0 oy
108 göst.
Diğer kategorisinde (2,361 puan) tarafından

kızlar kuru incirim vardı dolapta yenmiyodu bende ziyan olmasın diye reçel yapayım dedim ilk denemem oldu daha önce hiç reçel yapmadım ilk denemem olduğu içinde koyu olsun diye ocakta fazla beklettim sanırım biraz suyunu çekti ama tadı falan gayet güzel olmuş bide size sorayım dedim böyle resim çektim sizce kötümü gözüküyor taneleride çok cıktı

image

3 Cevaplar

0 oy
(968 puan) tarafından
kuru incir ya ondan çok çıkmıştır güzel duruyo aslinda
(2,361 puan) tarafından
ne bilim canım ya ilk defa yaptım eminde olamadım
-Reklam-
0 oy
(10,074 puan) tarafından
Onu ne yapacaktin bikiyomusun canim. Bi tasim kaynayinca icinden kevgirle incirleri alacaktin. Sonra balini kaynatacaktin sonra incirleri katip decam edecektin. Oylece cekirdekleri ckmayacakti aklinda olsun
(2,361 puan) tarafından
bidahakine öyle yaparım canım çok sağol tarifte kadın öyle yapınca bende tarife göre uyguladım
(10,074 puan) tarafından
Genelde yapilmiyo zaten canim bu annemin tarifidir :) cokda olmamis incirden yapar. Bizde 2 gun once yaptik incirler az fazla kaldi bikac cekirdek cikti diye bana o bali suzdurdu tencerwyi temizleyip yeniden koydum :)
0 oy
(2,732 puan) tarafından
Yok güze l canim et elerine sağlık bilmiyorum yazmısin acemi iş daha güzel olur canim kimse anasının karnından öğrenerek doğmuyor 
(2,361 puan) tarafından
sagol canım evet haklısın ama işte ne bilim kötü olursa ziyanda olur diye düşündüm

İlgili sorular

0 oy
25 cevap 664 göst.
1 gün önce Diğer kategorisinde Mh. 2606mt (92 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 215 göst.
16 Mart 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 366 göst.
0 oy
1 cevap 61 göst.
24 Ağustos 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde eslemree (1,118 puan) tarafından soruldu

381,014 soru

11,406,748 cevap

34,944 kullanıcı

...