0 oy
250 göst.
Aile kategorisinde (134 puan) tarafından
Görümce 19 yaşında 2 bebeğim var erkek arkadaşına bebeklerimin fotolarını atıyor sevimli halllerini falan bunuda annesi anlatıyor bana hoşuna giderek o anhiç sesimi çıkaramadım ama bu durum hiç içimden çıkmadı benden izin almadılar bile annesi ikidebir ayrılcaklar anlaşamıyolar diyo e benim bebeğimin fotoları peki zaten evlilik gibi ciddi bir ilişki değil  bana karşı samimi davranıp erkek arkadaşını anlatan paylaşım yapabildiğim biride değil annesi ordan burdan duyupta kızıma laf etmeyin diye benim kızımın sevgilisi var dedi bana ben normalde sorupta kurcalamam zaten banane..

Bir gün de şöyle oldu kızımı bir odaya götürdü sevmek için o an benim işim vardı sonra işim bitti odaya birşey almak için gittim kapı kapalıydı kapıyı güzelce çaldım kızımı görüntülü bir erkek arkadaşına gösteriyordu hemen telefonu kapattı bana gözlerini dikti sen bu odaya nasıl girersin gibi o anı hiç unutamıyorum benim bebeğimle bana kafa tutuyor   içimde kalmıştı yazdım buna benzer daha neler.... 

7 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Canım sessiz kalmıcaksın. Sessiz kaldıkça birşey demiyor diye yine yaparlar ve sonra yine yaparlar. Sende böyle içine atıp sinir olduğunla kalırsın. 
(134 puan) tarafından
Evet haklısın ama desem ne olacak peki ne var bunda halası o biz çocuklara zarar verirmiyiz beni suçlu çıkarırlar abartıyosun vs dürüst davranacaklarını sanmıyorum Allah a havale
tarafından
O halasıysa sende annesisin. Herkes sever hoplatır zıplatır evlerine çekildi mi bütün sorumluluk sende. Rahatsız oluyorsan beni suçlu çıkaracaklar diye korkma canım.  Sonuçta senin çocuğun. Şu an bu durumdan rahatsız olup söyleyemiyorsan yarın öbür gün hiç bir rahatsızlığını söyleyemezsin. Balık baştan kokar derler ya o misal. En başında ağırlığını koyman lazım.
(134 puan) tarafından
İnşallah canım herşeyden önce insanın bu tür insanlara tepki koyacak gücü olmalı bence yoksa yaşam zehir sorun bendede var
-Reklam-
+1 oy
(738 puan) tarafından
Kesinlik tavrını koy . Sessiz kalma hayırdır ya kim oluyor ki o çocuk senin yavrularının fotoğrafini ona atıyor 
(134 puan) tarafından
O beni dövmeye kalkışırdı anası baş avukat yanında ne var kızımın yaptığında diye ama Allah biliyor ben bir büyük olarak çoğu şeyi görmezden gelirim ama bazı şeyler olmuyor unutulmuyor
(738 puan) tarafından
Eşine açsan bu konuyu peki tepkisi ne olur ? Sonuçta onunda evladı
(134 puan) tarafından
Dedim ilk yaşadığın gün niye demedin bana bu konuyu dedi olay kapandı bende üstelemedim ama ayrıldılar derse fotoğraflar ne olack dicem k.vye
+1 oy
(8,918 puan) tarafından
Rahatsız oluyorsan söyle bence. Bebeğimin fotoğraflarını ona buna gönderme de 
0 oy
(1,876 puan) tarafından
Eşine söylesen oda sessiz kalır mı kızar mı
(134 puan) tarafından
Dedim eşimin herşeyden haberi var bana ilk olduğunda niye demedin dedi bu kadar adam uğraşmak istemiyo çirkef çünkü
0 oy
(1,202 puan) tarafından
Tavrını koy yoksa böyle devam eder benim kaynana kayinbaba görümce bana sormadan çocuğu kucaklarina almazlar torunu olduğu halde çekinirler baştan tavrimi belli ettim herseyi yapmasınlar bebegimle diye ben alır kucaklarina veririm öyle rahat severler 
0 oy
(1,315 puan) tarafından
3sine şöyle kardesin benim çocuklarımın resmini ne hakla bana sormadan atıyor die. Bizde kimse bana sormadan nete bile koyamaz. Kaldiki opemez bile. Görümcene de kendin seve bilirain ama forusunu bir baskasina atma die 
0 oy
(4,983 puan) tarafından
19 yaşındaki kızının sevgilisini gururlanarak anlatan kaynananda kaldım ben geniş olabiliyormussun demekki

Cocuklara gelincede ben olsam tepkimi gösterirdim sen neden sessizsin 

İlgili sorular

+2 oy
7 cevap 426 göst.
26 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 724 göst.
20 Kasım 2020 Aile kategorisinde Sezgin (11 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 1,164 göst.
9 Ekim 2019 Aile kategorisinde Çerkez kızı (1,146 puan) tarafından soruldu
0 oy