0 oy
78 göst.
Diğer kategorisinde (11,019 puan) tarafından
Kızıma üç ay önce dişçide kanal tedavisi yaptırdık.kalici kök dış dedi kanal tedavisi yaparken.tamam dedik yaptırdık.dun üstünde bulunan dolgu düştü bir anda.hemen gene aynı disciden randevu aldık.sadece dolgu yenilenecek ve bebeğim var diye babası geldi aldi götürdü dişçiye.biraz önce aradı beni dış kirilmis ondan dolgu düşmüş yok o dişin altından dış gelecekmis dediler çektiler dedi .haliyle barim barim bagardim neden cektirmeden bir aramadin diye.simdi kalkıp doktora gidesim var.neden kalıcı diyip o zaman bana 3 binlira kanal tedavisi yaptırdınız ,neden şimdi alttan gelecek çekelim dediniz diye sormak istiyorum.simdi mi dolandirdiniz geçen geldiğimizde mi diye sormak istiyorum .çıldırdım sinirden

3 Cevaplar

0 oy
(1,624 puan) tarafından
Evet yaptıkları dişin garantisi oluyor çünkü özelde bence gidin soyleyin
(11,019 puan) tarafından
Ya parasında değilim başka birşeyde değilim.bana kök dış bir daha gelmeyecek diyip yaptırdılar kanal tedavisi.hem de ufacık bir kararati vardı o zaman dişte.baska bir dişte daha o kadar karartı vardı ona bu düşecek diyip sadece dolgu yaptılar.simdi nasıl zamanında bana kalıcı denilen dişin altindan gene dış geliyor anlamıyorum.o zaman da bu dış gelecekse neden dolgu yerine kanal tedavisi yapıp odettiler bize
-Reklam-
0 oy
tarafından
Gıt paranı al çünkü yedı yasında dıs gelecek 
(11,019 puan) tarafından
Canım kızım 9.5 yaşında tüm dişlerini döktü.zamaninda bu dişe kök dış kalıcı hemen kanal yapalım da ağzında kalsın önemli öğütücü dış dediler.paranin para behri bak 3 bin TL kanal tedavisi yaptırdım Dr böyle dedi diye.obu disede öğütücü dış degil 7 numara bu buna dolgu yapalım yarın bir gün dolgu durmazsa da çekeriz 7 numaranın yeri kapaniyor dedi.simdi de demiş ki o kök dişe altından gelecek çekelim.o zaman mi bizi panik yaptırıp dolandırdı şimdi mi ben bunu öğrenmek istiyorum
tarafından
Dılandırmıs 12 yasına kadar cekılen dıs zaten çıkıyor.... O yüzden ne koparsak o kar demısler baskın yap gümbür gümbür
0 oy
(11,038 puan) tarafından
Git tabi ki. Gereksiz işlem yapılmışsa yazık değil mi çocuğa da parana da.. Bekleme hakkını ara

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 15 göst.
0 oy
3 cevap 29 göst.
0 oy
2 cevap 46 göst.
7 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde gozdekaracaa (249 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 76 göst.

396,267 soru

11,853,973 cevap

35,947 kullanıcı

...