0 oy
63 göst.
Aile kategorisinde (2,068 puan) tarafından
Bugün sahaftan kitap aldım.bir iki video dinledim eskiden matematiğin Co güzeldi bakalım nasıl olacak simdi

3 Cevaplar

0 oy
(5,893 puan) tarafından
Bir zamandan sonra beyin köreliyor ya. O çözdüğünü integraller, türevler gitti artık basit toplama islemini bile hesap makinesinden yapar oldum :)) 
(5,893 puan) tarafından
Ama olsun matematik çözmek zevklidir
-Reklam-
0 oy
(1,043 puan) tarafından
Ah ah eskidendi eskiden benim de harika bir matematiğim vardı taki üniversiteye kadar (matematik öğretmeniyim)
0 oy
(125 puan) tarafından
Bana da tüyo verir misin acaba ben de nasıl zevkli hale getirebilirim çok istiyorum ama kafam hiç basmıyor hatta birinci sınıftan beri matematiği hiç sevmedim ve başarılı da olamadım şu an KPSS’ye girmek istiyorum ve ilk olarak matematik kitabı aldım benim hocamın toplama çıkarma işleminde kaldım aslında yapıyorum toplama çıkarmayı ama üçlü rakamlarda yapamıyorum ben daha toplama çıkarma da kaldıysam ileriyi şu an göremiyorumben daha toplama çıkarma da kaldıysam ileriyi şu an göremiyorum ‍♀️ 
(2,068 puan) tarafından
Bende pegem aldım ama tarihi eski pişman oldum sonra ben düzgün çalışamıyorum çocukla gittim kimse ciddiye almadı bir yere sordum cevap vermedi bir yerde sıra vardı bende sahaftan aldım kitabı herhalde satıcılar bile bundan olmaz dediler
(125 puan) tarafından
Bende şimdi antrenmanlarla matematiğe bakıyorum hiç bilmeyenler için onu öneriyorlar bide ona bak istersen uğraşmadan olmicak bide YouTube da bu kız var o da anne iki çocuğu var onu izledim bugün açıkcası iyi geldi sizde bi bakın isterseniz belki öyle azda olsa çabalayarak öğreniriz 5 10 ne yapsak kar kızın adı Merve koç kpss yazın çıkar
(2,068 puan) tarafından
Baktım ona canım bugün konu çalıştım ama soru vozmedim daha
(125 puan) tarafından
Kız kafam almıyor ben bugün alıştırmalarla matematiğe baktım örnekleri kendim çözebiliyorum ama teste gelince çok karışık çıkıyor yapamıyorum nasıl başarıcam bilmiyorum

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 120 göst.
13 Şubat 2024 Kültür-Sanat kategorisinde Hsnrmysa (1,408 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 89 göst.
8 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Aysegul&20 (3,394 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 169 göst.
19 Eylül 2023 Diğer kategorisinde 583423 (125 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 42 göst.
11 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Yusuf 427 (682 puan) tarafından soruldu

379,364 soru

11,355,839 cevap

34,832 kullanıcı