0 oy
724 göst.
Aile kategorisinde (11 puan) tarafından
Kızlar görümcemin oğlunun doğum gunu yarın akşam herkesi arayıp ikramlık listesinden birşey verdi yapalım diye bana da pogaca yap dedi bende bu akşam abla benim elmalı kurabiyemi herkes beğenir ondan mı yapsam dedim.. Oda bana bende yapcam ne yani senin kurabiyelerin benimkinden güzel mi olacak dedi.. Bende sende yapıyorsan yapmam hani güzel yapıyorum diye sana dedim.. Şaka yaptı diye düşünüyorum espri yapılacak bir konumu acaba.. Zahmet etme ben yapıyorum yada sen kurabiye yap ben pogaca yapayım demez mi insan

19 Cevaplar

+3 oy
(119,342 puan) tarafından
Herkeze bi ikramlik yaptirmakda iyi fikirmis
(11 puan) tarafından
Sorma canım ben 2 ay önce kızımın ilk yaş günün yaptım 7 çeşit ikramlık hazırladım tek başıma bebekle
(119,342 puan) tarafından
Gözü açık demekki benim hic boyle seyler gelmez aklima
(11 puan) tarafından
Bende kıyamam kimseye
tarafından
Evet bende bu fikri sevdim :D
-Reklam-
+1 oy
(12,777 puan) tarafından
Bence insan eve misafir çağırdığı insana şunu yap demez başta sorun bu çağırıyor ise herşey yapması lazım ha yok dedi ise öyle deyince o kırılmış olabilir yani senin ki kötü olur herkes beğenir benim ki yapam demişsin gibi olmuş 

Hiç demeyip ne diyo ise  tmm deseydin keşke 
(11 puan) tarafından
Onun yapcagını bilmiyordum ki ben söyledikten sonra bende yapacaktım ne yanı seninki benimkinden güzel mi olsun bende yaşca büyük annem yaşında
(12,777 puan) tarafından
Boşver çok takılma
0 oy
(660 puan) tarafından
Onu pogçasi kötudur belki art niyet yok gbi
(11 puan) tarafından
Tamam canım sen artık pogaca yap ben kurabiyeyi hallederim dese neyse :))
(660 puan) tarafından
Seninm kurabiyeni kıskanmis olabilir cnm farkli dusunmus
0 oy
tarafından
O an gergindir belki 
(11 puan) tarafından
Bilmiyorum canım
0 oy
(8,081 puan) tarafından
Takılmıştır ciddi bir konu değil ki öyle düşünme 
(11 puan) tarafından
İnşallah canım :))
0 oy
tarafından
Benim kurabiyem senin kurabiyeni döver demek istemiş ;) takılma kuzu kıskanmış belliki 
(11 puan) tarafından
Kıskandığını düşünmüyorum hemen hemen  annem yaşında :)) olabilir mi
0 oy
(426 puan) tarafından
Bence espiri yapmış olabilir alınacak bişey yok gibi
(11 puan) tarafından
Aradığımda pişman oldum :)
0 oy
(44 puan) tarafından

Bence art niyet yok şaka yapmış insan bazen şakayla kendini över ya öyle olmuş bence takılma birde neden herkes birşey yapiyo ne güzel iş :)

(11 puan) tarafından
Zahmet etmemek için herhalde
0 oy
(16,504 puan) tarafından
Post yukarı çıksın 
0 oy
(1,320 puan) tarafından
Zaten insanlara yük olması art niyet ki. 

Herkes kendi işini kendi görsün insanlardan yiyecek istemek ne demek ya tobeee 
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Doğum günü yapıyor bu viruste bide milletten mi istiyor.Kicini kaldırsın da kendi yapsın mumkunse
0 oy
tarafından
O değilde gelen herkese ikramlık yaptırmak fikri supermis tam bir gorumce düşüncesi :D 
0 oy
tarafından
Ya samimiyetine bagli hemen art niyet aramam ben bende yengemle öyle muhabbet yapariz mesela benim kurabiyelerim onun pastaları güzel olur acikca da söyleriz birbirimize
0 oy
tarafından
Okurken art niyet gibi gelmedi bana şunu demek istemiş olabilir "sende kurabiye yaparsan benimkileri beğenmezler" bide böyle düşüş  bakalım 
0 oy
tarafından

Görümcen de kısa yolu bulmuş herkese birşey getircek oh miss sıfır zahmet :D

0 oy
tarafından
Kuzum sakin yanlis anlama sana degil sözüm de senin görumce koronadan muaf olanlardan mi milleti su donemde topluyo
0 oy
tarafından
Belki sen dha güzel yapion dye kıskandı bu gorumcelerden herşey beklnr:)
0 oy
(924 puan) tarafından
Değişik mis  ben doğumuna bir hafta vardı 9 çeşit ikramlık yaptım kimseye şunu.yap demedim davetli onlar zorbnluluk neden belki evde malzemesi yok alacak parası yok ne bilim saçma doğum günü hazirliyorsa kendi yapmalı herşeyini
0 oy
(153 puan) tarafından
Ikram lik yaptırmak ta güzel fikir miş ha :))) Bende memleketime gidince öyle yapacam zatan bizim aile böyle biri askere gitse yada gurbetten gelse herkes birşey yapar bi araya toplanır dık ama doğum günümde düşünemedim hiç eşim hazır alıyor du oda yiyilmiypr :)

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 202 göst.
23 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Djdjjdhd (804 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 168 göst.
11 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde ozgecangursoybursa (10,957 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 378 göst.
7 Eylül 2022 Aile kategorisinde Selimbebek (942 puan) tarafından soruldu
0 oy
34 cevap 945 göst.
12 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Birdilektut (1,271 puan) tarafından soruldu

380,085 soru

11,378,598 cevap

34,864 kullanıcı

...