+1 oy
165 göst.
Aile kategorisinde (100 puan) tarafından

Gerçekten diyorum buraya girdiğim de yazdığımda okuduğum da üzülüyor bazen de mutlu oluyorum sizinle 3 yıldır kullanıyorum ve iyi ki burayi bulmuşum iyi ki varsınız. Sizinle birşey danışmak istiyorum arkadaşlarim ablalarim. Eşimin koyunde az bir yer var ben duzcedeyim ve burasi deprem bölgesi 30 yilda bir büyük depremler oluyor. Sizler olsaniz herşeye her zorluga ragmen köye mi yaparsınız yoksa daire mi alırdınız kayin validem cirkef bi kadin degil ama biliyorum her gelin gibi bende sknti yaşarim. Ben kayın valedmin hemen yanina istyordum inlarda daha az masraflı olsun diye üstümüze yapin diyorlar birde ev 19 senelik  daireden de çekiniyorum deprem den ötürü o kadar arada kaldim ki anlatamam bu ara da babamdan ev de düşebilir ama ne zaman olacagi belli değil kiralar burda en düşüğü 8 bin cok arada kaldim kizlar kaynanasiyla herkes mi anlaşamaz sknti mi yasarim :( evimiz satlik

5 Cevaplar

+2 oy
(4,170 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Bence en azından aynı bina olmasın kendinize ait bir alanınız özeliniz kalmaz en iyisiyle bile illaki sorun çıkar insan yeri geliyor kendi annesiyle tartışıyor anlaşamıyor benim fikrim bu yönde Allah gönlüne göre versin insallah canım ❤️
(100 puan) tarafından
Doğru diyorsunuz başka yerleri yok
-Reklam-
0 oy
(263 puan) tarafından
Kimse kimseyi tanımadığı için çekememezlik yada görgüsüzlük gibi bir durum olmuyo o yüzdendir .
(100 puan) tarafından
Evet cok şükür
0 oy
(8,581 puan) tarafından
Sen yinede güvenme kimseye aman diyim
(100 puan) tarafından
Kimseyle Arkadaş degilim kimseye sirrimi vermem kimseyle özelden görüşmuyirum
0 oy
(2,485 puan) tarafından
Anne kiz yeri geliyo anlasamiyo eger sınır konusunda saygiliysa iki tarafta o kadar zorluk yasnmaz.kimse peygamber degil.netice de ama arada herkes kirmizi cizgin8 bilir orayi asmazsa sorun yasanmaz.

Dusmez kalkmaz bi.Allah hepumuzin basina gel8yodur evde bazen ani.bisi olmuyo komsu kapisina gidemezsn ama kaynanaya gidersin yada isin cikfi icin rahat ede ede kpmsuya cocugunu birakamazsn 1 2 saaf.ama kayinvalidenle halledersn

Gelnine gideninw ozel hayatina.karisacak snr bilmeyen tipse hic o topa girme benxe
(100 puan) tarafından
Karışmaz
(2,485 puan) tarafından
Sen daha iyi tanirsin karismaz yerini bilir diyosan bence tasin
0 oy
(2,704 puan) tarafından
Binalari yasliysa ustune degil yajina yapmak en mantiklisi. Ev yapcaksiniz da bi temel mi agir gelecek. Mustakil olur hem. Ohhh rahat edersin

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 513 göst.
0 oy
15 cevap 333 göst.
11 Haziran 2023 Aile kategorisinde Minnos_1 (7,972 puan) tarafından soruldu
+2 oy
22 cevap 815 göst.
0 oy
10 cevap 217 göst.
5 Mart 2022 Aile kategorisinde 175766 (274 puan) tarafından soruldu

380,404 soru