0 oy
582 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar ben mi abartıyorum Allah aşkına Annemlere üç gün önce geldiğimde kızımın battaniyesini burda unuttum annem battaniyesini almış yastık yüzü yapmış iki tane salonda görünce çok üzüldüm o battaniyesini ilk doğduğunda sardığumızdı ona her baktığumda kızımın o ilk doğduğu zaman aklıma geliyordu nadıl anlatayım bilmiyorum annem ise diyor ne var bir bez parçası küçülmüş zaten fln diyor bn bir şey demedim ama içim gitti sizce ben mi abartıyorum

20 Cevaplar

+5 oy
(7,208 puan) tarafından
Ne ayıp annem bizden bir çorap kalsın hepsını çekyat altına koyar gelince kimin neyi kalmiş herkes baksın alsın der ne demek yastık yüzü yapmak saygısızlık bence madem bez parçası gidip pazardan alsaymiş
(11,086 puan) tarafından
Benim annem de öyle. Hatta kargoyla falan da yolladığı oldu daha önce. Olması gereken bu. Eşya tamam mühim değil ama insan kullanmadan önce kızı da olsa izin istemeli.
-Reklam-
+1 oy
(4,548 puan) tarafından
Yok artık arayıp kızım burda unutmuşsun demesi lazım bazen ailemde birşeyler unutuyorum ben gidene kadar saklarlar ne olursa olsun
tarafından
Yok saklamdı bir kaç şeyini daha böyle yaptı ama umursamadım ama bu en sevdiğim en özel battaniyesinydi diyor alam yenisini sana dedim aynı şey değil
(4,548 puan) tarafından
Değil tabi canım ben 32 yaşındayım annem gil bı oda yapmış bebeklikten bütün eşyalarım duruyo bebek arabası bile vardı yatak elbise herşey duruyo kızıma getirmiştim bazılarını hatıra diye ve ilk kızımın eşyalarını saklıyorum anı olsun ona diye
0 oy
(2,687 puan) tarafından
Arayip demedimi kizim burda kalmiş saklayim alir misin sonra yahut işine yaramiyosa kullanirim falan demesi gerekirdi 
tarafından
Yok demedi diyor kalbimi kırdın daha diyor bana oysa sadece neden sormadan yaptın dedim
(2,687 puan) tarafından
Kim olsa ayni seyi soylerdi madem unutmusum bi ara sor yani lazim mi degil mi neyse bacisi olan oldu sende dersin bi an gorunce uzuldum kapatalim konuyu diye
0 oy
tarafından
Abartmıyorsun canım arayıp sana sorması gerekiyordu 
tarafından
Sormadı ve diyor bir bez için kalbimi kırıyorsun
0 oy
(2,666 puan) tarafından
Hiç abartmiyorsun çok haklısın 
tarafından
:( kusıra bakma bile demiyor
0 oy
(311 puan) tarafından
Bende çok üzülürdüm annem bana sormadan asla böyle birşey yapmaz 
tarafından
Ben de çok üzgünüm diyor çıkartam dikem verem geri kalbimi kırdın falan diyor
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Ben bise unuttuysam daha eve varmadan annem ariyo şu şu bizde kalmış çantada arama ben yikar kaldırırım ya biz gelince yada yine sen gelince alırsın der tek eşli kalmış çorap bile olsa kenarda saklar,annen ayıp etmiş yani sormadan söylemeden böyle bise yapması hoş değil,gereksiz bise olarak bile olsa sorması lazım 
tarafından
LYok sormadı morelim çok bozuldu hüngür hüngür ağlayasım var eşim köye gitti iki gün kalmam için burda bırkatı kalmak istemiyorum.
(9,626 puan) tarafından
Kiyamam ya üzülme de desem kâr değil ne desem bilemedim valla bende üzülürdüm  :(
tarafından
İnan ben hayatımda öyle hiç bir eşyaya değer vermem hatta çoğu eşyasını verdim ama bu ayrıydı benim için ama anlatamıyorum anlamıyor beni
