0 oy
116 göst.
Diğer kategorisinde (114 puan) tarafından
Çocuklarınızla neler yapıyorsunuz oyun gün içinde onu geliştirmek için 27 aylık şuan

6 Cevaplar

+1 oy
(3,007 puan) tarafından
Oyun hamuru ile oynuyoruz ,kitap okuyoruz aktivite kitaplarımız var aktivite yapıyoruz  , renkli kağıtlar ile şekiller kesiyorum ben kızım yapıştırıyor,sulu boya yapıyoruz iki günde bir yürüyüşe çıkıyoruz, haftada iki gün oyun grubuna gidiyoruz,doktorculuk oynuyoruz ☺️ ben mutfakta yemek yaparken o da yemek yapıyor aşçı oluyor plastik küçük boyut bir mutfak seti var oda yemek yapıyor ben ev supuruken kızım sözde toz alıyor.Saklambaç oynuyoruz kızım anne oluyor ben bebek evcilik oynuyoruz. Yasa göre puzzle yapıyoruz ne bileyim havuçlu patatesle parmak boya yapıyoruz cizgi film izliyoruz iste bu ve buna benzer şeyler.
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben akademi çocuktan 2 yaş seti aldım 
0 oy
tarafından

image

bunu aldım ben
0 oy
tarafından
Çocuk akademi ve adeda yayınlarının 2 yaş kitabını kullanıyoruz memnunum. Tak çıkar Oyuncakları seviyor legolarla oynamayı seviyor. Seviyor dediğim işte 5 10 dk oyalanıyor :) 
0 oy
(1,381 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

image

Osman abalı serisi var dikkat güçlendirme 2 yaşdan 14 yaşına kadar ondan al derim çok güzel 

0 oy
(1,211 puan) tarafından
Benimki de 29 aylık olacak. Yükselen zeka yayinlarinin cırtlı kitaplarından aldim çabuk çözdü tabi de diğer setleri de almayı düşünüyorum 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 60 göst.
10 Mart 2023 Diğer kategorisinde eskilerdennn (114 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 158 göst.
30 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 312 göst.
16 Kasım 2020 Diğer kategorisinde ❤Hanifela ❤ (4,725 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 64 göst.