0 oy
379 göst.
Aile kategorisinde (121 puan) tarafından
3 yıllık evliyim babamgil pek gelmezdi eve beneğim doğdu doğalı her hafta geliyorlar eşimin ailesi 2 hafta da bir geliyor ama benim babam oğluma resmen aşık kucağından indirmiyor çok seviyor her hafta geliyor bu durum beni çok mutlu ediyor sizlerin de değişti mi bu şekilde ???

29 Cevaplar

0 oy
(2,389 puan) tarafından
Onlar koydeler ayda bir ama senin dediğin gibi iyiki onlara torun yapmışım ölüyorlar ama hergun görüntülü ararlar acmazsam sen bize çocuğu gostermiyon derler dört senedir hergun aynı kavga üç beş kere ararlar 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Benimki de sık sık gelir gider ama pandemi bebeği olduğu için biraz ben uzak tuttum ,ama onlar ona rağmen duş aldı yarım saat yürüme mesafesine dolmuşa binmeden yürüdü geldi sırf görmek için, babalarımızı Allah başımızdan eksik etmesin, babası vefat edenlere de Allah rahmet eylesin
0 oy
(7,753 puan) tarafından
8 yıllık evliyim babamlar bı güne kadar 6 kere geldiler 
0 oy
(1,013 puan) tarafından
Hergun gelir bir gün gelmezse ertesi gün muhakkak gelir 
0 oy
(119,455 puan) tarafından
ailesi 1 kez bile gelmeyen tek benmiyim ☹️
0 oy
(1,136 puan) tarafından
Çocuğumun doğum gününden doğum gününe genelde ben gidiyorum 
0 oy
tarafından
Ben annemlere geliyorum babam çalışıyor akşamları yoruluyor o yüzden gelemiyorlar ben geliyorum babam da kızıma aşık resmn dedem de annemlerde kızımdan önce babasını görürdü kızım doğdu önce kızını görüyor sonra babasını 
0 oy
(5,063 puan) tarafından
Çocuktan önce de sık sık gelir giderlerdi zaten bişey değişmedi 
0 oy
(2,387 puan) tarafından
:(( hiç gelmedi. Çocukları yolda görse tanımaz. Çok zoruma gidiyo bu durum. Annemle ayrı babam. Anneme gittikçe gelir kapıya öyle görür. Ben yanına gidecek oluyorum haber veririm ben sana diyo. Haber de vermiyo. Düşmüş kendi derdine 
(121 puan) tarafından
Üzüldüm canım senin adına boşver görmek isteyen her şekilde gelip görüyor o yüzden boşver takma kendisi kaybeder
(2,387 puan) tarafından
Öyle yapmaya çalışıyorum

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 198 göst.
12 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Demet2011 (40 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 209 göst.
0 oy
0 cevap 45 göst.
1 Aralık 2022 Aile kategorisinde Nazendecee (63 puan) tarafından soruldu
0 oy