0 oy
81 göst.
Diğer kategorisinde (58 puan) tarafından
Hayırlı aksamlar hanimlar kızımın dün akşamdan beri 38.5 39 ateşi var en çok 37.5 indirebiliyorum doktora gitmedim çünkü evde bütün ilaçları var doktorun vereceği evde doğal ve ilaçla tedavi etmeye çalışıyorum şimdi araştırırken oda sıcaklığının 21 22 olması gerektigini okudum acaba kızımı klimalı odada mi yatirsam (burası Mersin hava sıcaklığı 30 ve üzeri ) yoksa sıcak odada mi  terlese ne yapcam bilmiyorum aranızda bilgi sahibi olanlar bu konuda ne yapmam lazım 

2 Cevaplar

+1 oy
(1,559 puan) tarafından
Atesli cocugu sicak ortamda tutmayin klima ile odayi serinletin 22 derece ideal oda isisidir ama klima direk cocuga vurmasin o tehlikeli olur sadece odayi serinletsin.
(7,272 puan) tarafından
Nedemek cnm bnm kimsenin kötülüğünü istemeyiz hele ki söz konusu çocuk ise Allah'ım bi an önce şifa versin yavrucağa
(58 puan) tarafından
Allah razı olsun canım benim Rabbim hicbirimize evladının acısını gostermesin okadar küçükler ki ayy canının yandığını görmek beni çok uzuyo
(7,272 puan) tarafından
Amin cnm bnm
(1,559 puan) tarafından
Sirke iyi degil evet, ates dusurmek icin cocuga ilik bir dus aldir sonra ince bi atlet giydir serin bir yerde tut eklem bolgelerine ve alnina soguk kompleks uygula vucutta su kaybi olur bol bol sivi ver 38.5 u gecerse ilac artik ver diyor doktorumuz ama sakın sirke falan icirme
(58 puan) tarafından
Tamam canım çok sağol :)
-Reklam-
0 oy
(7,444 puan) tarafından
Klimalı ortamda tabiki canım ateşi var çocuğu sıcak hasta eder soğuk değil 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 224 göst.
15 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Uras (191 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 146 göst.
8 Şubat 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Cigdemasya (444 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 428 göst.
23 Mart 2020 Aile kategorisinde Sühanca (103 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 88 göst.

378,953 soru

11,343,228 cevap

34,809 kullanıcı

...