0 oy
670 göst.
Diğer kategorisinde (1,407 puan) tarafından

Mesela ben çok kocacıyım. Kemalim yapmazcı değil bakın :) 

Yani kocama benden baska kimse laf söyleyemez sadece ben söyleyebilirim benim ailemde söyleyemez(istisnalar disinda) onun ailesi zaten asla söyleyemez hepsini yerim çiğ çiğ. 

Bütün gün etrafta kocam da kocam diye dolaşabilirim asdsad hergun telefonda 2526636272 kez konuşuruz.
Çok sık kavga ederiz ama en fazla 2 saat sonra barisiriz. 3 senelik evliyiz sadece 1 kere beni cildirtti aileler girdi araya.

Yani seviyorum kocamı ve bunu herkese her şekilde her durumda belli ediyorumda. Cok sukur oda beni sever garibimin adı cikmis arkadas ortaminda ailesinde hanım köylü kilibik diye :( 

Eminim tek kocacı olan ben değilimdir vardır benim gibi birileri. Bugün hep kocalarindan dert yakinan insanlarin postuna denk geldim (kocasinin totosu terleyen haric asdadaf) birazda kocalarimizin pozitif yanlarindan bahsedelim istedim :) 

30 Cevaplar

0 oy
(3,609 puan) tarafından
Değilim ya hic tarzim degildir kocacilik :) severim sayarim o kadar ama hayatimin merkezinde kendimden ve cocuklarimdan baska kimse yok :D
-Reklam-
0 oy
tarafından

Asiri kocaciyim irem asiri hani anlatamam :D

En cok onla didişir en cok onu affederim :D Dokunmadan opmeden koklamadan duramam :woot:

Ben kendime tahammul edemem ama o bana eder. Kimseye laf ettirmem her zaman yanindayimdir. Yaninda gecirdigim her ana sukur :D

tarafından
Suan ben bile sana tahammul edemedim hdhhaha :)
tarafından
İste dusun adam ediyor jfdkidkdkzlz
0 oy
(4,991 puan) tarafından
Hulyaaa aaa seni çağırıyorlar koca delisi ☺️☺️☺️
0 oy
tarafından
Daha başlığı okurken kemalim yapmaz dedim :D yok değilim şükür 
0 oy
(610 puan) tarafından
Evimizde oyleyiz asla dışarıda öyle davranmayı ikimiz de sevmiyoruz ağır basliyiz evet ortamlarda şakalaşıriz falan ama öyle micmic değiliz.

Allah muhabbetinizi artırsın inşallah  
0 oy
(1,140 puan) tarafından
Ben hic bir zaman kocaci bir insan olmadim. Ailem ve esim arasinda ortadayim. Kimseye birbiri hakkinda laf soyletmem. 
0 oy
(1,297 puan) tarafından

Benimki kocam canım kocam:D

0 oy
(5,083 puan) tarafından
Hayır değilim alakam bile yok 
0 oy
tarafından
Bütün dünyayla arama mesafe koydum kocam hariç merkezi sistemim kendisi 
0 oy
(2,927 puan) tarafından

Kocaaam bütün kötü kocalar sana kurban olsunncuyum jsjsksk:)))) seviyoruz işte bi şekil:p

İlgili bir soru bulunamadı

385,694 soru

11,532,029 cevap

35,202 kullanıcı

...