0 oy
474 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Bu sanırım hoşgeldin iki yaş sendromu mu :( iki günde bir buçuk yıldır yapmadığı yaramazligi yaptı bu sendrom mudur nedir ne kadar sürüyor ya ben doğurana kadar catlarim hergun böyle olursa normalde asla yapmadığı şeyler yapıyor ilgi demeyin bütün gün ömrümü ona tüketiyorum işi gücü bırakıp bunda ilgi eksikliği değil ilgi arsizligi olur anca:) birde bu dönemde nasıl yaklasmam gerek kızıp bağırmak çözüm değil pozitif disiplin şeklinde otorite korumak için ne şekilde tepki vermem gerek 

9 Cevaplar

+1 oy
(7,637 puan) tarafından
Konudan bağımsız olarak bir yorumda bulunmak istiyorum bu sayfadaki hanımlar genel olarak bebekleri çok küçükken yeniden gebe kalıyor nasıl cesaret ediyorsunuz çok merak ediyorum hayır hem kendi canınıza yazık hemde küçücük bebeklerinize .
tarafından
Konudan bağımsız olarak yanıt vereyim asla cesaret etmedim edemezdim de olan oldu diye alışmaya  surecimdeyim çünkü aldırmazdm asla . Kazayla oldu 12. Ayında ilk adetimde oldu bir buçuk ay boyunca kürtaj için beni oyaladilar sağlıksiz gebelik diye başta istemiyorm diye agladigim bebeğe şimdi sagliklik diye mutluluktan agladim benimki bunca badireden sağ çıktığına göre vardır bir hayir diyorum :)
-Reklam-
0 oy
(242 puan) tarafından
Sakinligini koru canım kararlı ol yapma de anlat ona benim de kızım 2 yaş sendromunda herseyi ağlayarak istiyor
tarafından
Benimki ağlamıyor aksine kizsam bile gülüyor ya sirinlik yapıp yaramazliga devam ediyor :) :(
0 oy
(5,769 puan) tarafından

Ah ah bizde o illet sendroma yakalandık sanırım bu gün doktora gittim çocuğun ilk ergenliğini yaşıyor dedi :'(

Ve 4 yaşına kadar sürebiliyor muş :woot:

tarafından
Ayvayı yedik mi biz yani
(5,769 puan) tarafından
Yemişiz bacım yemişiz heberimiz yok
tarafından
Sen sus sen rahatsin çabuk hamile kal senin rahat olmaya ne hakkın var :D
(5,769 puan) tarafından
Sus kız ağzından yel alsın hem bana yasak canısı 9 10 aya kadar hshshahhah
0 oy
tarafından
Öyle bir post başlığı yazmışsın ki ödüm koptu sağlığına birşey oldu sandım insanı korkutmayın kızzz korktum 
tarafından
Kız yok Alalh korusun ya uzun diyor kabul etmiyor ya saçma sapan hata veriyor en son kısa böyle yazdım
0 oy
(731 puan) tarafından
Hoş geldin aramıza :D ben o sendromu 3 aydır çekiyorum her halta ağlıyor nerde zararlı bişey var ona yapışıyor merdivene tırmanıyor kapı taktırdım bu kezde kapıya tırmanıyor üniteye çıkıyor çekmecenin içine girip oturuyor kız delireceğim 
0 oy
(3,590 puan) tarafından
Tam olarak kac aylik canim 2 yas degil de ara donemlerde atak gibi huy degisimleri oluyo hepsini dolu dolu yasadigimiz icin beynime kazidim resmen :)
0 oy
(8,937 puan) tarafından

En iyisi bebekler 2 yaşına gelince babalarına atıp 4 yaşına gelene kadar ülkeyi terketmek gerekiyor hay baslayacam bebelerin bu abuk subuk dönemlerine sendromlarina ataklarına ne çekiyoruz ya:D

0 oy
(2,052 puan) tarafından
Benimkide şuan 2 yaş senderomunda varya kendime sabır almak istiyorum delirmek üzereyim. Öglen uyumak istemiyor parka gidiyoruz oradan eve gelmek istemiyor. Kapıya çıkıyoruz aynı şekilde hele dışarıda çocuklar varsa asla eve girmez. Evden biri gitsin kıyamet kopuyor ne yaapcam bilmiyorum. TV izlemek istemeyen çocuk şuan izlemek istiyor o da uyumamak için uyku vakit dediğim an TV izlemek için ağlıyor sabır çekip duruyorum
tarafından
Allah yardım etsin canım bizde böyle sorunlar yok ama biraz fazla hareketlilik var ağlaması yanından ayrilmamak için var genelde uykuya direnme falan yok henüz
(2,052 puan) tarafından
Çocuktan çocuğa değişiyor canım inşallah olmaz valla zor durum. Amin amin
tarafından
Bilmiyorum valla zor günler inslalah çabuk geçer
(2,052 puan) tarafından
İnşallah
(131 puan) tarafından
Bu benim kız işte
0 oy
(131 puan) tarafından

Sen birde onu bebek doğduktan sonra gör :dizzy: daha da beter olur yani benimki anamdan emdiğimm sütü burnumdan getiriyor uykuda bile ağlıyor du 22 aylık oldu kızım bu arada bebek de 15 günlük yani demem o ki bence bunlar iyi günlerin Allah yardımcın olsun bacım 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 255 göst.
4 Nisan 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 100 göst.
1 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Mryss (228 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 255 göst.
25 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Asyahatunnn (477 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 134 göst.