0 oy
90 göst.
Diğer kategorisinde (3,416 puan) tarafından
Kızlar sinav icin hangi hocayi dinliyorsunuz benim matematik alt yapım zayif kimi dinlesem bana faydası olur tesekkur ederim simdiden hepinize hayırlı geceler

5 Cevaplar

0 oy
(104 puan) tarafından
Mehmet bilge yıldız dinliyorum şuan gayet memnunum daha önce benim hocamdan başladım ama sevemedim 
(3,416 puan) tarafından
Tesekkur ederim :)
(104 puan) tarafından
Rica ederim kolay gelsin:)
-Reklam-
0 oy
(1,961 puan) tarafından
Mehmet Bilge Yıldız'ı öven çok. Özellikle matematik temelin yoksa onla başla. Ilyas Güneş de iyi ama.
(3,416 puan) tarafından
0 oy
(393 puan) tarafından
Mehmet Bilge yıldız ve Şenol hoca alıştırmalarla matematik diye gidiyorum İlyas hoca kitabı aldım ama önce bunları bitirmem lazım  sonra ona gececegim
(3,416 puan) tarafından
0 oy
(125 puan) tarafından
Benim de matematiğim çok zayıftır hatta temelim sıfır İlyas Güneş’in kitabını almıştım ama bana zor geldi şenol hoca antrenmanlarla matematik kitabını aldım set halinde konuyu dinleyip kitaptan çözüyorum daha başındayım iyi gidiyor 
(3,416 puan) tarafından
Tesekkur ederim bir bakayim kitabina canım senol hocanın da
(125 puan) tarafından
Rica ederim bir bak bakalım ben hemen kitap almadım önce internetten video izledim hocaların anlattıklarını anlamaya çalıştım sonra sorularını çözmeye çalıştım hangisi bana kolay geliyorsa onunla devam ettim Mehmet bilge yıldız da çok övüyorlar hiç bakmadım ona ama Senol hoca da karar kıldım istersen bu iki hocanın anlatımlarına bak en azından kafanda Net oturur
0 oy
(1,623 puan) tarafından
8 sene önce Mehmet Bilge Yıldız dersanede dersimize geliyordu. Bizim sınıf zaten sayisalciydi ama sozelciler de seviyeye inip çok güzel anlattigini söylüyordu. Ben begeniyordum, şu anda da gayet popüler zaten. Çok da eğlenceli biridir, dersleri sıkmaz.

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 125 göst.
13 Şubat 2024 Kültür-Sanat kategorisinde Hsnrmysa (1,408 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 65 göst.
3 Ekim 2023 Aile kategorisinde Havin06 (2,109 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 180 göst.
19 Eylül 2023 Diğer kategorisinde 583423 (125 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 223 göst.
23 Kasım 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,212 soru

11,383,412 cevap

34,884 kullanıcı