kreşe okula gidiyor mu? Genelde okul ortamının ilk yılı hep hastalıkla geçiyor her yıl azalarak devam eder inş. 
0 oy
(3,027 puan) tarafından
Bence takipli tek bir doktora götür her farklı dr tekrar tekrar antibiyotik verir tabi enfeksiyon durumlarında kullanılmalı ama altında yatan sebep de ogrenilmeli.Belki evde senin normal karşıladığını birsey onun enfeksiyon kapmasina neden oluyordur.Kendi sağlığına dikkat et senin hafif sandigin bir bas agrisi yada birgunluk eklem agrisi ile geçirdiğin fark etmediğin hafif bir hastalık onda enfeksiyon tetikliyordur.Babasi da aynı şekilde.En güzeli yavrunun iyileştiği gün bir günce tutmaya basla.Kalkma saatiniz yaptıkların yedikleri oynadıkları senin günü nasil geçirdiğini yaz tekrarlayan haftaları bir takip et bakalım.
0 oy
(64 puan) tarafından
Canım seni o kadar iyi anlıyorum ki benim oğlum da 2 bir buçuk yaşına kadar öyleydi biri bitip biri basliyodu surekli antibiotik verince daha sık yakalanıyormus en son içtiği antibiotik alerji yaptı 1 ay da ordan hasta oldu daha vermiyorum bitkisel şeyler araştırıp ısırıyorum zorla
(200 puan) tarafından
Bitkisel çözümlerinizi banada söyler misiniz ?
(64 puan) tarafından
Toz zencefil limon suya karıştırıp veriyorum canim bide k3kik cayi yapıyorum enfeksiyona birebir zararı falan yok canım korkma düzenli verirsen hastalığa yakalanma  riski de azalır

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 31 göst.
19 Ocak 2024 Aile kategorisinde Bsmllah (228 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 160 göst.
0 oy
3 cevap 111 göst.
2 Mart 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Azkaban (2,746 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 341 göst.

380,328 soru

11,387,653 cevap

34,890 kullanıcı

...