0 oy
435 göst.
Diğer kategorisinde (1 puan) tarafından
Annem ve kayınvalidemlerin arası çok iyidir birbirlerine gelip giderler hediyeleşirler ama son zamanlar aralarında annemle kayınpederin bişey var gibi hissediyorum bakışlarından konuşmalarından birde kayınpedere sürekli hediye alınıyor ama kaynanamdan habersiz kimden geldiği belli değil ama ben annemden şüpheleniyorum kayınvalidemde bence öyle çünkü anneme 2-3 gündür soğuk davranıyor kızlar. Çok kötüyüm sürekli aklımı bu düşünce sarıyor böyle bişey olursa mahfolurum kimseye güvenim kalmaz 

15 Cevaplar

+1 oy
(7,273 puan) tarafından
Üstü kapalı konuş kayınpederi hediye birşey gelip duruyormuş ne iğrenç insanlar var yaşlı evli adama göz dikecek kadar de say saydir kimden geliyorsa yuvasını yikarsa Allah cayır cayır yaksın falan filan de bakalım ne diyecek belki senin oylene gelmistir
-Reklam-
0 oy
(3,140 puan) tarafından
Yok artık  yuhhhh
(1 puan) tarafından
Gerçekten öyle midem kaldırmıyor emin değilim ama şüpheleniyorum
(3,140 puan) tarafından
Şüphe varsa vardır birşeyler ama üzüldüm senin adına bir anne nasıl böyle birşey yapar inşallah yoktur dicem ama
(1 puan) tarafından
İnşallah ben yanılıyorumdur tek duam bu rabbime yüz kızartmaktan başka bişey yapmaz
0 oy
(1,121 puan) tarafından
Çok zor bi durum canım Allah yardımcın olsn . Sen eşinle mutlu olmaya bak çünkü eğer boyle bjsey var sizede yansr mutlaka
(1 puan) tarafından
Emin değilim de tam ama şüphem var evet tabiki yansır annemi ve k.pederi tamamen silerim zaten hayatımdan
0 oy
tarafından
O kdr sıkı fıki olmalarina izin verme. Tek yapabilecgin bu.

