0 oy
278 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Eşimle son kavgamizda bana resmen nefret kusmuştu.. beni sevmiyor benimde kalbim soğudu artık sonra barıştık birbirimize merhamet iyilikle davranıyoruz hala ama kalbimi ısıtacak birşey söylemez yapmaz seni seviyorum demez.. ben söylerdim önceden artık benimde içimden gelmiyo.. 6 aylık hamileyim.. mutsuz huzursuz hissediyorum kendimi güzüm gülmüyo.. kavgadan bir süre sonra o eskiye döndü hiçbir şey olmamış gibi davranıyor ama ben yapamıyorum bir türlü.. çok yaraladı beni sözleri.. kin gibi uzatmak istemiyorum ama napcami bilmiyorum.. yüzüm gülmedikce hiçbir şey den tatmin olmuyosun diyo bana ki ben küçücük şeyden bile ağzı kulaklarına gelen insandım.. psikolojim çok bozuk.. biraz ayrı kalmayı da düşündüm ama daha kötü olabiliriz.. nasıl toparlıcam kenidimi ben:'(

6 Cevaplar

0 oy
(3,579 puan) tarafından
Hayır biraz uzak durmalısınız daha kotu olmaz sende onsuzmu daha mutlusun onunlami daha mutlusun karar verebilirsin hem biraz özlersin 
-Reklam-
0 oy
(280 puan) tarafından
Zamana birak her evlilikde olur
0 oy
(930 puan) tarafından
Canım bana kalırsa ayrı kalmayı düşünme o zaman araya dahada soğukluk girer bu her evlilikte olan bisi önemli olan onu aşmak 
0 oy
(1,578 puan) tarafından
Ayrı kalmamalısın kuzum. Mutlu olmaya olanları unutmaya çalış. Inşallah en kısa zamanda herşey yoluna girer cnm
0 oy
(24 puan) tarafından
Hamilelikte de daha fazla duygusal olabilirmisin çünkü bende öyleyim barıştığımızda bile sen beni sevmiyorsun diyorum kızsa bile içimde hep o his oluyor
0 oy
(22 puan) tarafından
Canim malesef bazi erkekler oyle. Sinirlenince ne dediklerini bilmezler. Haliyle oda sogumustur ama icten icede pismandr. Sen bence uzme kendini bebegin icin moralini iyi tut. Ama kocanada cok samimi davranma. Eskisi gibi olma. Sakin sen bana bunu dedin sunu dedin diye acma konuyu. Savunmaya girer yine kavga edersiniz. Bunlar gelip gecici. Bebeginin gelismesi kalici. Su surecte cok sey bekleme esinden. Kendi dunyadanda takil. Kitap oku film izle bol bol uyu. O yokmis gibi. Zamanla onada dank Eder. Allah yardimcin Olsun. 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 502 göst.
16 Aralık 2019 Diğer kategorisinde Selo De Bana (25,224 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 345 göst.
18 Aralık 2019 Aile kategorisinde Zehraninanasi (327 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 158 göst.
16 Nisan 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde zehraTekin (357 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 378 göst.
21 Şubat 2024 Aile kategorisinde Suskungirl44 (41 puan) tarafından soruldu

378,401 soru

11,326,518 cevap

34,779 kullanıcı

...