0 oy
71 göst.
Diğer kategorisinde (3 puan) tarafından
Herkese merhaba aranıza yeni katildim:)) onun harici hemen sorum var  kızlar çok yakın arkadaşım var kardeş gibiyizdir herseyimi bilir keza, bende öyle ama yaklaşık Bi ay önce problem yaşadım ben eşim ailem le ilgili o süre zarfında babamlara gittim ve ona çocuklardan ayrı olduğumu kavga ettik evi terk ettiğimi söyledim o ara onunla paylaştım daha sonra bna hani keşke bırakmasaydın çocukları dedi o ara Bi mesajlastik ben Bi kaç gün sonra eşimle duzeldim evime yuvama geri döndüm kırgın olduğum durum şu tam olarak Bi kez bile sormadı naaptin ne ettin hallettinz mi durumlar nasıl iyi misin diye beni hiç mi hiç aramdi onun harici Bi kaç kişi daha var kardeşim dediğim insanlar hep aradılar yazdılar vs ama ben çok kırgınım şimdi onun doğum günü 3 gün sonra kutlasam mi arasam mı bilemiyorum siz benim yerimde olsanız naapardiniz ararmiydiniz yada yazarmydnz benim oğlumun doğum günüydü 1 hafta önce kutlamadı hiçbir şekilde aramızn bu kadar bozulması beni üzdü,  sizin fikir ve düşüncelerinizi merak ediyorum,  lütfen empati yaparak yazarsanız sevinirim Şimdiden çok teşekkür ederim kendisinin çocuğu yok çalışıyor kendine ait dükkanı var hep yoğunum diyo ama heryere yetişiyo teşekkür ederim şimdiden 

6 Cevaplar

0 oy
(3 puan) tarafından
Kızlar yardımcı olursanız sevinirim 
-Reklam-
0 oy
(15,823 puan) tarafından
Kutlamazdim nett...

Gecedemi dükkanda yatıyor merak etseydi bı mesaj bile atardı en azından.
0 oy
(3,111 puan) tarafından
Net kutlama.
0 oy
(1,913 puan) tarafından
Hayatta bana insanlar nasıl gelirse öyle gittim. Aramayan sormayanı bende aramam
0 oy
(8,986 puan) tarafından
Kim sana nasıl davranıyorsa öyle olmalısın ne eksik ne fazla...

Belki özel diye sormak istememiştir ama herseyimi bilir yakınız diyorsun demekki Bi sıkıntı var
0 oy
tarafından
Sebebini sordunmu neden böyle davraniyormus

İlgili sorular

0 oy
28 cevap 661 göst.
7 Mart 2022 Diğer kategorisinde Deniz. 01 (2,244 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 117 göst.
11 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Asel hira (860 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 207 göst.