0 oy
235 göst.
Aile kategorisinde (457 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Söz veriyor yapmıyor erteliyor 

Mesala mutfak borusu patladı fayanslar kırıldı boruyu değiştirdi fayans almadı öylece bıraktı yani 6 ay olacak parası var yaptırmıyor bugün yarın diye diye şimdide Mayıs'a kadar yaptirmicam diyo  bide küçücük yer 3 metre yok valla toz pislik oluyor bulaşık yikiyasim ,yemek yapasim yok   sürekli kavga ediyoruz  : (  offff 

Bı kadın için mutfak önemli anlamıyor 

Kizlar akıl verin 

9 Cevaplar

0 oy
(4,371 puan) tarafından
Bir insanın sözünde durmaması ona verdiğim puanı direk sıfırlar. Mesela arkadaş falan asla olmam öyle tiplerle. Karakteri tam oturmamış
(457 puan) tarafından
Soğuyorum her gün
-Reklam-
0 oy
(934 puan) tarafından
Elini hiç bir şeye sürme
(457 puan) tarafından
Kız akşama kadar yapmıyorum mecbur sonra yapıyorum 2 küçük çocuk var
(934 puan) tarafından
Kendinize yemek falan yapın yiyin bitirin eşine koymayın.
(457 puan) tarafından
Elimden gelse bişey yapmicam da
0 oy
(13,085 puan) tarafından
Kendi içi de nasıl rahat ediyor orayı öyle gördükçe 
(457 puan) tarafından
Görmüyor ki baksa umrunda değil sıkma beni diyip duruyor
0 oy
(562 puan) tarafından
Evine gelen misafirden de mi utanmıyor 
(457 puan) tarafından
Ben utanıyorum onun umru değil kimseyi cagurmak bile istemiyorum
0 oy
(404 puan) tarafından
Benimkide öyle anası babası istesin koşa koşa gider bana gelince adamdan saymaz.Senin sesin çıkmıyosa idareci bi kızsan işlerine geliyo.Evi bırakıp gidersen yapana kadar dönmüyorum dersen anca yapar canm malesef gerçek bu
(457 puan) tarafından
Sürekli kavga ediyoruz zaten
0 oy
(119,442 puan) tarafından
oda bisimi benimki daha uyammadi
0 oy
(536 puan) tarafından

Canım bende baştan takardim . Şimdi yapabileceğim şeyse yapıyorum yoksa yapan kişiyi bulup getiriyorum.  

Dün mutfakta yıldız tornavida vardı naptın niye burda dedi . Noldu sen mi yapacaktin vah vah deyip geçtim.  Ne yaptığımı bile söylemedim.  Sormadı da neyi yapmadım diye.  

Tavanın kulpunu sıkıştırdım çok da mühim bişi değil :)

Eve taşınali 3 sene olacak hala balkonun sinekliği düzeltilecek bı vida atılacak alt tarafı . Ustayı da bi vidaya çağırmak ayıp oluyor :) kardeşimin nişanlısı pvcci  onları cagardim gelirlerse ona yaptiricam :)

Bu erkek milleti bizi rezil ediyor rrsmen

(457 puan) tarafından
Olmasa neysede para varken saçma öyle durmasi
(536 puan) tarafından
Senin yerinde olsam alırdım taşı ucuz pahalı.  Usta bulmuyor mu onu da bulurdum . İllaki bı komşumuz o işleri yaptırmış veya tanıdığı oluyor.  
Hatta bı hafta önce mutfak dolaplarını yapan abiyi gördüm. Bize ugra şenlik iş var diye . Eşime iki kere dedim ben yaparım dedi . Rezil gibi duracağına yapılsın :)
(457 puan) tarafından
Ah keşke alsam yaptirsam : ) kocamı ikna etmem lazım
0 oy
(3,328 puan) tarafından
Gir çık söylen ama oyle boyle degil. Bu tarz adamlar söylenince yapiyor
(457 puan) tarafından
Beni bunaltma diyip duruyor
(3,328 puan) tarafından
Bunalacak yapacak. Bende orayı gördükçe bunaliyorum cinnet geliyor diyecen. En sonunda sus diye yapacak canim
(457 puan) tarafından
Diyorum hergun   bakalım ne zaman pes edicek
0 oy
(180 puan) tarafından
Benim eşim de öyle söz verir tutmaz mesela kavga etmiştik çok kötü bir şekilde ben ondan baza istemiştim sırf onu affetmem için bana baz alacağını söyledi hatta gidip beraber bakarız dedi ama ne oldu almadı mutfak dolaplarını yaptıracağını söyledi yine yaptırmadı evimizde beşik vardı çocuklarımın beşiği öyle boş boş duruyordu belki bin defa onu kaldırmasını söyledim tamam tamam dedi erteledi tek başıma kadın halimle iki tane çocukla ben sökmek zorunda kaldım o beşiği bilmiyorum artık güvenemiyorum kendisine güvenmiyorum da zaten

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 669 göst.
16 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Selimbebek (942 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 808 göst.
29 Ocak 2024 Aile kategorisinde Kilci Emine (7 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 418 göst.
18 Aralık 2023 Aile kategorisinde Yaso.yasemin (100 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 818 göst.