Hayır olmaz diyemem. Neler görüyoruz valla
(1 puan) tarafından
Evet söylüyorum gitme diye ama dinlemiyor
0 oy
(660 puan) tarafından
Baban yokmu. Kabaca sordum ama yanlış anlama
(1 puan) tarafından
Var ama babamın haberi yok bu aldatma durumlarından
(660 puan) tarafından
Sanırım daha önce de yakaladın annenin böyle hareketini. Kocaman kadın Allah akıl fikir versin inşallah
(1 puan) tarafından
Telefonda mesajlaşma yakalamıştım çocuktum daha
(660 puan) tarafından
Üzüldüm gerçekten annelerimiz bize örnek olması gerekirken neden böyle şeyler yaparlar ki
(1 puan) tarafından
Aynen öyle aklım almıyor
0 oy
tarafından
cnm annene sor acik acik ya da annenin yaninda kayinpederde bir haller var birsey yapiyorsa gebertirim bu adami vs gibi  bu yastan sonra olurmu evli barkli gibi konus ki annende bi duysun
(1 puan) tarafından
Evet o kadar zor bişey ki benim aklım fikrim durdu beynim çalışmıyor artık nasıl bir dünya ne pislikler dönüyor
tarafından
cnm onlarin yaptigi seni baglamaz sen mumkunse uzak tut onlari
(1 puan) tarafından
Aynı şehir de oturuyolar biz uzaktayız ve o kadar iç içeler ki söyledim ama gitme ayda yılda bir git diye bence kayınvalidemde şüphe ediyor annemle dogru düzgün konuşmuyor bile suratı asık oturuyor öyle düşünüyor sürekli
tarafından
yaa uzuldum kadincagiza
(1 puan) tarafından
Sormaaa
0 oy
(1,129 puan) tarafından
Allah yâr ve yardımcın olsun 
(1 puan) tarafından
Amin çok sağolun
0 oy
(895 puan) tarafından
Öncelikle sakin ol sakin kalmaya çalış şuan bir şey yapamazsın yani belli bir şey yok hareketlerine dikkat et konuşmalarına tavırlarına felan annene de ki anne bak böyle böyle hediyeler gidiyor adama sende çok gitmemeye çalış onlara de karı koca aralarında halletsinler yalnız bırak de umarım sadece kuruntu da kalır bu düşüncelerin gerçek değildir
(1 puan) tarafından
K.peder ben sana hepsini tek bi konuda açıklıcam demiş kayınvalideye ama bilemiyorum kuzum böyle bişey olsada bunu söylemeye cesaret edebilir mi herkesi karşısına alcak çok çıkmazdayım
(895 puan) tarafından
Eğer böyle bir şey varsa senin bir suçun yok bak unutma başını yere eğecek olan sen değilsin belki sadece bir düşüncedir
(1 puan) tarafından
Evet öyle ama evliliğime yansır bütün hayatıma yansır midem kaldırmaz kaç gündür bunu düşünüyorum zaten böyle bişey varsa annemi tamamen silerim hayatımdan ne ölüme ölüsüne k.pederi de aynı şekilde evliliğim devam ederse
(895 puan) tarafından
Evliliğin neden devam etmesin canım netice de sen tutup da anneni k.pederin ile bırakmıyorsun ki annen ile k.pederinin ayıbı olur o elbette miden kaldırmaz kim olsa kaldırmaz
(1 puan) tarafından
Ya evet tabiki öyle de ister istemez etkileniriz eşimin bu hediye muhabbetlerinden haberi yok sence söyliyim mi karışmıyım mı
0 oy
(1,785 puan) tarafından
Aşko alt yorumları okudum da acaba eski travmandan dolay şüpheleniyor olabilir misin yani belkş başka birş veriyordur hediyeyi sadece hediye gelmesi bir şüphe belirtisi değil bence
(1 puan) tarafından
Evet değil ama sadece hediyeden değil ki böyle bakışmalarından falan süphelendim inş değildir
0 oy
(1,571 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım 
0 oy
(1,766 puan) tarafından
Gerçekten bu sitede neler okuyorum. Ya Bi insan yaşını başını almış böyle pis şeylerle neden uğraşır ki zor Bi durum ALLAH yardımcın olsun. 
(1 puan) tarafından
Amin evet insanlık nereye gidiyor
0 oy
(173 puan) tarafından
Zaman kötü canım. Annesi kocasıyla olanlar bile var. İnşallah yoktur öyle bir şey. 
(1 puan) tarafından
Evet iğrenç dünya pis insanlar ya
0 oy
(11,084 puan) tarafından
Yorumlara da baktım öyle yazıyorum. Kesinlikle eşine k.babanın hediye durumlarından bahsetmelisin. Ama sadece üstten üstten detaya inme, ben de çok bişi bilmiyorum de, hele annenden şüphelendiğini asla söyleme. Annen değilse bile ortada dönen bişiler var ve kaynanan susuyorsa onun hakkını ancak evladı koruyabilir. Sen sadece eşine çıtlat sonra geri çekil. Olaylara müdahale etme, gerisine karışma. Annenle konuşmak işe yaramadığı için sert çıkmak gerek. En azından bi süre uzak durmalı o aileden. Yani şu anki aklımla ben olsam böyle yapardım sanırım.. 
(1 puan) tarafından
Çok sağol kuzum ne güzel anlatmışsın uygulucam
0 oy
(13,887 puan) tarafından
Çok sıkı fıkı olmaları normal değil bence Allah yardımcın olsun 
(1 puan) tarafından
Aminn inşallah yoktur
0 oy
(123 puan) tarafından
Annen evli degilmi baban nerde canım cok zor bişey inşallah yoktur korktugun gibi bişey 
(1 puan) tarafından
Evli kuzum babam var inşallah yoktur

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 253 göst.
21 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Tuba Y (767 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 333 göst.
12 Ocak 2023 Aile kategorisinde Melek06 (693 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 161 göst.
15 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Berfin 2134 (43 puan) tarafından soruldu