0 oy
123 göst.
Diğer kategorisinde (916 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Hasta oldugu zaman arkadasim diyor hic doktor gitmem bunla iyilestiriyorum bi kisiden daha duydum sanki iyide bogaz enfeksiyon olunca gecirir mi ya antibiyotiksiz :/

6 Cevaplar

0 oy
(1,577 puan) tarafından
Ben de merak ediyorum bunu
-Reklam-
0 oy
(5,240 puan) tarafından
Sarımsak değilde soganla yapıyorum ben onu gayet iyi geliyor
0 oy
(7,675 puan) tarafından
Ben 1 tatlı kaşığı bal, yarım limonun suyu, 1diş sarımsağın ezilmiş hali ve bir bardak sıcak suyu karıştırıp içiyorum. O da çok faydalı oluyor 
(750 puan) tarafından
Kaç yaş sonrası veriliyor
0 oy
(1,193 puan) tarafından
Evet iyi geliyor 
0 oy
(669 puan) tarafından
Tarifi nasıl peki canim
(916 puan) tarafından
Sarimsagi dogruyormus ezmiyormus uzerine bi kac damla limon skp bekliyormus bi tatli kasik bal veriyorum diyor gunluk yapiyormus ama
0 oy
tarafından
evt bende gordum iyi gelmese bile bagisiklik guclendiriyormus. ayrica ne zaman agzimi acsam tersi oluyor ama bn diyorsam emin olabilirsin ise yariyor
(916 puan) tarafından
İnsgmdan belki gormussunzdur drtayyaröz pekmezi var onu fln aldim 3yasnda oglum bagisikligi icin veriyorum hergn bi kasik ama bogaz enfeksiyonu hic biseklde gecmiyor yani antibiyotiksiz benmi abartiyorum acaba gercekten ya cok mu uzerine dusuyorum anlamiyommki ates yapiyor surup veriyorum dusuyor tekrar atesleniyo niye cunku intap var anlamiyomki nasl geciriyolar ilacsiz suan hala antibiyotk kullaniyoz ve 2.ilacimiz ilk antibiyotk etki etmemis dedi doktor
tarafından
ben bronsitle savasiyorum cnm bogaz enfeksiyonu konusunula cok hakim degilim.. ama antibiyotik ise yaramamasi vucudun o antibiyotigi bagisiklik kazanmasi ile ilgili.. mesela antibiyotigi erken kesmek ya da cocugun surekli o antibiyotigi icmesi ile olabiliyor

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 53 göst.
18 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde El1997 (1,901 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 356 göst.
14 Mayıs 2019 Diğer kategorisinde ❤ELOŞ❤ELOŞ❤ (1,424 puan) tarafından soruldu
+1 oy
8 cevap 499 göst.
26 Nisan 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde Laremm (449 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 287 göst.
30 Ekim 2021 Diğer kategorisinde prensbioglum (245 puan) tarafından soruldu

378,423 soru

11,327,292 cevap

34,780 kullanıcı