0 oy
319 göst.
Diğer kategorisinde (3,414 puan) tarafından

Kızlar evi sirkeyle temizlediydim esim kendiliginden kahve icmeye  getirdi manzaramin guzelligi

image

10 Cevaplar

+1 oy
(162 puan) tarafından
Çok çok çok sevdiğim bir temizlik şeklidir. Resmen huzur bulurum. Bir de Bakara suresini evde açıp dinlemek, okumak tavsiyemdir ❤ Allah muhabbetinizi bozmasın inşAllah
(3,414 puan) tarafından
Bir daha kine kuran acayim beyaz sirkemi uzum sirkesiyle mi siliyorsun canım
(162 puan) tarafından
Çok kullanacaksam eğer beyazla silerim yoğun kokmasın diye ama sadece yer silme suyunaysa üzüm sirkesi katıyorum biraz mis gibi
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben pek inanmıyorum öyle şeylere sadece temizlik açısından faydası olduğunu düşünüyorum 
(3,414 puan) tarafından
Kız saka yapiyorum bir kac gundur temizlik yaptigim icin su tavuk biti mevzusundan icinden geldi sanirim sirkeyle sildim heryeri keskin kokuya gelmiyormus
tarafından
Benim dayım kuşçu oda öyle diyordu sirke sık sirke ile sil diye bende öyle balkona sıkıcam duvarlarına taşa doğrusu böcekler için sıkıcam
(3,414 puan) tarafından
Sık canım o duvardakileri halletti bir iki tane var insallah daha fazla gelmez yoksa ilac alıcaz evi ilaclicaz
tarafından
Öyle yaparsın artık
(3,414 puan) tarafından
Şu sirke isi aklima yatti benim nazar icinde kullanam bari :)
0 oy
(887 puan) tarafından

Bende bazen eve sıkarım sure okuyarak gerçekten evin maneviyatı da değişiyor gibi dip köşelere :)

Eve giren çıkan kimi iyi düşünceli olur kimi kötü insanın içini bilemeyiz 

(3,414 puan) tarafından
Olabilir aslinda ben böceklere karsi yapmistim ama kotu bakan kotu niyetli insanlara da olur
0 oy
(5,908 puan) tarafından
Burası Bursa mı bana mı öyle geldi 
(3,414 puan) tarafından
Yok canım denizli burası
0 oy
(6,251 puan) tarafından
Geylani derga'nın bir ev temizleme tarifi var şu an içindekileri söyleyeceğim sadece bilgi olsun diye sirke kezzap suyu çamaşır suyu gül suyu Bunların ölçüleri var Bunları suya koyup bütün evi temizliyorsun bütün camları kapatıp bu suyla evi temizledikten sonra evden 3 saat çıkıyorsun 3 saat sonra gelip camları açıyorsun bunu bir ay boyunca 8 kere yapıyorsun Çok faydalı evdeki cjn vs muaallatlari goturuyor
(3,414 puan) tarafından
Himmm bilmiyordum bunu digerlerini buluruzda kezzap olur mu ki marketlerde
0 oy
(1,975 puan) tarafından
Ewet öyle oluyo nazara falan da iyi oluyo
(3,414 puan) tarafından
Bunu duymustum ama denememistim hic
(1,975 puan) tarafından
Dene cnm
0 oy
(6,356 puan) tarafından
Bende sirkeli suyla siliyorum evi böcek gelmiyor 
(3,414 puan) tarafından
Bende internette okudum tavuk piresi dadandi binaya iyi geliyor yaziyordu komple evi camasir suyu ve sirkeyle sildim
0 oy
(13,027 puan) tarafından

Bol mutluluklar <3

Bende bugün robot süpürgeye sildirdim suyuna koydum sirke :)

(3,414 puan) tarafından
Tesekkur ederim canım  iyi yapmissin ben iyi geldigini bilmiyordum böceklere karsi yapmistim haftada vir yaparim artik
0 oy
(311 puan) tarafından
Ben haftada 1 muhakkak dış kapıma kadar silerim sirkeyle alışkanlık haline getirdim 
(3,414 puan) tarafından
Ben bilmiyordum bocekler icin yapmistim ama hafta bir yapicam artık bende normal sirkemi beyaz sirkemi
(311 puan) tarafından
Ben beyaz sirke kullanıyorum
0 oy
(5,240 puan) tarafından
Nerdeyse hergun silerim kokusu rahatlatıyor 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 64 göst.
1 Aralık 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 158 göst.
12 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Guldnz124 (159 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 108 göst.
20 Mayıs 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Esila65 (716 puan) tarafından soruldu
+5 oy
11 cevap 452 göst.
7 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,043 soru

11,376,392 cevap

34,861 kullanıcı

...