0 oy
77 göst.
Diğer kategorisinde (736 puan) tarafından
Kizlar esimi ikna ettim yarin ögretcek birde evlilik yil donumumuz dedimki hediye flan istemiyorum ba surmeyi ogret yazdir kursa baska bisey istemiyorum dedim tamam dedi yarin basliyalim dedi cok heycanliyim cokta heveslendim 6 senedir istiyodum ama arabayi vermemek icin almiyodu pahali araba olmaz diyodu simdi kamyonette ogret ama bana ogretceksin artik yeter dedim gorumceme kayinbabam 1.5 milyona araba aldi surmeyi bilmedigi halde hurdaya cikarcak ama esim sesini cikaramadi bende bana hava atacak sur gezdim burda gezdim vs diye dedim bende alcam ekliyeti yaza araba alirim ozman kadar ustalasirsin dedi isallah oyle olur cok heycanliyim surekli vidyolar sorular izleyip cozuyorum isallah basarabilirim dosta dusmana karsi .

3 Cevaplar

+1 oy
(119,249 puan) tarafından
hevrsini kirmak istemem ama esin madem kursa yazdircak hic kendi ogretmeye kalkmasin zor olur sanada esinede
(736 puan) tarafından
Canim en azindan bi dur kalk yapmayi biraz direksiyon hakimiyeti saglamayi ogretiyim diyo sonra zaten orda ogrencem gene bende dedim zaten sen yazdirana kadar ben sana inanmiyorum ne zman gidip yazdirirsin ozman inanirim dedim
(119,249 puan) tarafından
hic gerek yok hani direk kursta ogren
-Reklam-
0 oy
(9,566 puan) tarafından

Bende eşime diyorum kursa yazdır onlar öğretsin eşimle iki kez denedik hemen sinirleniyor :D

(736 puan) tarafından
Ay bende ondan  korkuyorum isallah sinirlenip tamam ben ogretemem demez
0 oy
tarafından
Heves varsa olur vcanim 
(736 puan) tarafından
İsallah canim ya

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 415 göst.
0 oy
15 cevap 474 göst.