0 oy
347 göst.
Diğer kategorisinde (256 puan) tarafından
Daha önceden bahsetmiştim kayınvalidem diğer geliniyle daha samimi. Bugün bir akrabalarının düğünü vardı bizde davetliydik. Gittik ki kayınvalidem diğer geliniyle gelmiş ve bizimde gideceğimizi biliyordu eşim aradı masanızda 2 kişilik yer var mı diye annesi de arka masa da var dedi. Neyse gittik 10 kişi bir masada kayınvalidem diğer oğluyla gelinini de almış yanına biz eşimle arkada başkalarıyla oturduk. Ve uzun bir süre de dönüp benimle konuşmadı diğer gekiniyle yanyana onunla sohbet muhabbet etti hep  bende onunla konuşmadım. Tabi benim annem olsaydı sıkıştırır bizi de dahil ederdi. Hepsi bir arada durdu biz eşimle birlikte arka masada başkalarıyla oturduk. Yaa sizce ben mi ince düşünüyorum siz olsanız ne yapardınız? 

8 Cevaplar

0 oy
(1,103 puan) tarafından
Bı daha muhattap bile olmam
(256 puan) tarafından
Bende onunla konuşmadım zaten. Ama bir bunu açıkça söyleyeyim diyorum bir de muhatap olmayayım zaten iletişim kurmuyoruz zamanı gelince de nedenini çatır çatır söyleyeyim diyorum
(4,154 puan) tarafından
Yani kaynanan alsin diger gelini takilsin. Aman cokmu meraklisin kaynananla zirt birt dip dibe olmaya. Heee gezme isi olunca diger gelini cagirip is guc hizmet temizlik varken seni cagiriosa ozaman. Soyle tabiki. Gulelim eglenelime diger gelinde is guc niye ben. Diye d ama. İs guce de cagirmiyorsa seni bisver daha iyi yokmus gibi yasa
-Reklam-
0 oy
(8,860 puan) tarafından
Bebeğim çok takıyosun. Valla daha iyi uzak olması.. boşver ne *** yiyosa yesin..uzak olsun öteki geliniyle kucak kucağa otursunlar..boşveeeeeerr
(256 puan) tarafından
Yaa benim için daha iyi ama emin olun insanların içerisinde bile bu şekilde davranması çok ayıp kendi oğluna bile öyleydi. Diğer gelinine olsa yapardı ayrı olmasın yanlış anlamasın diye. Çok ayıp yaa ben daha yeni gelinim bu şekilde davranması ayrımcılık yapması iki kardeşin arasını da açacak haberi yok. Eşimde fark etti yazık yaa insan kendi oğluna niye yapar ki
0 oy
tarafından
Valla ben olsam sevinirim ne güzel muhtttap olmuyo diye:D
(256 puan) tarafından
Bende seviniyorum zaten kocamla arka masada güldük söyledik çıktık geldik. Ama onun bana bu şekilde davranması sinir ediyor beni. Gerçi bende onlara arkamı dönüp konuşmadım.
tarafından
Gün gelir devran döner işi düşer:))
0 oy
(4,986 puan) tarafından
Niye bukadar takıyorsun sen şu eltiyle kaynanayı 

Kiz bak valla nekadar uzak okadar iyi 
(256 puan) tarafından
Öyle tabi ben halimden memnunum kocamla güldük eğlendik geldik bende onu yok saydım arkama bir kez bile olsun dönmedim. O beni ayırt ederse ben onu görmem ama yazık yaaa.
(4,986 puan) tarafından
Valla bırak iyi olsunlar ağrısız başın ağrımaz
0 oy
(211 puan) tarafından
Tabiki doğrusun. Arka masada var ne demek..onun size haber vermesi lazımdı gidelim diye..haydi yapmadı sizin geleceginizi biliyor iki sandalye tutamadı mi size. Haydi tutamadı siz gitifniz araya sizi sıkıştırmalı. Onu da yapmadı senle konuşmamak ne demek. Sakın yüz verme. Size bildiğin uzak duruyor sende uzak dur

İyilik yaramaz böylelerine 
0 oy
(12,943 puan) tarafından
Ay keşke bir kaynım olsaydı da kaynanam bana uzak davransaydı. Bu kadar onların yükünü derdini çekmek zorunda kalmazdım 
0 oy
tarafından
aman bosver ne kdr uzak o kdr iyi bosver onlar iyi anlassin
0 oy
(1,577 puan) tarafından
Kız cenneti yaşıyorsun sen boşversene konuşmasın. Diğer eltin düşünsün ay

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 645 göst.
13 Nisan 2022 Aile kategorisinde Linkin (15,154 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 2,459 göst.