0 oy
147 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (444 puan) tarafından

Kızlar bebeğimin ateşi 38.8 civari çıkıyor eşimle duş aldirdik soyduk ateşi düşünce keyfi yerine geliyor akşam da düşürmüştük saat gece 12 buçuk gibi uyandı ateşine baktım yine yanıyo yine duş aldırdık şuan 37.7 civarı yine çıkar mı ne yapacağımı bilemedim kızlar diş mi yoksa Corona mı eşim grip ama bende hicbirsey yok :( Bu arada bebeğim 7 aylık

9 Cevaplar

+1 oy
(119,441 puan) tarafından
cok kucukmus bi acile goturseniz iyi olur
(444 puan) tarafından
Birdaha cikarsa büyük ihtimal götüreceğim canim
-Reklam-
0 oy
tarafından
4 saatte bir calpol ver mutlaka sabahta doktora götür canım 
tarafından
Takip et canım çıkabilir
(444 puan) tarafından
İnşallah çıkmaz canim ama çıkacak gibi
tarafından
Sabah mutlaka götür canım
(48,709 puan) tarafından
İsrarla gecmeyen ateste enfeksiyon oluyo canim takipte kal
(444 puan) tarafından
Götürdüm kuzum bogazinda enfeksiyon varmis antibiyotik verdi doktor
0 oy
tarafından

Bi acile götürün bence çok geçmiş olsun

(444 puan) tarafından
Sagol kuzum tekrar cikarsa götüreceğim
0 oy
tarafından
Yani ben imkanım varsa Acile giderdim oradakiler dusuruyor ateşini korkardım beklemeye bilemiyorum bebek olunca insan 2 katı korkuyor geçmiş olsun
(444 puan) tarafından
Sağol canım biraz düştü düşmezse giderdik çok korkuyorum bu ateşten ilk defa böyle oldu benim 38.3 e çıkmıştı yaniyodum Allah bilir bebegim ne kadar rahatsiz oldu
0 oy
tarafından
Benimde suan oyle basindayim dus aldirdim dustu uyuduklarinda cikiyo 17 aylik bebegim ateside 38 bucuk 
(444 puan) tarafından
İstersen acile götür kuzum biz şimdi gittik bogazinda enfeksiyon var dedi antibiyotik verdi. Gündüz şiddetli kusmuştu bide bi gözü aşırı kızardı ondan şüphelendim varmış mutlaka gidin sizde
0 oy
(920 puan) tarafından
Benim bebeğimde 8 aylık iki gün aynı ateş vardı calpol verdik üç saat arayla etkisi geçince bir daha ateş derken ikinci gün 38. Üstüne çıktı baktım Dr da sıra var koştum orada beklerken ateş oldu 39 de neden sabahtan getirmedin dedi boğazında kulağında bir şey yok Corona mı acaba dedi test alalım serum takalım dedi bebek serumdan sonra gözünğ actı 3 günlük antibiyotik verdi ağrı kesici şurup hemen etkisi geçiyor dedim ağrı kesici fitil istedim en azından gece rahat uyusun diye şükür topladık kuzum böyle bir salgın varmış bı arada covit negatif çıktı 
(444 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun kuzum ben de bugün götürdüm eşim gerek yok ateşi düştü dedi ama gündüz de şiddetli kusmuştu ve bi gözü kizardi ben şüphelendim o yüzden netten de video izledik Osman Gönülal in. Belirtiler olunca götürdük bogazinda enfeksiyon varmis antibiyotik verdi doktor
0 oy
(1,024 puan) tarafından
İki gündür bende o dertten yanıyorum dün acile gittik ilaç yazdılar ateş 40 olmuştu fitil veriyorum şurup veriyorum pek fayda etmedi soğuk kompres yap canm mutlaka ılık su dök bir kap içine bir kaç bez parçası al islat alnına koy birini koltuk altlarına diğerini de kadınların oraya en etkili yöntem o doktor antibiyotik verdi iki tane şurup daha verdi onları kullandım bugün ateşi çıkmadı çok mutlu oldum zombi gibi olmuşum uykusuzluktan Allah kolaylık versin gece dikkat et geceleri daha çok yükselir geçmiş olsun
(444 puan) tarafından
Çok sağol kuzu bizde gittik bogazinda enfeksiyon varmış antibiyotik yazdi doktor. İnşallah geçer ya çok kötü ateş
0 oy
(48,709 puan) tarafından
Saat başı calar saat kurup takipte kal ates cikiveriyo enfeksiyon vardir yarın doktora goturun gecmis olsun
(444 puan) tarafından
Evet kuzu varmış az önce götürdük antibiyotik yazdi doktor Allahtan çok beklemedik
0 oy
(7,974 puan) tarafından
Corona olabilir benim bebeğimde ateslenmsiti
(444 puan) tarafından
Doktor bogaz enfeksiyonu dedi canim test yaptirmadik o yüzden

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 147 göst.
4 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde __Deniz__ (2,194 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 83 göst.
27 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Benimbabamzatenkral (58 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 238 göst.
15 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Uras (191 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 125 göst.
25 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Balbazar (913 puan) tarafından soruldu

380,739 soru

11,399,504 cevap

34,926 kullanıcı

...