0 oy
181 göst.
Aile kategorisinde (771 puan) tarafından
Geçen  hafta grip baslamisti neyse grip geçti ama boğazıma bisey takılıyo sanki kaşıntı gibi bir his var surekli oksurtuyo oksururken istifra edicem nerdeyse sınır ediyo beni bugün yine burnum akmaya başladı bir kurtulamadım gitti bu oksuruk icin bildiğiniz doğal bir yöntem var mı kızlar?

11 Cevaplar

0 oy
(5,240 puan) tarafından
Soğanı doğra haşlan sogut içine 1 kaşık bal ve 1 tane limon sık karıştır sabah akşam ic 1 corba kaşığı guzel yöntem 
(771 puan) tarafından
O kadar çok farklı şey var ki hangisini yapsam diye sasirdim:) çok teşekkür ederim
(5,240 puan) tarafından
Valla bunu yap farkı gör derim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Gül hatmi çiçeği kurusunu yarım bardak kaynamış süte demle öksürüğe karşı birebir 
(771 puan) tarafından
O kadsr çok farklı şey var ki hangisini yapsam diye sasirdim:) çok teşekkür ederim
tarafından
Dene canım ama bu öksürük çayı diye satılıyor zaten
0 oy
(3,007 puan) tarafından
Dut pekmezi ve tereyağı 

Tereyağını yakmadan eritiyorsunuz  pekmezi ekliyorsunuz ısındiktan sonra ağzını yakmayacak sekilde 3-4 çorba kaşığı yiyorsunuz günde 3 kere yapın( özellikle yatmadan önce kesinlikle yapın) 3-4 güne toparlarsiniz.Geçmiş olsun 
(771 puan) tarafından
O kadsr çok farklı şey var ki hangisini yapsam diye sasirdim:) çok teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Bir yemek kaşığı tereyağı hafif fokurdasin al onu ocaktan içine de bir yemek kaşığı pekmez koy ve bir kaç damla limon sık ya da bir çay kaşığı kadar karabiber koy şifa olsun inşallah canim 
(771 puan) tarafından
2 3 kişi bu yöntemi yazmış bunu deniycem çok sağol canim:)
0 oy
(792 puan) tarafından
Walla herkes bir şey yazmış ben de yazayım bari. Hamileyken 2 hafta arayla grip sonra kovid olmuştum. Bununla çok hafif atlattım. 1 bardak kaynamış suya 1 adet limonun suyu , 1 tatlı kaşığı ba karıştır iç. Öksürük geçince hemen bırakma geçtikten sonra da 1 ay boyunca devam et . 
(771 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim canim
0 oy
(888 puan) tarafından
Doğal yöntem değil ama Doğal içerikli prospan isimli şurubu kullanmistik iyi gelmisti
(771 puan) tarafından
Evet o şurubu biliyorum kızım için almıştım ama daha çok oksurttu balgam atmak için mi yaptı ne yaptı anlamadim
0 oy
(2,472 puan) tarafından
Nobet sekeri cnm.cok.iyi.geliyo afta falanda iyi geliyo aklinda bulunsun
(771 puan) tarafından
O ney canım ilk defa duydum
(2,472 puan) tarafından
Sivas ta cok kullaniliyo aktara sor cnm yoksa trendyolda vardir muhakkak
(2,472 puan) tarafından
Ekran goruntusu atiyorm cnm
(771 puan) tarafından
Tamm canım bi sorarım burdaki aktarlara ekran görüntüsüne de bakayım
0 oy
(5,456 puan) tarafından
Ceviz kabuğu ve içinde ki zarı kaynat canım bir bardaj için 3 ceviz içinin zarıyla beraber ilk günden sonuç almaya başlıyorum ben ve çoğu zaman ikinciye hile gerek duymuyorum 
(771 puan) tarafından
Çok sağol canim
0 oy
(2,472 puan) tarafından

Nobet sekeri bu cnm

image

(771 puan) tarafından
Teşekkür ederim bir sorayim bakalm aktarlara
(2,472 puan) tarafından
Rica edrim gecmis olsn cnm
0 oy
(64 puan) tarafından
Kesinlikle yüzde yüz sonuç almak istersen zencefil bal macun yap canım 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 69 göst.
8 Mart 2024 Diğer kategorisinde Serap12v (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 72 göst.
12 Mart 2022 Aile kategorisinde Birgarip1515 (11 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 94 göst.
9 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Fatmanurun Annesi (475 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 48 göst.
5 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Arife.. (35 puan) tarafından soruldu

379,123 soru

11,348,961 cevap

34,813 kullanıcı

...