0 oy
148 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,752 puan) tarafından
Kızlar beta HCG yükselmeye başlamıştı çok mutlu oldum ve iki gün önce doktora tekrar yine gittim yarıya düşmüş tam yükselirken seviniyor dün doktor ya kimyasal ya da. Dış gebelik dedi tam net bişey demiyor kar iki aydır kanım gidiyor vire kan aliyo lar böyle bir şey başına gelen varmı:(

4 Cevaplar

0 oy
(5,891 puan) tarafından
Sağlıklı bir bebek oluşmadığı için düşer. Kimyasal gebeliği her kadın yaşıyor olabilir farkında olmadan. Genelde erken gebelik testi yapanlar farkediyor bunu. Kimyasal gebelikse endişe etmeyin bu ay olmaz, gelecek ay olur. Vücut sağlıklı olmayacak bebeği uzaklaştırır yerine sağlam bir bebeğin gelmesini ister. Dış gebelikse zaten hemen müdahale edilmesi gerekir
(1,752 puan) tarafından
Kanamaniz ne kadar sürdü bacım bide beta HCG yükselip düştü mü bnm 800 den 300 e kadar düştü
(206 puan) tarafından
Canım ilk verdim 84 dün sonra 122 sonra 159 sonra 150 sonra 120 sonra 20 ye düştü ve düşük yaptım kanamam 7 gün sürdü ama ilk gün çok sancım oldu
(1,752 puan) tarafından
Evet bnm de öyle şu an da inşallah dış gebelik değildir diyorum çok sevinmiştim hamile olduğu mu öğrenin ve sevincim kursağımda kaldı demekki Rabbim in takdiri böyleymiş
(206 puan) tarafından
Hiç uzulme canım Allah yerini doldursun benim 8 tane düşügum.var hep kurcagimda kaliyordu hamiliklerim
(1,752 puan) tarafından
Amin inşallah çok sağolun
-Reklam-
0 oy
(2,321 puan) tarafından
Dış gebelikde kan böyle masum oynamıyor ama sinsi alttan muayne olmadan onun tanısını koyamazlar kimyasalda olsa smdiye bir yerde sende kanama falan başlardı sen sürekli kan vermek yerine iyi bir kadın dogumcu bul özele gitmiyorsan özele git özellikle dış gebelik olup olmadığından emin olana kadar baktır kendine o çok tehlikeli bir durum asla zaman kaybetme kan vermekle
(1,752 puan) tarafından
Kanamam var bacım adet kanamasından az ondan SONRA değer de düşmeye başladı
0 oy
(181 puan) tarafından
Kimyasaldır canım ama korkma olmayacak diye bir Kural yok en azından hamile kalabiliyosun bende geçirdim aynı ay içinde tekrar hamile kaldım ve ikizlerimi öğrendim şimdi 11 aylık oldular rabbim sana da nasip etsin inşallah 
(1,752 puan) tarafından
Amin inşallah Rabbim sizin evlatlarıniz da korusun inşallah
0 oy
(5,460 puan) tarafından
Kimyasal gebelik canım büyük ihtimalle bende yaşadım regl ile düşüyor değerler Rabbim gönlüne göre versin 
(1,752 puan) tarafından
Çok sağolun evet kanamayla Birlik te düşmeye başladı değer bu kimyasal mi oluyor ama bunu doktorlar niye birsy söylemiyor kar vire kan alıyor
(5,460 puan) tarafından
Evet canım şuan sen kimyasal gebelik yaşıyorsun o beta değeri 0 olana kadar senden kan almaya devam ediyorlar sebebini bilmiyorum ama bende de öyle yaptılar 0 i görünce gelmeme gerek yok dediler ve kendinden herhangi bir sorun var mı diye düşünme bu hemen hemen her kadında oluyormuş ve çoğu kadın anlamıyomuş doktor bana öyle dediydi eczacı arkadaşım da herseyinizin iyi olduğu anlamına geliyor bu eğer bu sikinti olmuş olsa kimyasal gebelik de yaşayamazdın dediydi kimisi hemen arkasından hamile kalıyor kimisi geç ben 1 sene sonra hamile kaldiydim mesela
(1,752 puan) tarafından
Çok sağolun Allah razı olsun bacım
(5,460 puan) tarafından
❤️ Rabbim gönlüne göre versin hayırlı evlatlar nasip etsin

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 90 göst.
5 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Damla berna (1,752 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 117 göst.
16 Eylül 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Damla berna (1,752 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 142 göst.
6 Eylül 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Damla berna (1,752 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 23 göst.

379,263 soru

11,352,488 cevap

34,824 kullanıcı

...