0 oy
68 göst.
Diğer kategorisinde (1 puan) tarafından
7 defa ilaclandi ev 2 sine ilacci geldi.artik ne yapacağımızı şaştık hergun sacjmiza sirke tuz karışımları bit şampuanla ri evin altını üstüne getirdim herseyleri yikadim üstüne kurutma makinesi aldm sıcaklık artsın ölsünler diye onda kurutuyorum yok hala isiriklar kasintilar üstümüzde kipirdiyolar  çok çaresizim çocuğu mün üstünde ı sırıklar i gördükçe içim parçalanıyor 

4 Cevaplar

0 oy
(7,618 puan) tarafından
15 tatile kadar kızımın sinifinda Bit salgını vardı neredeyse iki ay sürdü hiç kızıma bulasmadi 
-Reklam-
0 oy
(1,187 puan) tarafından
Aynı bela başımıza geldi evi resmen kırkladık öyle geçti tabi her yeri de 2 defa ilaçlattık . Yatak yorgan kıyafet A’dan Z’ye herşeyi temizledik . Bize de köyden gelmişti . 
(1 puan) tarafından
Bende temizledim ilk ben Aralık başında doktora gitmeye başladım dermatoloji 6 doktora gittim 2 si **** dedi elde ayakta hiç bisey yok en fazla 10 15 ısırık net bi teşhis de yok ha bire ilac hap tedavisi ailece oyle uyguladık sonra 2 ay önce falan pire gördük anladık ki pireymis çoğalmış galiba ilaca başladık fayda etmiyor su an yumurtadan çıkanlar var sanırım üstümüzde bi kasinti ısırık ne yapsak geçmiyor iğne ucu kadarlar büyük ihtimal .göremiyoruz.bi yerimizde kıpırtı olunca bakıyoruz hiç bisey goremiyoruz
(1,187 puan) tarafından
Çok uzun süre geçmiş üremişlerdir. Biz ilk gördük ve hemen kurtulduk böyle bilemedim ki . Sanırım profesyonel yardım almak lazım
(1 puan) tarafından
2 defa geldi sonuc alamadik
0 oy
(282 puan) tarafından
Bix mazot kullanmistik
(1 puan) tarafından
Her yere mi hali koltuk falan
(282 puan) tarafından
Yok sadece saçımiza sürüp bekletiyoduj sonra yıkiyorduk kokusu bir süre kaliykr zaten
0 oy
(7,424 puan) tarafından
Ay kasindim canim .İnsallah gecer ya bilmiorumki 

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 181 göst.
27 Eylül 2023 Aile kategorisinde Nrgz (771 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 399 göst.
28 Haziran 2021 Diğer kategorisinde ❤❤❤❤MAŞÂLLAH❤❤❤❤ (2,765 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 48 göst.
5 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Arife.. (35 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 78 göst.
5 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Arife.. (35 puan) tarafından soruldu

378,380 soru

11,325,774 cevap

34,778 kullanıcı

...