0 oy
354 göst.
Diğer kategorisinde (1,537 puan) tarafından
Hangi hisselerden alayım saat kaçta alayım ne zaman satayım beni biraz bilgilendirirmisiniz

10 Cevaplar

+1 oy
(1,072 puan) tarafından
1. Borsa oynanan bir yer değildir. Borsa yatırım yeridir 2. Kimse al sat diyemez yatırım tavsiyesi vermek yasaktır. 3. Al sat yaparak kazanmak o kadar kolay bisey değildir benim 3 yıllık tecrübem olmasına rağmen al sat yapmıyorum nadiren yaparım. Ama para biriktirme olarak güvendiğim şirketlerden düzenli alim yaparım zamanla artıyor zaten altından dövizden daha iyi getirisi var 4. Yeni başlayanlara fon alımını önerebilirim hata yapmamak için para kaybetmemek için çünkü onlar uzmanlar tarafından yönetiliyor. 
(1,072 puan) tarafından
Hisse senedi fonu 15_ 20 hisse senedinden oluşuyor
(1,175 puan) tarafından
Borsa tam olarak nasıl oluyor yaridmci olabilir misin
(115 puan) tarafından
Hic bisey anlamayan yorumlati okuyup o da ne kiz diye icimden gulen
tarafından
Afferim kız sana bunları yazacaktimbende gerek kalmadı artımı verip çkıyom
(1,072 puan) tarafından
Finansal okuryazarlik hanımlar bunun adı
-Reklam-
0 oy
(1,043 puan) tarafından
Burda bunu cevaplayacak insan olduğunu düşünmüyorum :) aramızda medyum olduğunu düşünmüyorum 
(1,144 puan) tarafından
Medyumlukla ilgisi yokki biraz tecrube analiz isi tabi sonuc kesin degil ama genel olarak bu isi tecrube edenler var
(1,298 puan) tarafından
Birçok hisse alan arkadaş var bu platformda umarım postunu görürler
(1,043 puan) tarafından
Bende hisse alıp satıyorum ama saat şunda al bunda sat kimse diyemez
(1,537 puan) tarafından
Belirli saatler varmış kız sen nasıl borsa al sat yapıyorsun ben baktım biraz araştırdim belirli saatlerde fiyat belirleme oluyormuş mesela sabah saatlerinde 9 bucukla 10:50 arasi alın gibi bisey diyorlar
(1,072 puan) tarafından
Sabah 10 da açılır akşam 18 e kadar alim yapabilirsin normal hisselerden saat kısıtı yok. Fiat belirleyip düşük ten emir girebilirsin düşerse alim yapar düşmezse iptal olabilir
0 oy
(1,465 puan) tarafından
Bnde şurda durayım hep görüyorum böyle postlar ama hiç bir bilgim yok bu ay belki 1500 2000 arası burdan yardımcı olan olursa yaparım bişeyler kendim için
(1,537 puan) tarafından
Canım halka arz olayı var bende onu bekliyorum şuan baslicam ona haftaya açılacak dedi bi arkadaş 200 lirayla ilk kez yapicam bende
tarafından
Bende halkaarzla başladım ilk 2-3 hafta önce 1100 TL yatirmistim birkaç halka arz aldım şuan 2300 TL oldu param, ama belli bir  saat olduğunu duymadım süreli takip halindeyim %10 dan düşüş başladı mı satıyorum .
0 oy
(1,037 puan) tarafından

Ben ilk defa halka arza katıldım reeder 300 küsur kardayim başka bilgim yok:D

(1,537 puan) tarafından
Ohh iyisin iyisin maşallah bende bekliyorum arz etsinler artık 1 haftadır telefona bakmaktan kör oldum ayol
0 oy
(246 puan) tarafından
Halka arzlar oluyor onlarla başlayın biraz öğrenin en azından kaybınız olmaz.
(1,537 puan) tarafından
Onuda bekliyorum canım bende yeni öğrendim 1 hafta oluyor dedim eğer baskasindanda kazanabiliyorsam boşta kalmıyım
(246 puan) tarafından
Diğerleri sıkıntı bacım biraz bilgin olması gerekiyor.2 yıldır halka arzlara giriyorum pek borsaya girmiyorum sabır işi.ben de sabır yok bekleyemiyorum :)
0 oy
(1,175 puan) tarafından
Bende şurada beklim
0 oy
(444 puan) tarafından
Aha aklıma soktun borsa oynamaya.gidip batip gelirim yakında 
0 oy
(7,728 puan) tarafından
Ablam eğitimini aldı ama sadece 9 ay adam Şişecam dan filan alım yapın demişti hatta birkaç şeyden de bahsediyordu ama ilgi alanimda olmadığı için hatırlamıyorum 
tarafından
Sisecam i al ve unut orada o uzun vadeli yatırım iyi kazandıracak deniliyor bende aldım. Onu al sat yapmıyorum kaliyor
(1,072 puan) tarafından
Bende de 500 adet var. 20 lirayken almaya başlamıştım
0 oy
(289 puan) tarafından
Yeni bi halka arz geliyo bekle onu al
0 oy
tarafından
Canım senelerdir borsa isindeyim eşim de aynı şekilde işin kurdu olmuş ama burada borsayı biliyorum diyen hiç kimse hisse vermez risk almaz sıkıntılı bir piyasa benim vereceğim hisseye yada başkasının vereceğine güvenme hersey olabilir
tarafından
Yatırım tavsiyesi vermek de yasal olarak suç canım analiz yapanları izldiysen YouTube den felan hepsi ytd yazıyor yani yatirim tavsiyesi değildir diye piyasanın patronu tahtacisi pazarlayani hersey var neler var neler piyasada

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 154 göst.
1 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Sibel akarrr (600 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 366 göst.
30 Eylül 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 244 göst.
0 oy
0 cevap 39 göst.

379,604 soru