0 oy
367 göst.
Aile kategorisinde (32 puan) tarafından

image

bu tulumu 18 ay olanından aldım kışlık giysin diye buna benzer 3tane aldım fiyatı uygundu ama kış olmadan küçüldü ayakları bileklerinin üzerine çıktı oğlum 10 aylık daha kara kışta bunu giydiremem alışveriş yapmam gerekiyor dışarı çıkamıyorum bildiğiniz güvenilir uygun siteler varsa benimle paylaşırmısınız birde 10 aylık bebeğe kaç yaş aralığında almam  gerekiyor? Şimdiden teşekkür ederim sağolun 

10 Cevaplar

0 oy
(877 puan) tarafından
Canım ben hüma bebe ve en ucuz bebek marketten tulumlar aldım gelsin bakayım nasıl ona göre söylerim 
(32 puan) tarafından
Çok mutlu Olurum teşekkür ederim kaç aylık bebeğiniz
(877 puan) tarafından
Doğmadı :D 6 9 ay alıyorum ama bu tulumların büyüklerini bulmak zor biraz
(32 puan) tarafından
Sağlıkla kucağınıza alırsınız inşallah:)
(877 puan) tarafından
Amin inşallah canım
-Reklam-
0 oy
(4,876 puan) tarafından
En az 1 yaş alman gerek artık 
(32 puan) tarafından
Evet ayından fazla aldığım ürünler olmuyor artık büyük almam gerekiyor teşekkür ederim
0 oy
(491 puan) tarafından
Canım sen ona artık bir iki yaş için al seneye de giyer 
(32 puan) tarafından
2 yaş için tamam sağolun
0 oy
tarafından
Canim 1 yas al ve ayaklı alma. O patikliler hic kullanışlı olmuyor hemen kucuk geliyor
(32 puan) tarafından
Tamam çok teşekkür ederim sağolun
0 oy
tarafından
Canım bu tulumu hangi siteden aldın ben de Alican 
(32 puan) tarafından
Çıldırıns sitenin adı gerçekten piyasa fiyatına göre uygun şeyler var ürünleride kaliteli çok alışveriş yaptım ben buradan sizede tavsiye edebilirim
tarafından
Çok sağol kuzum bakicam hemen
(32 puan) tarafından
Rica ederim :)
0 oy
(2,351 puan) tarafından
Bnm kizmda 5 inci ayin icinde ben 6 9ay arasi aliorm  anca oluyor yoksa 2 giymede kuculuyor.

10 aylikmis oglun 1 yas al anca olur  1  2 yas arasi olanlari giyer bu kis
(32 puan) tarafından
Tamam artık yaş üstü alacağım teşekkür ederim önerebileceğiniz site varmı
0 oy
(16,053 puan) tarafından
Benim oğlum da 10 ay 14 günlük ben artık alınca 1 2 yaş alıyorum hatta kalıbına bakıyor göz kararı 3 yaş aldığım da oluyor çünkü yıkarken bile çekilme oluyor 
(32 puan) tarafından
Gözümle canlı görmüyorum İnternet üzerinden aldığım için yanılma oluyor büyük görüyorum küçük geliyor 7 aylıktı onu aldığımda 18 aylık olanından aldım 3 defa giydirdim şimdi olmuyor
(16,053 puan) tarafından
Hi o zaman geri iade edilen sayfalardan alışveriş yap baktın olmuyor küçük iade et
(32 puan) tarafından
Artık onada dikkat edeceğim sağolun :)
0 oy
(4,617 puan) tarafından
Fulya moda

Cimcime

Minicity 

Bildiklerim bunlar annem burdan kızıma kiyafet almıştı hem ucuz hem güvenilir
(32 puan) tarafından
Teşekkür ederim bende bakayım sağolun :)
0 oy
(10,478 puan) tarafından
Benimde böyle tulumlarım vardı büyük oğlumda kalma ama hiç giydirmemiştim ihtiyacı olana vermiştim şimdide çok ihtiyacım var 
(32 puan) tarafından
Hep dağıtıyoruz sonra kendimiz parayla almak zorunda kalıyoruz bende öyle yaptım ilk bebeğimden kalanları dağıttım gerçi o kızdı lazım olacaklarıda verdim ihtiyacınız varsa gönderebilirim :)
(10,478 puan) tarafından
Yok canım çok teşekkür ederim benim 3 oğlum var ve geçen pazar civile gittik aldık ama çok pahalılar bin tl tuttu ne diyeceğimi şaşırdım
(32 puan) tarafından
Bebek çocuk kıyafetleri gerçekten pahalı bizde arkadaşlarımla değiş tokuş yaparak paylaşıyoruz ama yetersiz kalıyor dediğiniz gibi mecburen almak zorunda kalıyoruz
(10,478 puan) tarafından
Kız çok bişeyde almadım nasıl o kadar tuttu anlamadım güya yemekte yiyecektik aç geldik eve
0 oy
(682 puan) tarafından

Anneyyy yerim ben bu tavsan valla ya allahım nazarlardan korusun masallahhhhh<3:D:'(:ermm:

(32 puan) tarafından
:))) ilahi sağolun allah razı olsun ❤️

İlgili bir soru bulunamadı

400,694 soru

11,990,047 cevap

36,175 kullanıcı

...