0 oy
510 göst.
Aile kategorisinde (55 puan) tarafından

Merhaba kızlar 20 gundu artık kistten emelyat oldum yumurtalık cıkarıldı serklaj yapıldı. Bebeyim iyi sukur karnımda keyfi yerinde ama yasadıklarımı atlatamıyorum. 20 gundu teyzemlerdeyim.  Ya kendi akrabalarım olsun bir kere kapiyi acıb gelmediler esimin ailesids öyle yakın zaten teyzemlere bir kere gəlib nasılsın kızım demədiler emelyat oldugumda gəlmislərdi ben görmedim yani hemen gin ama insan bir gelir ya. Kendi akrabalarım heç zaten. Emelyattan önce hepsiyle kavga etmisdim. Anneme göre nedi nedi amnemi isdemiyormusum falan filan isde ya kavgalıda olsa insan bu emelyat ya doktorum bir azda gecikirseniz sende bebeyinde  ölürdü dedi bundan ötesi varmi kizlar. Kocama söyledim sagolsun cok anlayıslı sana kim lazım dedi. Ben her gun gelib göruyorum seni konusuyoruk yetmezmi  kendileri bilir dusunub stres yapma dedi. Haklı zaten zma yinede insan soğuyor yaa

3 Cevaplar

0 oy
(81 puan) tarafından

Canım  kendi annende mimi görme gelmedi ? 

(55 puan) tarafından
Annem hasda anneme söyləmədi kimse emelyat olduğu o yuzden hemde bizde durumlar birazcık karısık canım ya
(81 puan) tarafından
Yanlış yapılmış niye görmeye gelmiyorlar ki ama en iyisi gelmesinler bırak kafan şişmesin brahat ol
(55 puan) tarafından
Evüt cannım en son öyle dusundum bende sağ olsunlar sedaları gelsin yaa
-Reklam-
0 oy
(12,852 puan) tarafından

Bu hep böyledir ki evlenirsin ilk erkek evine gidilir el öpülür bayram olur ilk erkek evine gidilir yani her şey de önce erkek evi doğum yapıncada kayınvalidem de kalmam uygun olurmuş orda kalman gerekirmiş ki bunu diyen benim annem  bana hep saçma gelmiştir başlarda orantılı giderdik ama şimdi öyle diil 3 haftadır ailemi yeğenlerimi görmüyorum ama her akşam onun ailesiyle yemek yiyoruz ve artık takmıyorum 

(2,047 puan) tarafından
Ben annemi görmemeye dayanamıyorum, kayınvalidem ilkbasta izin vermedi annemde kalmama böyle bişeye hakkı yok yani tutamadm kndimi ağlamıştım baya kendı de ana kızı var hiç bir aile böyle yapmamalı keske daha anlayıslı olsalar
(12,852 puan) tarafından
Bizimkiler anlayışlı aslında ama kayınpederimi iki ay önce kaybettik eşimde annesini ablasını bırakamıyor bı gün görüşmesinler bı ay görüşmemiş gibi sarılıp öpüşürler :)
(2,047 puan) tarafından
Başınız sağolsun canım, evin direği gitmiş birbirlerine sarılmış onlarda sende eşine destek ol dıslanmıs hissetme canım benim, hoş bnde öyle hissediyorum kelin ilacı olsa kendi basına sürermiş :)
(55 puan) tarafından
Canım ya öyle bir sey yok her kes esittir tmm senin kaynpederin vefat etmis Allah rahmet eylezin. Birazcık yola versrn isde kocana deddek cıksa. Oda sana karsıllğın verir canım
0 oy
(597 puan) tarafından

Hepsiyle kavga ettim demissiniz bir sebep tabi ki çok önemli ama kavalıysanız konuşmuyorsanız niye gelsinler ki bence gelmemeleri normal siz önce kavga ettiğiniz meseleleri çözün kirdiklariniz varsa gönüllerini alın barışın ondan sonra gelmeyenlere kizarsiniz

(55 puan) tarafından
Ben kendi akrabalarımla kavgalıyım esimin ailesiyle diyil. Esimin ailesi bir problem olmadan gelmediler. Oki galdı kendi akrabalarıma ben haklıydım kırılanda bendim onlar gelib özür dilemelydiler ve en azından ziyaret amaclı insan isde kuyuya su tökmekle dolmuyor ki

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 1,108 göst.
23 Ekim 2020 Aile kategorisinde Rozelin9 (258 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 1,271 göst.
13 Aralık 2018 Aile kategorisinde Abutnur (118 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 472 göst.
7 Eylül 2018 Aile kategorisinde serce (18 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 1,124 göst.