0 oy
311 göst.
Diğer kategorisinde (4,725 puan) tarafından
Hem eğlensin hem öğrensin istiyorum bebeğinizin severek oynadığı oyuncak var mı? 

9 Cevaplar

0 oy
(16,490 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

image

Bunlardan canım 

tarafından
Kurmali oyuncak desene   :D
(16,490 puan) tarafından
Hee işte ondan
Yaa adını unuttum tamamen
(4,725 puan) tarafından
Kız çok tatlı bunlar ☺️☺️☺️ bizde dün minik köpek aldık havlaya havlaya gidiyo :D
(16,490 puan) tarafından
Aynen çok tatlılar
Kızım ha bıre verıo yap dıe. Ama naısl gülüo onlar gidince öyle görsen:)
(4,725 puan) tarafından
İyiki varlar ☺️☺️
-Reklam-
+1 oy
tarafından

Renkli seyler dikkatini ceker lego falan halka oyunu

(4,725 puan) tarafından
LEGO evet güzel olur da büyük parçalı bulamadım e bebekte civilden alcam insallah
tarafından
Var kiz oyuncak satan yerlerde
Sen en iyisi bebegini al oyuncakciya git biseyler goster ne hoşuna gierse ilgisini cekerse onu al
(4,725 puan) tarafından
Eşim o riski göze alır mı bilmiyorum :D
tarafından
Diyorsun  :-))))))
0 oy
(16,490 puan) tarafından
Bnm kızım bu hanı çeviririz yaa yandan sonra bırakırız yere gider adını unuttum şuan onları çok seviyo
(4,725 puan) tarafından
Ay anlamadım ki canım atabilirsen foto atar mısın
(16,490 puan) tarafından
Tamam güzellik uyucam uyanınca atacam inşallah
(4,725 puan) tarafından
Tamam canım ☺️
0 oy
tarafından
Aktivite masası var canım dedemiz almış bize de şuan 6 aylık 
(4,725 puan) tarafından
Aktivite masası almicam canım yürüme arkadaşı var zaten onda da ayakta önündeki oyuncakları oynuyor
tarafından
Hım fikir olsun demiştim kuzum
(4,725 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım sağol yinede ☺️
0 oy
(2,590 puan) tarafından
Aktivite masasi alabilirsin. Benim kizimin yuruyus arabasi vardi şimdi onun sekillerini yerleştirmeyi falan ogrendi boya ve resim defteri aldim karaliyo puzzle alabilirsin 
(4,725 puan) tarafından
Puzzle olabilir canım tşk ederim
0 oy
(2,679 puan) tarafından
Halka oyuncak alabilirsin bultak alabilirsin aktivite masası yada fisher price bin eğitici kopekcigin kumandası var bizde renkler sayılar söylüyor ya da yine fisher price in egiti masallar kitabı var onu da yeni aldık o da güzel masalları sesli okuyor şarkı söylüyor rakam renk öğretiyor rwimli görseli de güzel
(4,725 puan) tarafından
Fisher Prince in oyuncaklari gerçekten çok iyi ve kaliteli
0 oy
(15,592 puan) tarafından
Hanifecim eğitici kartlar ve bultaklar çok dikkatlerini çeker eğitici telefon var o da ses yönünden dikkatini çeker benim oğlum kitapları içinde özellikle resim olan kitaplara. Bağılir çok dikkatli.inceler halkalı oyuncaklar var geçirmeli bu da motor becerisi için olur 
(4,725 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım dün ilk 100 sözcük kartları aldım e bebekten, yaşı büyüdükçe daha faydalı oyuncak arayışına girdim çok sağol telefonlara bakayım ☺️
0 oy
(1,105 puan) tarafından
Bu dönemde dağıtıp toplama tarzı seyler faydaliymis mesela oyuncakları dağıtıp yeniden toplamak . Kule yapıp devirmek falan .ben aktivite masası aldım ilk bı oynadı sonra yüzüne bakmaz oldu. Tencere tavayla daha çok oynuyo :) 
(4,725 puan) tarafından
Aktivite masası bencede gereksiz bide bizde yürüme arkadaşı var o yüzden aktivite masasını düşünmedim hiç ☺️ benim kızım da oyuncakları doldurup hoop diye döküyor :D
(1,105 puan) tarafından
Yürüme arkadaşı bizde de var çok seviyorlar onu :))) nerde garip bisey bulsalar onu oyuncak yapiyolar
(4,725 puan) tarafından
Dimi yaaa ☺️☺️☺️
0 oy
(535 puan) tarafından
15 ayligiz en çok oynadığımız şey ilk arabam bayılıyor yatıyor kalkıyor onunla sonra bu içe geçirmeli halkalar varya onlar cekicli bul takimizlada biraz vakit geçiriyoruz kitaplara çok sardık şu siralar getiriyor oku diye is bankasınin hareketli kitapları var ondan almak istiyorum ama alamadım bir türlü 
(4,725 puan) tarafından
Aaa bakayım bı internetten duymadım hiç
(535 puan) tarafından
Bak bak çok güzeller  hem kitap okuyorsunuz hem çocuklarını ilgisini çekiyor  hemde motor karları gelisiyor

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 114 göst.
2 Ekim 2023 Diğer kategorisinde eskilerdennn (114 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 124 göst.
1 Mayıs 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 386 göst.
26 Mart 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde İki çocuk annesi (860 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 237 göst.
24 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Mekace (1,537 puan) tarafından soruldu

377,941 soru

11,312,622 cevap

34,745 kullanıcı

...