0 oy
203 göst.
Aile kategorisinde (556 puan) tarafından
Ya kızlar çok mutsuzum gerçekten sağlık ocağına kan verdim çok moralimi bozuldu troid değerim aşırı yükseliyor  yani troid beslerim  çok yavaş mis 10 kilo aldım birden ya kan şekerim düşürüyor birden yemezsem  bı yandan da o var 

9 Cevaplar

0 oy
(1,907 puan) tarafından
Benim çok düşüktü ilaç kullandım. Ilacı kullanmadan kilo vermen zor olur demişti dahiliye doktoru. Çok çalışınca kilo verilmiyor mu ? Bilmediğimden soruyorum.
(556 puan) tarafından
İlacın neydi şeker portakalı
(1,907 puan) tarafından
Euthyrox diye bi ilaçtı
(1,578 puan) tarafından
Hizli calsmasi yuksek mi olmasi yani
Bide eger oyleyse benimki hizliydi ama kilo veremiyodm
(1,907 puan) tarafından
Hızlı çalışınca nasıl olur hiç bilmiyorum ne desem yalan olur. Mantık olarak dedim hani yavaş çalışınca kilo verilmesi zor oluyor ya acaba hızlı çalışınca da kilo mu verilir ki dedim
(1,578 puan) tarafından
Bana cok karisik geliyo ya
-Reklam-
0 oy
tarafından
Benim yüksekti kullandım. Aksine kilo almıştım 
tarafından
Ahahaha. Kız ben hiç kilo almiyordum ha bı almaya başladım 48 den 61 e çıktım sjsjsj
(556 puan) tarafından
Sana verilen ilaç farklıdır belkide yavaş  yada hızlı çalışıyorsa
tarafından
Muhtemelen canım
Benim 7 lerdeydi değerim. Gebelik için düşmesi gerekiyordu.
Levotiron kullandım
0 oy
(353 puan) tarafından
İlaçlar zayıflatmaz ama ilerlemesine yardımcı olur. Ayrıca adet düxensizliği olana süoet iyi geliyor . Lakin 3 gün kullanma 1 ay içerisinde adetin düzeni hemen bozuluyor. Kendimden biliyorum doktorumda söylemişti adetlerin düzene girecek bunu kullanınca diye. 
(353 puan) tarafından
Diyet ile çokta gzüel zayıflıyorsun. Şekerin oldugu için bendeki listeyi sana vermeyi doğru bulmıyorum. Diyetişsyene git muhakkak çok işe yarıyor
(556 puan) tarafından
Diyetisyene ister istemez gönderecekler belli artık
(353 puan) tarafından
3 ayda 1 git maddi durmun yoksa. Zaten diyetler hep aynı oluyor. Öğünler de falan seçeneklerini değiştiriyor .onu sen de yapabilirsin. Yağlı yiyeceklerden kaçın. Tatlı hamur işi abur cuburdan kaçın ama bunu ciddi anlamda yap. Arada minicikten birşey olmaz deme inan oluyor. Hafta da 1 gün de ödül yap. İstediğini ye aşmadan
(556 puan) tarafından
Yarın gitcem inşallah
0 oy
(61 puan) tarafından
Canım guatr tipine göre zayiflatadabilir kiloda yapabilir benim yengemde var onun türü zehirli guatırmıs bir deri bir kemik annemde teyzemde var iyi huylu onlarda da aşırı kilo yaptı
(556 puan) tarafından
Benimkide sanırım iyi huylu  baya kilo yaptı
0 oy
(48,668 puan) tarafından
hasimato vardi bendede duzeldi yavas calistigi icin kilo aldim cok
tarafından
Bendede var kiz
(556 puan) tarafından
Kilo aldınız mı peki
(48,668 puan) tarafından
aldim gitmiyor da  gerci cokta cabam yok☺️
tarafından
Aynen bende aldım. Diyet yapmıyorum ama basliycam ins
(48,668 puan) tarafından
ekmegi kestim gibi aslinda spor yürüyüş olsa verilir de astimim var oda zorluyo
0 oy
(1,072 puan) tarafından
Benimde değerlerim yüksek.. bende hiç yemiyorum desem yeri ekmek yemem pilav mkarna yemek hergün en az 12 bin atıyorum haftada 3 gün spor yapıyorum 100 gram bile veremiyorum düşün. Doktor ilacın dozunu arttırdı bu ay kontrolüm var inşallah düzene girer diye ümit ediyorum
(556 puan) tarafından
Ayn insallah
0 oy
(3,329 puan) tarafından
Benimki cok calisiyor normalde 40 kilo olmam lazim. Ve graves yani zehirli guatr da var. Doktorlar bile şaşırıyor snein cok zayif olman lazim diye. Asiri olmasa da hep balik etliyim malesef 
(1,578 puan) tarafından
Zehirli guatir oldgu nasl anlasiliyo o da mi kan da cikiyo
(3,329 puan) tarafından
Yok canim onun semptomlari farkli oluyor sanirim. Dr nükleer tipta ct cekimi istedi. Belli oranda radyasyon igne verip tomografi gibi film çekiliyor
0 oy
(5,946 puan) tarafından
Tiroid yüksekliği zayıflamaya engel, tiroid normal seviyeye inerse rahat kilo verirsiniz 
(556 puan) tarafından
İnslalah ya birden 10 kf aldım
0 oy
(3,392 puan) tarafından
Annemin hızlı çalışıyor kilo alıyor kuzum yıllardır levetron kullanır 
(556 puan) tarafından
Benimki yavaş çalışıyor maalesef çok kilo alıyorum

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 92 göst.
17 Mart 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Annelikguzel (1,618 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 25 göst.
13 Aralık 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 270 göst.
4 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Ozgen (916 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 167 göst.
2 Temmuz 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Annelikguzel (1,618 puan) tarafından soruldu

379,652 soru

11,364,787 cevap

34,841 kullanıcı

...