0 oy
107 göst.
Aile kategorisinde (271 puan) tarafından
4 senedir evliyiz hiç bir yıl kaçırmaz kutlardı bugün maalesef hatırlamadı eve geldi 5 gibi ondan sonra aklına geldi öptü doğum günün kutlu olsun aşkısı dedi ama kırıldım sizce sürdürmiyim demi bide hamile olunca çok üzüldüm onunda bu sene biraz yorucu yoğun geçti işi 

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Canım ben yerinde olsam normal karşılarım böyle gidip ufak bir pasta alıp gelebilir yani o kadar yani başka da bu yıl böyle olsun yani sen diyorsun ki 4 yıl boyunca kutlamış ne güzel bu sefer de böyle olsun
(271 puan) tarafından
Uzatmiyim bencede zaten üzüldüğümü görünce canı sıkıldı falan
tarafından
Bence diğer kızlar benden daha çok tecrübeli çünkü ben 21 yaşındayım ve bir buçuk yıldır evliyim ben de çok sorular buraya soruyorum zaten onların kafasını şişiriyorum
(481 puan) tarafından
Belki sürpriz yapacaktir daha zman var olamaz mi
-Reklam-
0 oy
(4,216 puan) tarafından
Sözle dahi olsa kutlamış belki yoğunluktan unutmuş olabilir yani uzatmasan daha iyi olur bence
(271 puan) tarafından
Yoğunluk ve yorgunluk canım bu sene hep böyle geçtiğinden diye olabilir dedim kendi kendime
(4,216 puan) tarafından
Yani insanlık hali olabilir kastı bişey yoksa takma derim
(271 puan) tarafından
Başka bisey yok sadece unuttu eve geldi öptü baya falan ama nebilim işte sağol canım
0 oy
(968 puan) tarafından
gönlünü almak icin öpmüş o bile yeter uzatma bence yapar belki bişey üzüldüğünü görünce 
(271 puan) tarafından
Arkasından biraz bağırdım bence yapsana yapmaz artık
(968 puan) tarafından
kız niye bagiriyosun yapr belki kaç aylık hamilesin
(271 puan) tarafından
2 aylık canım buan tepkisiz kalınca tutamadım kendimi
0 oy
(595 puan) tarafından
Bence sorun etme canım bilerek kutlamasa daha kötü olurdu. Bende geçen sene eşimin doğum gününü unuttum ertesi gün kendi hatırlattı napalim yoğunluktan akla gelmiyo inanki. Telafi eder zaten 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 88 göst.
18 Kasım 2023 Aile kategorisinde Sevgi344 (230 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 244 göst.
2 gün önce Diğer kategorisinde Yusuf 427 (682 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 617 göst.
11 Mart 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
37 cevap 762 göst.