0 oy
176 göst.
Diğer kategorisinde (572 puan) tarafından
Kızlar nasıl başlanır nasıl oluyor bu iş kızım var bir iş yapmak istiyorum evden harcligimi çıkarmak için yapanlar getirsi nedir anlatabilir misiniz nasıl oluyor

5 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Canım eşim uzun zamandır borsa da bende 2 3 senedir bu piyasadayim bilmeyen girmesin çevremizde kafama sikacagim diyen bile var örnek bu hafta esimden habersiz hisse aldım batacak gibi oldu vallahi stresten sütüm azaldı:)
-Reklam-
0 oy
(997 puan) tarafından
Geçen hafta sadece 1 hisseden 1000 TL kâr getirdi 1 haftada. Bilen biri ile ilerlersen kazanırsın . Mümkünse ziraat bankası hesabı aç orada tüm firmaların hissesi açılıyor her banka vermiyor 
(572 puan) tarafından
Garanti var canm ama hangi firmaların getirisi iyi o önemli birde ne kadar yatırdın 1000 TL kar ettin
(997 puan) tarafından
600 küsür para yatırdım kâr ettim. Varsa kenarda paran 3 bin TL falan hepsini hisse senetlerine yatır ama her firmayada girilmez işte dediğim gibi bilen biri ile ilerle . Garantide pek elle tutulur yatırımlar vermiyor
(572 puan) tarafından
Anladım canm sagol marketlerin hisseleri varmış eşimin iş arkadaşı öyle kazaniyormus 1maas kadar demis bakalım arastiricam biraz
(1,504 puan) tarafından
Merhaba canim hektas hakkinda ne düşünüyorsun cok bir param yok 800 tl var ve ekside şuan nolur sence ytd
0 oy
tarafından
Halka arzlara girebilirsin yeni başlayanlar için risksiz .üstelim baya bilgi gerektiriyor ögrenmen lazım bu süreçte halka arzlara katılarak az cok pratik yapmis olursun .Ben şuan çok riskli işlemler yapıyorum şükür kazanıyorum hesaba vursam aylik bir memurdan daha fazla kazanıyorum net.
(2,093 puan) tarafından
Hey maşallah o nasıl oluyor ya azıcık anlatabilir misin yada en önemli ney alınır ay asgari ücret kazansam yeter : D kac para yatırdiniz ki
(572 puan) tarafından
Doğrudur canim Allah bereket versin halka arza nasıl giricem öyle birşey yazmıyor halka arz dediğin marketlermi
(997 puan) tarafından
Kızlar anlatmaya kalksa anlatılmaz ki kaynım bile 60 bin TL para verip yurt dışından eğitim aldı doğru dürüst bilgisayar başından kalkmıyor
tarafından
Araştırın kızlar burdan anlatmakla olacak birsey değil
tarafından
Sabah 10 akşam 6 ekran başındayım kimse kimsye kolay para vermez
0 oy
(865 puan) tarafından
Ben de istiyorum ama hiç anlamam. Etrafımda da yok bilen oynayan nasıl olacak acaba.
tarafından
You tube videolar var
(865 puan) tarafından
Bir isim var mı önereceğin şunun videosu güzel diyebileceğin
tarafından
Öncelikle vakif halk ziraat bu 3 bankadan birinden yatırım hesabı aç neden bunlar çunku bu 3ü bütün halka arzlara katılıyor .sonra halka arz nedir nasil basvurulur hisse senedi alım satim yaz hangi bankadaysan örnek vakifbank hisse alim satim yazabilirsin öncelikle bunları öğren isim önemli değil rast gele ac izle nasil yapildigini ogren hepsi ayni şeyi anlatiyor zaten sonra zamanla şirketlerle ilgili terimleri grafik bilgileri felan öğren zmanla kavrarsin zaten
tarafından
Başta biraz kafan karisirz zamanla cok kolay oldugunu anlarsin yeterki caba goster
(865 puan) tarafından
Sağol teşekkür ederim . Bir araştırayım bakalım. Evde boş durmakla olmuyor çünkü. Bi yerden başlamak lazım.
0 oy
tarafından
Bende 2 hafta once 1100 TL ile başladım şuan 2135 TL oldu canim

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 134 göst.
7 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Didemm (64 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 84 göst.
4 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Pembemantoluleyla (69 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 141 göst.