0 oy
235 göst.
Aile kategorisinde (50 puan) tarafından
Oglum ali 2.5 yasinda asiri aksi dogdugu gunden beri uyku bilmez ben hic 7 8 de uyanmadim hep 5.30 6 da kalktim saat 12 bile yatirsan ayni cok hareketli bir kere havale gecirdi 2 ay once o gunden beri korkar oldum yeniden olacak mi diye bir grip olsa bile ne yemek yiyebiliyorum ne bir sey yapabiliyoru. Hep korkuyorum esim gece calisiyor hos calismasa da geceler gayet rahat uyur cocuk hastayke  hep tek basima bakarim bakacaksin isin ne der cikar hep yasadigim sehirde kimsem yok cocugum cok huysuz degil komsuya gitmek markete gitsem rezil ola ola geliyorum eve asla durmuyor ya agliyor ya bir sey yapiyor cok akilli bir cocuk yasiti birini gorunce hemen arkadas olmaya calisiyor tek oldugu icin cok sıkıliyor kendi akranlarjni cok seviyor hemen oyun kurmaya calisiyor ben tukendim sabah 6 da kalkarim aksam ali ne zaman uyursa o zaman belki yarim saat otururum evin islerini yapar uyurum hiçbir hayatim yok sosyallesmem yok kimsem yok nefes alabilecegim bir ugrasim yok esime cocugu oyun gruplarina yazdiralim yarim gun olsa gitsin enerjisini atsin diyorum ben o kadar para veremem diyor tukenmis durumdayim 

3 Cevaplar

+1 oy
(7,576 puan) tarafından
Yat ali yat anneni üzme uyu Ali uyu
(7,576 puan) tarafından
Valla bacim bunun ne yasla nne bsyle alakasi var 4 yasina 3 ay kaldi oglum duman toz yutturuyor evde 5 aylik kizim var inan aciktimi aglar altina yaptimi aglar bu coxuk beni yedi bitirdi
(50 puan) tarafından
Yeminle beni de ama hala tek derdim hasta olmasın buna da katlarinirim diyorum ama olmuyor vucudum iflas etmis durumda asiri yoruluyorum halim kalmiyor aynaya bakmadigim gunlerin sayisi o kadar cok ki
(7,576 puan) tarafından
Kiz vallahi az bi babannesine goturdu esim de insan oldugumu anladim sen aynadan bahsedion 1 haftadir dusa giremedim:))
(50 puan) tarafından
Ah anam butun erkek cocuklari mi boylee nedir oglumun kiz akranlari resim yapiyor etkinlik yapiyor bu 2 dakika yapar sonra kudurmaya devam cok hareketli yaa
(7,576 puan) tarafından
Aynen cok asiri hareketli cevrem dior arkadasi yok ondan bulundugum yerde hickimse yok krese vercez bizde artik evde huzurumuz kalmadi gercekten ciddi manada bacaksiz bizi yedi bitirdi akillansin sosyallessin dioruz insallah ise yarar diolar evde sizden cikartiyor disari cikart biraz bacim cikartiyorum disardada zapt edemiyorum atiyir yerlere kendini eve girmiyor bi markete goturuyorm marketi eve getirmek isdior yanliz deilsin valla bi aktivite bulalim bunlarin hakkindan geleneyecez yoksa:))
-Reklam-
0 oy
(352 puan) tarafından
Nerede oturuyorsun canim
(50 puan) tarafından
Diyarbakirda
(1,849 puan) tarafından
Neresinde?
(50 puan) tarafından
Sur da
0 oy
tarafından
bir kere daha eş seçiminin önemini anlamış olduk Allah yardımcın olsun bacı benim herif işten gelince benim mesai biter uyku saatine kadar oynar onunla bende biraz rahat ediyorum bu ara çocukta sıkınt8 yok herkes hemen hemen aynı şeyleri yaş8yor benimki bu sabah bulasik makinami bozdu 1saat bulasik yikadim elde aksam gittim 10bin lira verdim makina aldim canlari saolsun eşin yardımcı olmalı
(50 puan) tarafından
Ah nerde bacim kendi keyfine duskun hep
tarafından
bi konuşmayı denesen
(50 puan) tarafından
Denemz miyim ne yapayim cok yoruluyorum iste diyor :(
tarafından
yani benim herif inşaata kalıp ustası aksama kadar gunesin altinda eve geldiginde pestili cikiyo ama yinedekizina zaman ayirir

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 257 göst.
29 Nisan 2023 Aile kategorisinde Zeyneb.Ali (50 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 446 göst.
13 Ekim 2020 Diğer kategorisinde Mavi Rüya (249 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 290 göst.
17 Mart 2020 Aile kategorisinde Prensesmr (290 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 438 göst.