0 oy
214 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde tarafından
Kremalı mantar çorbası

Peynirli su böreği

Patates salatası 

Mücver

Mevsim Salata

Köfteli patates yemeği

Fırında tavuk kızartma

Pilav 

Künefe 

Yarın aksama misafir alicam iyimi sizce hanımlar sanki bir bozukluk var acaba iki yerde patates koymuşum ondan mı ya onu cikartsam yanına ne gider

7 Cevaplar

0 oy
(254 puan) tarafından
Mevsim salata varmış bence patates salatasini cikar
tarafından
Yerine ne eklesem acaba ya patatesi de hasladim tüh
(254 puan) tarafından
Yufkan varsa sahur için börek yap canım başka aklıma bişey gelmedi
tarafından
Yufka var ama yarın için lazım oda canım ya doğru söylüyorsun ama haslamistim kavurup içine yumurta kırarım dimi
-Reklam-
0 oy
(2,718 puan) tarafından
Patates salatasını çıkartıp zeytinyağlı birşey ekleyebilirsin bence.
tarafından
Ama ne ekleyebilirim canım işte sanki bu çok basit bir menü oldu ya
(2,718 puan) tarafından
Zeytinyağlı barbunya olabilir canım. Bence basit değil patates salatasını değiştirdin mi gayet iyi olur :)
0 oy
(7,266 puan) tarafından
Patates salatasını çıkar patatsei sahurda püre yapın yiyin siz haslamisin. Yerine humus yada haydari olabilir meze olarak mucveride çıkar bence böreğin var yapabilirsen sarma yada dolma ortaya koyabilirsin 
0 oy
(1,032 puan) tarafından
Tavsiye olarak mantar corbasini mercimek corbasi ile degistirebilirsiniz cunku herkes mantar sevmeyebilir. Patates salatasini cikarip rus salatasi veya havuc tarator ekleyebilirsiniz. Et ve tavuk yemeklerinin  yanina  yogurtlu bir cesit yakisir cunku .  Sarma veya barbunya pilaki tarzindada bir cesit eklenebilir menunun uyumu acisindan 
0 oy
(1,245 puan) tarafından
Çorba ve patates salatasını değiştir bence herkes mantar çorbası içmeyebilir patates salatası yerine sarma dolma zeytinyağı barbunya yada yeşil fasulye vs olabilir 
0 oy
(5,932 puan) tarafından
Patates salatası biraz alakasız olmuş cnm ortaya mücver ve börek var yeterli olur bide hem köfteli yemek hem tavuk nasıl olur bilemedim belki o ikisinde de bi değişiklik yapabilirsin

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 106 göst.
29 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Buket masal (2,355 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 236 göst.
12 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Umutherzamanvar (194 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 366 göst.
0 oy
3 cevap 189 göst.

380,248 soru