0 oy
284 göst.
Diğer kategorisinde (2,713 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

image

cok minik bı kedi 3gundur bende eşim Yolda bulmuş asfalta atmışlar kim atiysa iki tane biri olmuş ezmisler arabada eşimde bunu girunce dayanamimis olusunun yanından ayrılmamış eşimde eve getirdi bende evimin içine almadım kızlar sevmiyorum çocuklarım çok küçük onun için balkonda besliyorum  altına örtü koydum iki kap koydum birine su birine yemek veriyorum et süt peynir koyuyorum ama herşeyin verdiğim halde yine geliyor miyavliyor içeri girmek istiyor yada başka bı sıkıntımı var bilmiyorum kedisi olanlar bakabilirmi

8 Cevaplar

0 oy
(1,175 puan) tarafından
Onlar yavru annelerine istiyor belli ki bnde kedi besliyorum evde evcil ama bebeğim doğdu abime verdim bir süre o bakacak . Sut ver bol bol Salam vesaire ishal olmalarına sebep olur bide evdeyse kum alsaydın tuvaletleri için iyi olur 
(2,713 puan) tarafından
Ne yapım canim hata bitanesi çok kötü parmağımı tirmakladi girsen
(1,175 puan) tarafından
Dikkat et hastalıklı felan olur.  Sokaktan geliyor sonuçta o yüzden dedm ya keşke aşıları felan olsaydı.  Ben çok kedi sahiplendirdim  nerde oturuyorsun
(2,713 puan) tarafından
Aksaray'da canim ne aşısı canim yok aşısı o yuzeden çocuklarımın sevdiğini bile izin vermem tek ben seviyorum oda fazla sevemiyom bide hamiliyim
(1,175 puan) tarafından
Aşı önemli değil alan kişi sahiplenmek isteyen kişi bu sorumluluğu alıyor zaten . Gerçi kimse artık yanaşmıyor çip zorunluluğu çıktı diye . Dikkat et kendine hastalanma hamilesin bide
(2,713 puan) tarafından
Evet ondan da korkuyor um ya canim merkez uzak bana ben evime ekmek allmaya bile gidemiyorum çocuklarım var carsiyada gidemiyorum eşimde getirdi arabalar ezmesin diye burda suyunu yemeğini ver dedi byyudugunde mahalye salariz dedi
-Reklam-
0 oy
(1,489 puan) tarafından
Daha çok küçük üşüyor ve sevgi istiyor size güvendiği için yanınıza geliyor 
(2,713 puan) tarafından
Evet çocuklarım olsa evime alirdim a çocuklarım onada zarar veriyiroar vuruyorlar
(1,489 puan) tarafından
Onlarda anlamıyor normal ama barınak filan yok mu yada sahiplendiredebilirsin günah ya ufacık
0 oy
(1,410 puan) tarafından
Şuan aşısı var mı bilmiyorum ama yazık günah çok küçük üşür balkonda veterinere götürüp kontrollerini yaptırıp eve alabilirsiniz 
(1,175 puan) tarafından
Benim ki kıskandı bebeği valla bak bir tisladi ben korktum saldıracak diye bebegin olduğu odaya gelmiyordu gelsene tislamak için geliyordu
(2,713 puan) tarafından
Al ozaman hiç getirme annen gulde kalsin
(1,175 puan) tarafından
Orda 1 yaşına kadar almam
(2,713 puan) tarafından
Evet ne yapcan
(1,175 puan) tarafından
Abim bakıyor
0 oy
(3,053 puan) tarafından
Ben alır koynunda uyuturdum net sıcaklık istiyor ondan miyavliyor. Kız sen de ne o öyle üvey anne gibi atmışsın minicik bebeği balkona.
(2,713 puan) tarafından
Ben hamiliyim nasıl alım 3tane coxukalrim var hepsinde küçük bide bunun vetirenere götürmem gerekir aşısı falan
(3,053 puan) tarafından
Aşı olmasa da olur yani yavru bu zaten ama dediğin gibi üç çocuk buna rahat vermez ellerinde kalır Allâh muhafaza
(2,713 puan) tarafından
Ben bişey verdiğimde onlarda tutuyorlar bende tutmayın küçük canını acitirsiniz diyorum içeri akşam bir yaşında oğlum var o bilmiyor
(3,053 puan) tarafından
Benim oğlum da 22aylik direk öldürür Allâh muhafaza çok canini yakıyor hayvanlarin
0 oy
(119,287 puan) tarafından

ama o daha bebek annesini özlüyodur aayy anneside onu özlemistir :'(

(2,713 puan) tarafından
Evet aynen çok miyavloyor
0 oy
(7,249 puan) tarafından
Ayy minicik ya eve bir odaya koysan canım bide süt verme laktozdan dolayı ishal olur kum da koyman lazım çişini kuma yapıp kapatırlar 
(7,249 puan) tarafından
Hayır canım kedi zaten temiz hayvandır sen kum koy yapar o
(2,713 puan) tarafından
Ay benim çarşıya gidip kum almam gerekiyor eşim getirmiş asfalt yolunda biatensi araba çarpınca eşim dayanmammis bunuda caroarlar diye
(7,249 puan) tarafından
Yavrum ya kucağına al biraz sevgi istiyor o şimdilik bahçeden al biraz kum koy alana kadar
(2,713 puan) tarafından
Hamiliyim  diye kucağıma alamıyorum elimle seviyorum sonra hemen elimi yıkıyorum hamilere gavandan hastalık bulaşıyor halbuki benim balkonunda çok keşfi besliyorum ben mahalle kedileri gelir yemek su koyuyorum kaplara
(2,713 puan) tarafından
Bir kedi büyükler biraz yaklaşanlar sevgi girecekte
0 oy
tarafından
Benim 2tane kedim var evde anne ve yavrusu önce eve almadan önce iç dış paraziti yaptırın yoksa pirelenir kedilere normal yemek değil kendi mamalarini verin tuvaleti kumunu alın He bakamam ben öyle yapamam dersiniz keşke getirmeseydiniz ama balkonda da olmaz sokakta soğukta olur hayvan 
tarafından
Birde yemeklerini kapta verin kartında değil yazık hayvana
(2,713 puan) tarafından
Kartona ilk geldiğinde eşim koydu geceydi ama şimdi kaba koyduk nasıl yani getirmeseydiniz yol kenardinda bırakıp asfalta olseydi dahaki iyi alalhini seversen ya
0 oy
(1,217 puan) tarafından
Instagram dan patili dostlar diye sayfalar var ordan yazsanız sahiplendirirler belki.çok küçük sevilmek ve oynamak istiyor belli ki. Sizin bu kadar çocuk ve hamilelkle bu yavru burda da telef olur. En iyisi sahiplendirmek sıcak bi yuva
(2,713 puan) tarafından
Canim oturduğum yer ne köy ne kasaba kimse sahilenmez zaten kimseyi tanımıyorum ki
(1,217 puan) tarafından
Instagram dan yazın işte ordan daha kesin çözüm olur

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 155 göst.
18 Temmuz 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Vesile hakan (844 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 484 göst.
14 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kuzucuklarin annesi (2,613 puan) tarafından soruldu
0 oy
33 cevap 891 göst.
17 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Rabisko (1,466 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 567 göst.
18 Nisan 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,618 soru

11,364,041 cevap

34,841 kullanıcı

...