(9,626 puan) tarafından
Tabiki özeldir anlıyorum seni bende çocuklarımın kıyafetlerini kaç kişiye paylaştım ama içlerinde tabiki özel önemli eşyaları da var ve vermiyorum onlari kimseye,senin için battaniyedir benim için atıyorum corabıdır başkası için bi çift eldivendir kıymetli olan ve çevre malesef bunu anlayamaz
tarafından
İşte bundan bahsediyorum beni anladığın için sağol
0 oy
(2,363 puan) tarafından
Demekkı muslım bezmıs balım üzülme be amaaan ben kızımın ilk olan nelerını nelerını verdım nolacak hayat 3 gün ölüm var boşver kullansın atmamıa ya yüz yapmış
tarafından
Müslin değil nohut battniye ama benim için çok özeldi hiç bir şeyi o kadar değilo ayrıydı
(2,363 puan) tarafından
Olan olmuş üzülmek bır ise yaramaz kı bır eşya sonuçta ben bu kadar uzulmezdım
tarafından
Kız ben hiç bir eşyasına üzülmem hatta şu yaşıma kadar bir eşyaya değer vermedim ama o özeldi benim için Gerçkten özeldi
(2,363 puan) tarafından
Mesala ne vardı :) tamam bazı seylerın onemı vardır ama kızın saglıkla yanında kokla öp battanıyr bır araç ama kızın gerçeklık
0 oy
tarafından
Uzulmekte haklisin..
0 oy
tarafından
Annem çocuğumun kusmuklu mendilini bile saklar 
0 oy
(1,722 puan) tarafından
Ben baya olay çıkartırdım benim malım o benim haberim olmadan üsüyünce ayağına bile seremez ne bilim hiç annem birseyimize dokunmaz dahi garip geldi çok bana 
0 oy
(3,908 puan) tarafından
Yok abartan sen değilsin 
0 oy
(48,751 puan) tarafından
ona mi kalmis ya yazik etmis
0 oy
(1,057 puan) tarafından
Pes dogrusu. Benim oglumun kiyafetlerinin yarisi anneannesgilde yarisi kendj evimizde. Burdakileri yikayip katlayip dolaba koyarlar. Sasirdim yani uastik yuzu yapinca anneniz
0 oy
(5,240 puan) tarafından
Yanlış yapmış annem herseyimixi toplar gidince verir 
0 oy
(3,911 puan) tarafından
Annen önceden göz koymus heralde hiç mi üşenmemii hemen kesip biçio dikivermıs 3 gunde. Çok ayıp yaptıgı valla 
0 oy
(518 puan) tarafından
Olur mu öyle şey ya kızının malı sonuçta eviniz barkıniz ayrı.Nasil olurda unuttuğu birşeyi her ne sebep olursa olsun kullanır.Dedigin gibi manevi anlamı varmış birde .Benim kayınvalidem bile sağolsun küçük oyuncak,çorap bile olsa illa bize iletilir.Man bişey olur biri götürür eder cocukların der.Coo münasebetsiz bir davranış.
0 oy
(518 puan) tarafından
Olur mu öyle şey ya kızının malı sonuçta eviniz barkıniz ayrı.Nasil olurda unuttuğu birşeyi her ne sebep olursa olsun kullanır.Dedigin gibi manevi anlamı varmış birde .Benim kayınvalidem bile sağolsun küçük oyuncak,çorap bile olsa illa bize iletilir.Man bişey olur biri götürür eder cocukların der.Cok münasebetsiz bir davranış.
0 oy
(8,359 puan) tarafından
Büyük saygısızlık bence soylemelısın onda anılarımız saklıydı sormadan neden yaptın diye söylerdim. Bir daha yapamazdı ama benim annem yapmaz ne kalsa koyar bi köseye gidince alırız
0 oy
(625 puan) tarafından
Ne değişik annenin huyu 

İlgili sorular

+1 oy
10 cevap 356 göst.
28 Nisan 2024 Aile kategorisinde Unalgll (58 puan) tarafından soruldu
0 oy
52 cevap 1,303 göst.
23 Nisan 2024 Aile kategorisinde nurr001 (1,508 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 50 göst.