0 oy
344 göst.
Aile kategorisinde (327 puan) tarafından
Küçük bir ılçede yaşıyorum memleketim de 5 aylik kizim var daha önce evlenip ayrıldığım için eşime laik görmediler büyükten küçüğe kimse doğru düzgün konuşmuyor gelen giden yok eve esimlede anlaşamıyoruz ya dün akşam dedim birgün temizlik yapalım çocukla yetişemiyorum  ben yapamam falan dedi yazık dedim ya 26 yasindayim bu arada gidecek oturacak gezecek yerde yok daraldım ne yapacagimi bilmiyorum uzun oldu kusura bakmayın şaştım kaldım biktim artık herşeyden 

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
nesi uzun kiz kisacik esinle neden anlassmiyosun insallsh hallolur herşey
(327 puan) tarafından
Hiç bir an dinlenip değişik bisey yapamıyorum bunuda normal buluyor canım işi olan için uzun oldu gibi geldi doğru pekte değilmiş
tarafından
al.bebegini cik tek gez canim ev isi bitmez kimsede memnun kalmaz kendini de paralasan ayni olur bebeginle kendini düşün
(327 puan) tarafından
Çok kötü bir yer vallahi  öyle çıkılacak yerde yok hava soğuk artık çok yalniz kaldık canım cok
-Reklam-
0 oy
tarafından
Konu komşu kafa dengi birini bulursan git gel iyi gelir.elalemin ne dediğini boşver kuzum.ben iki çocuğum varken bekar biriyle evlendim.kimse de ağzını açmıyor .oğlum sevmiş evlencem dedi onun kararı der kaynanam yterki anlassin mutlu olsunlar önemli olan o der her zaman.aksini de söylese umrumda olmazdi hayat benim hayatım.sende öyle yap herkesi boşver kendi hayatına bak sen 
(327 puan) tarafından
Doğru haklisin ama komşuda yok kimse yok elti felan var ama kimse gelmiyor kafa dengide yok
0 oy
tarafından
Allah yardımcın olsun kardeşim 
(327 puan) tarafından
Amin hepimizin kardesim
0 oy
(1,068 puan) tarafından
Onlar gelmiyorsa sen git canımız sıkıldı diye sonuçta torunları var onlar mesafeli olunca sende mesafeli durdun galiba seni tanımadan böyle davranmaları çok yanlış insanın başına herşey gelebilir allah ıslah etsin onları burada takıl bende yanlızım akşama kadar burada vakit geçiriyorum dışarda birine bir derdini söylesen gider yapıştırırlar eşinin ailesine o yüzden hiç gerek duymuyorum ben senin stresli olman evliliğinizide etkiler sorunlar bu sebepten olabilirmi
(327 puan) tarafından
Ben gittin bir kaç kez dede babaanne köyde yaşıyor zaten kardesim malesef  ben elimden geleni yaptım ama değecek insanda değil hiç biri cahiller çok yalniz kaldık eşimle problem yardımcı olmuyor bana
(1,068 puan) tarafından
Boşver o zaman millet kaynandan kutulmaya ağını evinden kesmeye uğraşıyo ben 10 yıl uğraştım kurtulmaya daha 1.5 yıl oldu kurtulalı erkek milleti öyle hiç birşey yapmaz geneli biz bi iş yapcağımız zaman kavgayla yapıyor söylediğine söyleyeceğine pişman ediyor bende kendim yapıyorum işimi yapamazsamda pis gezsin allah aşkına takma fazla olan sana olur kimsenin umrundada olmazsın
(327 puan) tarafından
Nasıl bir evlilik olur bu ozaman sevgi varmi bu evlilikte nerde birlik beraberlik diye soruyorum
(1,068 puan) tarafından
Canım malesef bir süre sonra bu alışkanlığa dönüşüyo ve soğuyo insan bir süre sonra erkekler çalışıp para getirince eviyle ilgilendiğini sanıyo ama çogumuz paradan ziyade bizi anlayan  dertleşebileceğin beraber güzel vakit geçirebilmeyi en önemlisi konuşabilmeyi istiyoruz ama malesef olmayınca artık umursamaz oluyorsun takmıyorsun keşke anlaşabilsek
0 oy
(5,436 puan) tarafından
Cnm bi tane olsa kafa dengi bi komşun yeter aslında benimde 1 tane var diyebilirim köyde yaşıyorum bende gün içinde hep evdeyim
(327 puan) tarafından
Yok ki işte Allah yardım etsin herkese
(5,436 puan) tarafından
Amin cnm dışarı çıksan kendin :(

İlgili sorular

+1 oy
30 cevap 2,296 göst.
17 Ağustos 2019 Aile kategorisinde Çerkez kızı (1,146 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 1,117 göst.
14 Ocak 2020 Aile kategorisinde Hasrett (851 puan) tarafından soruldu
0 oy