0 oy
659 göst.
Diğer kategorisinde (54 puan) tarafından
Kızım dişi çıkacak galiba ateşi var süt verdim şurup falan da verdim suan uyuyor. Evim *** götürüyor yatağım yerde bulaşıklar çamaşırlar yıkanmış katlanacak utulenecek ne zaman böyle olsa birisi bana geliyor kapım çalışıyor hiç yapasım yok bir morel konuşması iki tokat çakacak yok mu banaa:((((

22 Cevaplar

+1 oy
(553 puan) tarafından
Hayata saat 6da başlıyorum eşimin kahvaltısını hazırlıyorum o yerken oğlum uyanıyor onu doyurup bi yandan oğlumla oynayıp bi yandan evi temizliyorum saat 10 gibi işlerim bitiyor öğle yemeği yapıp oğlumu parka götürüyorum eve geliyoruz onu yıkayıp doyurup uyutuyorum akşam yemeği ütü çamaşır duş derken saat 6 oluyor yemeği yedikten sonra tekrar mutfağa girisiyorum işim bitince de çay keyfi 
(5,240 puan) tarafından
Valla alıştım benim 3 senedir düzenim bu çalışırken bekarlık zamanında da erken kalkıp işe giderdim ordan da biraz alışkanlık var 9 da cocuklar yatar eşimle biraz oturup bende yatarım uykuyu herkes sever ama gelip geçen hayatimdan önemli degil uyku
(553 puan) tarafından
Teşekkür ederim
Ben 28 yaşındayım 7 yaşından beri hep 6da uyanıyorum annem çok disiplinli birisi idi okul zamanı okul için zaten kalkıyorsun ama yaz tatili hafta sonu vs hep 6da uyandım çalışırken de öyleydim zaten anca yetisirdim
Şimdi de eşim bu konuda disiplinli izne dahi gitsek 6da uyaniriz alarma bile gerek yok vücut alıştı
Benim uyku ile hiç aram yok ne yazikki bazen 12-1 gibi uyuyorum oğlum ve eşim uyuduktan sonra ders çalışıyorum
(5,240 puan) tarafından
Ayni yaştayız bide :)
(553 puan) tarafından
Kimlik yaşım böyle de içim çöktü bacım ☺️☺️
(5,240 puan) tarafından
Sorma benimde öyle:)
-Reklam-
0 oy
(5,366 puan) tarafından
Ben öğlene doğru anca kendime geliyorum çat kapı anca eşimin ailesi gelir ondanda çekinmem çocuklu ev normal yani hep düzenli olmaz kasma kendini. Önce bi  yüzünü yıka cilt bakımı filan yap insan önce kendine bakmalı bence. Sonra ortalığı topla sil süpür yarında ütüyü yap.ben hepsini Bi günde yapmam 
0 oy
(624 puan) tarafından

Benimde yapasım yok ☹️ama Bı yerden baslamam lazımdı yatakları doktum nevresimleri yastık yuzlerı ne varsa attım makınaya da makına calışınca pısman oldum onları bıde tekrar gecırmesı var :Dbu kadar iş bu bunyeye cok fazla :'(

0 oy
(5,184 puan) tarafından
Valla ne diyim bende çoğu zaman aynı iki çocuğun var büyüğü küçüğü dövüyor yalnız birakamiyorum uyusun diye bekliyorum isim aksıyor bebeğim kucukkende çok rezil olmuslugum var :( hadi bismillah sen yaparsın ama :)
0 oy
(2,630 puan) tarafından
Feci baş agrisiyla iş yapmaya çalişiyorum valla mecbur

Yapmasam birikiyo içinden çikamiyorum

Tavsiyem once bi poşet al evdeki tum çopleri topla

Sonra makine aç toz al

Hiç olmazsa etraf derli toplu olur

Iş yaptikça zaten açilcaksin enerjik olcaksin
0 oy
(6,034 puan) tarafından

Varsa banada çaksın iki tokat hazır eli değmişken:D

Saat bir de kızımın randevusu var daha kahvaltı etmedim bulaşık makinesi boşaltılcak çamaşırlar var ama bugün yıkamam artık ev süpürülecek koltuk örtüleri çırpılıp örtülecek Bi de banyo yapmam lazım daha ohoo Bi de yol var tabi 1 de sırada olmalıyım orda. 

