0 oy
311 göst.
Diğer kategorisinde (249 puan) tarafından
Misal veriyorum kadın olarak kadını tanıyorsun ama seni aramıyor geleceğiz diye eşinizi eşi arıyor böyle durumlarda ne yaparsınız aramak bu kadar zor mu kendinizi nasıl hissedersiniz bu durumda veya tam tersi eltiniz sizi iftar yemeğine arayıp çağırmıyor ama eşinizi arayıp davet ediyor bu durumda ne yaparsınız 

13 Cevaplar

0 oy
(13,089 puan) tarafından
Ben laf arasında derdim açık açık düşüncemi herkes öğrensin. Yani bana denmesi gerektiğini düşünüyorum sonuçta yemeği ben hazırlayacağım eşime evde misafir varmış yokmuş çokta fark etmiyor 
-Reklam-
0 oy
(5,240 puan) tarafından
Ağzına ederim napcam en sevmediğim  işler kimse sormadan gelemez eşim hele sormadan cagiramaz ben yorgun oluyorum iki cocuk ev iş güç robot degilimne zaman istersem ozmn gelir herkes
(404 puan) tarafından
Bende o istek pek olmuyo:)
0 oy
(15,992 puan) tarafından
Köye ilk taşındığım zaman eşimin arkadasinin eşiyle yeni yeni samimiyet kurarken biz onlara veya onlar bize geleceği zaman eşlerimiz birbirini arardı gelecez diye ama şimdi biz birbirimizi arıyoruz. Böyle şeyleri ben pek takmam ya. Ha eşimi aramışlar ha beni fark etmez benim için 
0 oy
(676 puan) tarafından
Esim aracılığıyla haber vermiş oluyor kadın eşini aramamis sonucta esi esini aramis ne farkeder ki he ama esim benden habersiz misafir çağırırsa esas o zaman sıkıntı olur. 
0 oy
(7,409 puan) tarafından
görümce  bazen gelceği gün arayıp söylüyo gıcık kapıyom
0 oy
(11,076 puan) tarafından
Eltim eşimi arayacak beni aramayacak öyle mi? Yok yok olmaz öyle şey. Ama erkekler kendi aralarında anlaşırsa sorun yok benim için ağırlarım güzelce.. 
0 oy
tarafından
Eşim yada ben farketmez ki.
0 oy
(1,147 puan) tarafından
Laf arasında söylerim ay kusura bakmayın eşime haber vermişsiniz ama kendisi çalıştığı için oturmamıza katılamayacak falan diye laf atarım eltim konusunda da çok sıkıntı yapmam çünkü onların ora hep aynı
0 oy
(1,579 puan) tarafından
Ben olsam hep yapan biriyse geldiklerinde hic bsey hazrlamam laf edicekleri zaman da esime degl bana soylems olsaydnz hazrlardim bseyler esim hazrlamayi bilmiyo flan derdm 
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Kim kimi ararsa arasın ama.muhakkak evin hanımının onayı gerekiyor. 
0 oy
(404 puan) tarafından
Eşimi arasalar bile cevaplarını alırlar eşim hanıma bi sorayım size haber veririm uygunsa der
0 oy
(10,947 puan) tarafından
Kabul etmemek olmaz.ama insan içinde adlı adinca ,canım bir daha beni ararsan iyi olur erkek ev musaid mi değil mi bilemez mesela ben musaid değildim hiç ama eşim tamam dediği için kabul ettim diyiver.

İlgili sorular

0 oy
45 cevap 1,280 göst.
28 Nisan 2022 Aile kategorisinde Busra S. (82 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 263 göst.
5 gün önce Aile kategorisinde Merve atabay (153 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 371 göst.
12 Haziran 2023 Aile kategorisinde Defnedamla (290 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 395 göst.