0 oy
445 göst.
Diğer kategorisinde (249 puan) tarafından
Hicbir işim rast gitmiyor neye el atsam elimde patlıyo bende bi uğursuzluk mu var nedir anlamıyorum mesela bi ev almaya kalkıyoruz bi türlü ev alamıyoruz arsa alalım diyoruz olmuyor kuaföre gidiyorum saçım istediğim gibi olmuyo bi telefon alıyorum daha hevesimi alamadan kırılıyo bisey oluyo bi kıyafet almaya çıkıyorum hiçbir tane bedenime uygun bulamıyorum evleniyorum kocamla doğru dürüst bi aile hayatımız olmadı sadece 4 sene sonra çok şükür bi çocuğum oldu o da herkes çok zayıf kilosuz diye laf sokuyo dalga geçiyolar yine huzurun kaçıyor çocukken de akrabalarm tarafından tacize tecavüze maruz kaldım hep itildim kakıldım benim ne bitmez çilem varmış ya neden hiçbişey yoluna girmiyor dünya böyle bir yer mı gerçekten anlamıyorum artık o kadar doldum ki buraya içimi boşaltmak istedm 

7 Cevaplar

0 oy
(3,921 puan) tarafından

Bazen bende nefret ediyorum ne yalan solim:'(

-Reklam-
0 oy
(2,447 puan) tarafından
Rabbim sabrının mükafatını verir inşallah 
0 oy
(2,792 puan) tarafından
Allah'ı anımsıyor musun hiç? Merak ettim sadece 
(249 puan) tarafından
Ben bu zamana kadar hep Allaha inancım sayesinde ayakta kaldım daha buraya yazmadiģim o kadar çok şeyler var ki ama hep Allah dedim hakkımda hayırlısı buymuş dedim ama bazen böyle aşırı bunalıyorum
0 oy
(1,008 puan) tarafından
Herkesin hayatında kotu giden şeyler var ama.hep negatife yönelme eşimde tanışmadan önce öyleymiş hep bir problem varmış once o düşünce değişecek negatif düşünce negatif çağırır iyi tarafından bak brbegin varmis  zayıfmis ama bu sorun degil hasta veya engeli olabilirdi yani sukredicegin taraftan bakmaya calis 
0 oy
tarafından
Allaha yönel canım namazını kıl duanı et bol bol salavat getir yoluna girer inşallah her şey 
0 oy
(894 puan) tarafından
Hayattasın hala mücadele edebilme fırsat ve zamanın var bişeyleri değiştirmek için elinden geleni yap olmuyorsa vardır bir hayır de zorla bişeyleri olduramayız buranın kanunu bu. Sağlığın yerinde çocugun olmuş nihayetinde tadını çıkar şükret başkalarına kulağını kapa. Pozitif insanlar olsun çevrende iyi insanlardan çevre edinmeye bak iyi kaldı mı der gibisin :) Biz iyi olmaya çalışalım en azından dürüst pozitif bir kaç insan olsa yeter. Sevdiklerine odaklan geçmişte canını sıkanların şu anda da canını sıkmasın izin verme. Anını yaşa ne geçmişi değiştirebilirsin ne de geleceği bilebilirsin. Sen sana düşeni en iyi şekilde yap beklentiye girme bu hayattan çok fazla yoksa hayalkırıklıkları çok oluyor. Elindekilerle odaklan şükret ki çoğalsın. Şikayet edersen azalır. Çekim yasasında da böyle hikmetli alim sözlerinde de böyle ayetlerde de böyle sen bakış açını farklılaştır biraz ruhunu dinlendir
(249 puan) tarafından
Ekran resmi alacam canım çok guzel yazmssn saol bende arada okuyup hayatıma uygulamaya çalışacam :*
(894 puan) tarafından
Tamam canım inşallah
0 oy
(131 puan) tarafından
Büyü filan vardır belki Allah korusun bol bol oku kendini 
(249 puan) tarafından
Ondan da şüphelenmiyo değilim ama nasıl anlayabilirim ki
(131 puan) tarafından
Hiç muska filan buldun mu evde yada başka bi yerde

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 234 göst.