İnşallah yetişirim kızımı uyutmayı başarırsam

0 oy
(4,226 puan) tarafından

6 da uyanıyoruz kızımla esıme kahvaltı hazırlıyorum. Kızımı okula goturuyorum oglumla birlikte sonra eve gelip kahvaltı yapıyoruz. Yemegı hazırlamaya başlıyorum kızımla esım 2 3 te evde oluyorlar. Onların saatine kadar evı düzenliyorum. Sonrası yemek cay ödevler ısım bitiyor erkenden uyuyoruz:) mesala ben ev kirlenmisse misafir çağırıyorum. Dün davet ettim önceki gün eve giristim halı koltuk sildim heryerı tertemız yaptım.. Bırsuru de cesıt hazırladım cay yanına. Bugunde bı ısım yok heryer temiz. Dagınık olunca işler birikince huzursuz oluyorum bunaliyrm evden. Sana tavsiyem işlerini erkenden hallet yada ben aksamdan topluyorum wcleri hallediyorum sabah bı süpür sil tammdir

0 oy
(9,626 puan) tarafından
Ben akşamdan toparladıgim için sabah temiz oluyo heryer,tavsiye ederim öyle yapın sizde 
0 oy
(3,329 puan) tarafından
Ben boyle zamanda camasirlari musiat odam var oraya koyar kapiyi kapatırım. Ortaligi toparla mutfagi hallet sen yaparsın. Kafanda takinca olacagina yao kurtul. Kendini iyi hissedince de çamaşırlari halledersin
0 oy
(9,003 puan) tarafından
Sabah erken kalkıp yikanacaklari yaparım. Eşim evdeyken de sesli işleri yaparım. Yarım gün çalışıyorum. Öğleden sonra ancak çocuklarla oyna yemek filan valla. Sen de akşam eşin evdeyken yapabildiğin herşeyi yap. Sabah yüzeyden şöyle bir toplarlarsin sadece 
0 oy
(13,887 puan) tarafından
Ben erken kalkmazsam hiçbir iş yapamıyorum canim bugün erkek kalktım mutfak dolapları fırın hepsini temizledim ama evi süpürme silme kaldı kalkıp şimdi yapicam  inşallah 
0 oy
tarafından
Yapmak zorundasın temizlik yapman için birisinin gelmesine gerek yok birde işlerin birikir işin içinden hiç çıkamazsın 
0 oy
(905 puan) tarafından
2 günde bir evi süpürür temizlik yapardım şunu da yapım ay burası kaldı burayı da yapım bu hafta nst de sancım çıktı serum ile durdurdular o yüzden hiiiç umurumda değil artık sizin de eviniz çocuklu ev ve hasta diyorsunuz elinizden geldiğince artık he yapamazsanız da kimse mahna aramasın 
0 oy
(1,970 puan) tarafından
Bir yerden başla ama bir sonraki adımdaki işi düşünme o zaman ben deliriyorum. 
0 oy
(7,991 puan) tarafından

Ben günlerdir kış temizliği yapıyorum 3 halıyı yıkamaya yolladım 8 halı yikadim paspaslar yolluklar hariç.perdeler pencereler duvarı bile yıkadım.evim fayans bir güzel köpükle heryeri yıkadım evim miss gibi bal dök:angel::D belki okursan kalkıp sende yaparsın :))

0 oy
(311 puan) tarafından
Canım seni çok iyi anlıyorum  yapacağın tek şey müsait olduğun her an bı iş yapmak ben bu şekilde düzen oluşturdum yoksa gerçekten ipin ucu kaçınca asla toparlayamiyorum akşamları eşin gelince utunu yao camasrilari yıka şer evi topla sabah da müsait oldukça supurgeni aç sil süpür bu şekilde hem sen yorukmazsin hem işler birikmez
0 oy
tarafından
Gece uyku uyumadım neredeyse benim kızım da diş çıkarıyor hemde ilk dişi 9 aylık 6 da kalktım dolap içini boşalt sil yerleştir yaptım kizmi uyuttum çamaşır astım kahvaltı yaptım kızım uyandı uyusun mutfak dolabını boşaltacam 
0 oy
(7,268 puan) tarafından
Hem hamile hem hastayım canımdan kıymetli değil yapabildiğim kadar yapıyorum işte 
0 oy
(295 puan) tarafından

O zaman senin ev ve benim ev altaki resim gibi jsjsj

image

0 oy
(4,707 puan) tarafından
Valla benim de bir yıl öyleydi çok şükür esim görevden geldi bu hafta dip köşe gircem gezmekten fırsat bulursam.d zamanla oturuyor ya çocuk buyudukten sonra 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 203 göst.
13 Haziran 2022 Diğer kategorisinde yenigelin24 (301 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 329 göst.
28 Mart 2023 Aile kategorisinde Kylgizem (12 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 298 göst.
3 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Melekk123 (30 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 573 göst.