0 oy
195 göst.
Kültür-Sanat kategorisinde (734 puan) tarafından
Kızlar kızılcık şerbeti ibrahim kızı sevmiyor değişik Di apo da mal mı ***** mı ne oldugu belli değil 

3 Cevaplar

0 oy
(914 puan) tarafından
alev mal aslinda evli adam gectim onu sirf gucu var diyede yaslis tipsiz adami sevemez sirf onun icin gul gb adami birakti ohhh olsun 
(734 puan) tarafından
Tabi orası öyle tabi ama söylucek adam kızım ben baban yaşındayım diye alev de slaak
(914 puan) tarafından
bide dinden bahsediyorlar daha yeni dogum yapmis bebegini kaybetmis bi anneye neler yapiyorlar SUÇLU OLDUKLARI HALDE
(734 puan) tarafından
Aynn öyle
-Reklam-
0 oy
(4,682 puan) tarafından
Şimdi yorum yapınca alev vazmibge geçecek.d
(734 puan) tarafından
Dimi aynen
0 oy
(736 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Gercekten bu diziyi izleyen insanlarin pskolojisini anlamak mumkun degil islamiyeti kötüleyem simplüminal mesajla genclerimizin aklini bulandiran sacma sapan bi dizi ben denk geldim baktim birkac sahnesine adam evli kizi yasinda birine asik bunu normal bisey gibi anlatabiliyo flan karisi kapali sozde adam hoca cildirdim sonra yayindan kaldirildi geri yayinlanmaya basladi ceza yemisler keske hic yayinlanmasa gercekten kanal 7 dedi hint dizileri onlardan namuslu
(734 puan) tarafından
Dogru haklsn eskiden ne diziler vardı Avrupa yakası bizimkiler fnn şimdi ne olduğu belli değil haklısın
(736 puan) tarafından
Aynen canim ya valla dini alet etmelerine sinir oluyorum dini kullaniyosan layikiyla yapin öpüserek aldatarak dini bir mesaj vermezsinizki aksine gencleri kotu etkiler ben dizi izlemeyeli yillar yillar oldu kemal sunal dizilerini izlerim en cok enguzek dizi onunkiler yani
(734 puan) tarafından
Kesinlikle kemal sunal

İlgili sorular

+1 oy
16 cevap 320 göst.
23 Şubat 2024 Kültür-Sanat kategorisinde Yrdsn (338 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 285 göst.
17 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Ruken kara (265 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 272 göst.
0 oy
5 cevap 295 göst.
15 Mart 2024 Aile kategorisinde alparslaninannesii (1,017 puan) tarafından soruldu

380,434 soru

11,390,288 cevap

34,899 kullanıcı

...